Skocz do zawartości

Headsety do PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli słuchawki były robione pod gry a były i są to nie oczekuj że będzie rewelacyjnie grała muza. Metoda tworzenia basów (głośników basowych) do gier/filmów w porównaniu do muzyki jest znacząco inna więc mi się wydaje że będzie dobrze grało stereo ale nic wyjątkowego tzn do muzy znajdziesz tańsze i lepsze słuchawy np. Sennhaizera.

 

Oczywiście i tak trzeba posłuchać i przetestować ale jeśli dla Kogoś bedzie grało rewelacyjnie, nie oznacza że dla mnie/Ciebie bedzie to samo więc też taki test przez kogoś innego robiony możemy przyjąć ale nie sugerowac się.

Trzeba ryzykować i kupować :)

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

A mnie dziwią różnice w recenzjach... na zagranicznych forach się zachwycają a znalazłem polską recenzję która jest bezlitosna dla słuchawek, Polskie ględzenie czy coś więcej ?

 

- Że to nie prawdziwe 7.1

- że zamiast pomagać w grach 7.1 potrafi przeszkadzać

- Że ogólnie bee i że dorównują słuchawką co najwyżej za 100 zł

Odnośnik do komentarza

No jasne że z 2 głośników nie zrobimy 7. 7.1 to tylko wrażenie, iluzja zrobiona za pomocą lekkich zmiany tonacji i częstotliwości ale to od człowieka zależy jak te zmiany odczyta - odsłucha np. dźwięku z tyłu są bardziej przytłumione i tak też słuchawki robią, dźwięki które w grze pochodzą za placów są troszkę tłumine innej barwy i to nasz wyobraźnia powinna odczytać że one są za placów... każdemu różnie to wyjdzie hehe ;)

 

Ja kilka lat temu miałem słuchawki 5.1 w których faktycznie było 6 głośników lewy, prawy, 2 przednie i 2 tylnie i nawet w tedy efekt 5.1 nie był tak czytelny jak ze zwykłego kina.

 

Marek, napisałeś jedna WAŻNĄ informację, która może wytłumaczyć rozbieżność: "polska recenzja"... POLSKA... coś innego mogłeś się spodziewać niż ględzenie i marudzenie ?? ;)

 

A tak na serio to w zagranicznej recenzji tez było uwaga że ta przestrzenność nie jest taka efektowna jakby można się spodziewać ale moim zdaniem nigdy nie będzie, nie ważne jaki producent itp. to chyba nie możliwe z tylko dwóch głośników.

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

Czy chodzi o "reckę" z psmanii?

Jeśli tak to trochę dziwnie jest ona napisana - jakość dźwięku jest jak ze słuchawek za 100zł a potem kwestia ceny (99$) jest niewątpliwym atutem słuchawek xD

 

Zgadza się :)... tylko oni wzięli dziwny przelicznik dolara chyba dawno w kantorze nie byli, bo cena dolara była ze wspaniałych lat gdzie każdy kto miał możliwość ściągał z USA co się da

Odnośnik do komentarza

Coś mi się wydaje ze osoba pisząca ten test w ogóle sie nie zna na dźwięku i słuchawkach...

 

"...głośniki z pasmem przenoszenia 14-24,000Hz co jest raczej średnim wynikiem" - według mnie to jest bardzo dobry wynik (jesli realny) i słuchawki Sennhaizera za 1000zł maja podobny :)

 

 

Dlatego nie ma co czytać recenzje tylko ryzykować i kupować.

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

Coś mi się wydaje ze osoba pisząca ten test w ogóle sie nie zna na dźwięku i słuchawkach...

 

"...głośniki z pasmem przenoszenia 14-24,000Hz co jest raczej średnim wynikiem" - według mnie to jest bardzo dobry wynik (jesli realny) i słuchawki Sennhaizera za 1000zł maja podobny :)

 

 

Dlatego nie ma co czytać recenzje tylko ryzykować i kupować.

 

Dzięki za pomoc chyba zaryzykuję i kupię bo premiera BF3 już nie długo ;)

 

PSS. ZAPŁACIŁEM 362,20 ;) KARTA VISA PRZYJĘTA CIEKAWE ILE BĘDĘ CZEKAŁ NA TO CUDO ;(

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Ten sklep podaje że jest już cło wliczone - oni mają swoje oddziały w UE - Twoja paczka leci do Niemiec i stamtąd będzie przesłana już bezpośrednio do Ciebie.

E: A wiem to bezpośrednio od obsługi sklepu ponieważ już korespondowałem z nimi w tej sprawie ;)

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Ja mam pytania do osób które już mają, lub wkrótce będą mieć ten zestaw:

- czy router zakłóca wam sygnał?

- czy 7.1 działa?

- jak wygląda samo przełączanie źródła dźwięku? Trzeba gmerać w opcjach, czy konsola sama widzi słuchawki po podłączeniu, wycisza źródło dźwięku i automatycznie przechodzi na słuchawki?

Odnośnik do komentarza

Ten sklep podaje że jest już cło wliczone - oni mają swoje oddziały w UE - Twoja paczka leci do niemiec i z tamtąd będzie przesłana już bezpośrednio do Ciebie.E: A wiem to bezpośrednio od obsługi sklepu ponieważ już korespondowałem z nimi w tej sprawie ;)

 

A więc to było te chyba 4 dolary które mi pod koniec doliczono, dzięki za info więc może rzeczywiście za 8 dni będę miał te cacka w domu

Odnośnik do komentarza

Ja mam pytania do osób które już mają, lub wkrótce będą mieć ten zestaw:

- czy router zakłóca wam sygnał?

- czy 7.1 działa?

- jak wygląda samo przełączanie źródła dźwięku? Trzeba gmerać w opcjach, czy konsola sama widzi słuchawki po podłączeniu, wycisza źródło dźwięku i automatycznie przechodzi na słuchawki?

 

-router nie zakloca sygnalu, ruter (netgear) ustawiony jest w tym samym pomieszczeniu co tv i konsola

-dziala, ale jest to oszukane ;) ale slychac wyrazna roznice miedzy stereo a virtual surround

-nic nie trzeba grzebac w opcjac, samo sie wszystko robi :) uruchamiasz sluchawki zrodlo dzwieku sie wycisza i automatycznie gra w sluchawkach

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

a ja ciągle mam status że dopiero znaleziono słuchawki w placówce w NY i nic więcej ;(

 

Takie słuchawki to dobra sprawa mam Z-5500 jak dla mnie w grach sprawdzają się rewelacyjnie ale co z tego jak dziecko za ścianą śpi i pod głoszone są na pół kreski ;)

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

a ja ciągle mam status że dopiero znaleziono słuchawki w placówce w NY i nic więcej ;(

 

Takie słuchawki to dobra sprawa mam Z-5500 jak dla mnie w grach sprawdzają się rewelacyjnie ale co z tego jak dziecko za ścianą śpi i pod głoszone są na pół kreski ;)

 

A z5500 nie mają czasami dolby headphone? To taka sama emulacja dźwięku przestrzennego.

 

Ale słuchawki z emulacją dźwięku przestrzennego, dobrym jakościowo dźwiękiem i brakiem kabla, za te cenę to okazja.

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

Przed chwilą znalazłem preorder na ten oficjalny hedset na game.co.uk z datą na 28 Października - ciekawe czy to oficjalna, jeszcze nie ogłoszona data czy ich prywatny import... chociaż wątpię że oficjalna bo już powinni to zrobić :whistling:

 

Cena:

 

 

  • Only £89.99

 

 

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...