Skocz do zawartości

Headsety do PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Ja używam Nokii BH-301 i oficjalnego headseta i powiem szczerze że są bardzo porównywalne jeśli chodzi o wysyłanie/odbieranie. In plus dla oficjalnego headseta od Sony to te parę bajerków jak wyświetlanie informacji o stanie baterii i podłączeniu. No i dużo dłużej trzyma w nim bateria!

Odnośnik do komentarza

Ja nie zauważałem różnicy w oficjalnym hs sony dopóki przy okazji premiery K2 sporo osób się w niego zaopatrzyło.Po prostu o wiele lepiej słyszę ludzi posiadających go, tak samo jak ja, niż resztę - głównie to zasługa tego wytłumiania innych dźwięków.Ludzi posiadających inne hs słyszę często niewyraźnie,muszę się skupić by coś zrozumieć.

 

No i plus dla oficjalnego za funkcję mute-wtedy słyszymy ludzi przez słuchawkę ,a oni nas nie słyszą(przydatne gdy ktoś coś do nas gada w pokoju i chcemy zachować prywatność).Praktycznie każdy tańszy HS tego nie ma.

 

Co mi się w nim nie podoba to fakt,że dość średnio leży mi w uchu.Albo ja mam jakieś niekształtne albo mógłby być pod tym względem wykonany lepiej :P

Odnośnik do komentarza

Ficuś - w mojej Nokii też jest przycisk mute (przynajmniej taką funkcję spełnia przy podłączeniu do PS3) i też ma wytłumienie. Nie mówię o jakiś dupnych HS'ach za 30zł z alledrogo tylko o dobrym sprzęcie. Osobiście wolę używać HS'a od Sony - dobrze układa się na uchu (in minus to to że trzeba przepiąć mocowanie pod lewą/prawą stronę ale to aż tak wielki problem nie jest) i dłużej trzyma.

 

UP: Odnośnie nie leżenia na uchu - po 3-4h w Nokii mam wrażenie że moje ucho zaraz odpadnie :D

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie do osob posiadajacych oficjalny headset: czy dobrze wspolpracuje z telefonami, mozna normalnie odbierac i rozlaczac polaczenia? Pytam sie, bo fajnie byloby pograc druzynowo z polakami, a w piatek w europie ukazuje sie SOCOM Confrontation z headsetem - o ile lagow nie bedzie to powiniennem byc zadowolony z gierki (sprawia wrazenie konsolowego CSa, a ja CSa lubie :P) i sie zastanawiam nad zakupem

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza
Mam pytanie do osob posiadajacych oficjalny headset: czy dobrze wspolpracuje z telefonami, mozna normalnie odbierac i rozlaczac polaczenia? Pytam sie, bo fajnie byloby pograc druzynowo z polakami, a w piatek w europie ukazuje sie SOCOM Confrontation z headsetem - o ile lagow nie bedzie to powiniennem byc zadowolony z gierki (sprawia wrazenie konsolowego CSa, a ja CSa lubie :P) i sie zastanawiam nad zakupem

 

Dziala bez zarzutu.

Jedyny klopot to fakt ze guzik operacyjny jest mniejszy (i nie tak latwo go na uchu zlokalizowac) od mute, przez co w uzyciu z telefonem nie jest za wygodny.

Odnośnik do komentarza

O fak... Dzięki Grześ :) Tak to jest jak się ani nie czyta instrukcji ani nie patrzy co jest napisane. Zmyliło mnie bo w słuchawce Nokii odbiera się właśnie "tym dużym" :)

Pozdro :piwo:

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Przycisk operacyjny - wszystko mi to mówi :P Się czepiasz :P

UP: Mnie zmyliła moja Nokia BH301 - tam za "przycisk operacyjny" :P robi ten duży. Włącza się i wyłącza oraz paruje innym przyciskiem na spodzie. W HS'sie od Sony odbieranie jest tym samym co włączanie wyłączanie i parowanie :)

Anyway - jeszcze raz dzięki za info

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

mam jedno pytanie kupilem hadseta nokia bh101 , oddalem a dzis kupilem jaba bt2040 a mam problem tego typu ze strasznie zle slysze innych a mnie ponoc dobrze slychc bo brat mnie slyszal

co moze byc tego pzyczyna

nie rozmawialem z polakami moze o chodzi o to ze z innymi krajami jest zly sygnal

probuje kogos namiezyc PL ale cos mi niewychodzi

pozdro prosze o odp

Odnośnik do komentarza
Jak się sprawuje Oficjalny headset SONY? Mam zamiar kupić go po premierze SOCOMa w Polsce.

Czy jest redukcja szumów, czy dobrze (wyraźnie) słychać towarzyszy broni, czy nas dobrze słychać?

patrzyles na strone wstecz? ten hs jest tu wychwalany pod niebiosa...

 

No, nie przechwalajmy go tak ; ) Jakosc dzwieku moze i jest dobra, ale co z tego skoro po 30 minutach mam wrazenie ze mi zaraz ucho odleci z bolu. Ksztaltem przypomina akcesoria od ps2 a jego ergonomie mozna sobie o dupe rozbic.

 

Ogolnie to i tak go polecam ze wszystkich ;d

Odnośnik do komentarza

A no widzisz - zależy od ucha - dla mnie jest super wygodny tylko mam wrażenie jakby miał mi ciągle z ucha zlecieć (może to jego ciężar - nie należy do najlżejszych), a za to nieziemskie katusze przeżywam jak mam na uchu kilka godzin lżejszą Nokie za to trzyma się niesamowicie: na narty czy do wspinaczki jest idealna :good: .

Do PS3 czy autka w sumie tylko HS Sony.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...