Skocz do zawartości

Battlefield: Bad Company


Amer

Rekomendowane odpowiedzi

Co dziwne u mnie demo działa prawidłowo i lagów nie uświadczyłem! Sytuacja podobna do COD4 jedni lagi mieli inni nie... Mam pytanko na koniec do graczy którzy kupili wersję gry z HK! Łączy się z graczami z całego globu czy tylko z azjatami?

Nie ma żadnej blokady, wczoraj przykatowałem ostro z nitkiem, który ma wersje PAL do 2:00, także możesz spokojnie ode mnie brać XD

Odnośnik do komentarza

Gra jest niczego sobie tylko jedna rzecz bardzo irytuje.Dlaczego wiekszość obronców zaraz po rozpoczeciu rozgrywki rozbiega sie na wszystkie strony mapy? Przyznaje sie ze słaby raczej jestem, ale jesli w okolicach skrzyn zostanie troche osob to jest szansa na zadanie sporych strat przeciwnikowi. W przypadku gdy do obrony dwoch skrzyn zostaje 3-4 kompanów, a i to nie zawsze to efekt jest łatwy do przewidzenia. Rozumiem ze mała dywersja w bazie przeciwnika wprowadza zamieszanie, a ukryty snajper jest w stanie wyeliminować czołg wroga ale to chyba lekka przesada. No chyba ze sie nie znam i tak ma być bo w sumie to moj pierwszy Battlefield.

Odnośnik do komentarza
Gra jest niczego sobie tylko jedna rzecz bardzo irytuje.Dlaczego wiekszość obronców zaraz po rozpoczeciu rozgrywki rozbiega sie na wszystkie strony mapy? Przyznaje sie ze słaby raczej jestem, ale jesli w okolicach skrzyn zostanie troche osob to jest szansa na zadanie sporych strat przeciwnikowi. W przypadku gdy do obrony dwoch skrzyn zostaje 3-4 kompanów, a i to nie zawsze to efekt jest łatwy do przewidzenia. Rozumiem ze mała dywersja w bazie przeciwnika wprowadza zamieszanie, a ukryty snajper jest w stanie wyeliminować czołg wroga ale to chyba lekka przesada. No chyba ze sie nie znam i tak ma być bo w sumie to moj pierwszy Battlefield.

 

powiem tak - ja jako atakujący strasznie lubię, jak ekipa broniąca czeka przy skrzyniach - jeden/dwa granaty + wyrzutnia rakiet i juz tak z 50 punktów wpadnie :-) A do tego mam czas żeby dojść do skrzyni i jak dobrze pójdzie to po jednej akcji 80 punkciszów wpadnie...

więc rozbieganie się nie jest takie głupie. Pewnie, że czasami dochodzi do kuriozalnych sytuacji (wszyscy atak, a przegrywają bo nie bronią skrzyń), ale ogólnie nie jest to taka głupia taktyka

Odnośnik do komentarza

Problem jest taki że atakujący mają w wyposarzeniu wyrzutnię więc trochę głupkowato stać tak po prostu i czekać na atakujących, myślę że defenderzy powinni się skupić jak najbardziej na sobotażach w bazie wroga. Po prostu wszystko w myśl taktyki i zdolności graczy :P.

Odnośnik do komentarza

Macie sporo racji ale mi chodzi raczej o to ze w misjach obronnych powinno sie zachować jakies proporcje np. po 3-4 do obrony kazdej ze skrzyn a reszta czyli 3-5 moze biegać i robić zameszanie w szeregech atakujących, po utracie jednej skrzyni podwajamy obrone drugiej. Wiadomo ze w ferworze walki nie jest łatwo trzymać sie danej taktyki ale chociaż starać sie to robić, nie jest fajnie jak wszyscy lecą na baze atakujących a po 5 minutach obie skrzynie sa juz zdobyte. Jesli chodzi o snajperow to czasem mi sie wydaje ze gra była by lepsza bez nich :huh: pewnie troche przesadzam, ale tak to według mnie wygląda.Tak czy inaczej gra wciąga, tylko te lagi :wkurzony:

Odnośnik do komentarza

A tam franzolicie. Snajper + dobry skill = jeden strzał - jeden frag. Wyczaiłem kilku gości, którzy dobrze grają i od razu biegną w środek bajzli zdejmując niczego nie spodziewających się atakujących debili jeden po drugim. Nawet podbiegając taki do nas nie ma szans gdy się wie jak robić fragi bez przymierzania.

A później lista wygląda tak, że 3 pierwsze miejsca okupują panowie z lunetami na swoich długich, zakompleksionych i lśniących lufach.

Inna sprawa, że taki przeciwko czołgowi nie ma zbytnio szans. Choć... raz udało mi się skryć NA jednym z nich i robiłem sobie fragi do przeciwników jadących przed nim. Tak też można.

 

ps. Fragi czasami się zdarzą. Ale już przyzwyczaiłem się z nimi żyć ( o dzięki ci UT3 ).

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza

Jak to nie ma szans? Odblokowuje się lornetkę, namierza czołg i leci bomba z nieba :)

 

Fajna gra, mapy pół na pół, kilka świetnych, kilka dziadowych. Ogólnie preferuje assault, M16 ewentualnie właśnie snajper, z pojazdów ciężki czołg i apach, ale ten jest cienki, piechurem zrobię większą zadymę niż tym złomem.

Odnośnik do komentarza

Mnie dobrze się śmiga supportem.Czołgiem można robić niezłą zadymę, jak np skrzynie są już zaminowane i wtedy młócisz w kolesi kręcących się w poblizu,żeby je rozbroić.Później można ewentualnie czołg podreperować, a karabin maszynowy też na małe i średnie odległości nieźle daje radę .

No i zawsze apteczka jest pod ręką ...

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj przeszedłem i muszę powiedzieć, że to solidny kop w cztery litery ( trochę jak pierwsze spotkanie z Burnoutem) !

Humor zabójczy, szczególnie w reklamach. Np. dzisiaj na serwisie gry online widnieje taki obrazek: kompania b wychodzi z płonącej wsi niosąc skąpo odzianą blondynkę, a nad nimi slogan " jesteś w kompanii renegatów " ^_^

Odnośnik do komentarza
Humor zabójczy, szczególnie w reklamach. Np. dzisiaj na serwisie gry online widnieje taki obrazek: kompania b wychodzi z płonącej wsi niosąc skąpo odzianą blondynkę, a nad nimi slogan " jesteś w kompanii renegatów " ^_^

Taaa... EA sypnęło kaską na marketing i to widać.

Dzisiaj wpadł mi w ręce magazyn TopGear z reklamą BC na całą stronę - górna część to wywiad z jakąś "laską miesiąca", którą podniecają wybuchy i mocni faceci demolujący otoczenie... :D W dolnej części strony stoją chłopaki z BC z ową panną na rękach...

Odnośnik do komentarza
Przyjaciele,

 

a Region 3 będzie latać normalnie online, czy nie będę móc grać z kumplem z Polski? Jak to jest w końcu z blokada regionalną?

Ja mam region 3 wszystko smiga normalnie, zadna gra nie ma blokady regionalnej,

 

A z tego co wiem tylko Tekken DR ma podzial na serwery (mial tez UT3 ale to naprawili )

 

Wiec na teraz i na przyszlosc , wszsytkie gry dzialaja na kazdej konsoli

Edytowane przez karol885
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...