Skocz do zawartości

Managery piłkarskie


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ja pogralem dzis z godzinke. Jest kilka fajnych opcji. Wiekszy naciska np. Na nauke danego jezyka swoich wspolpracownikow (mozna ich wyslac na kurs). Oczywiscie tak jak w kazdej czesci na poczatku duzo kontuzji jest. Moze patch to ogarnie. Zaczalem gre Celtą Vigo. Ciezko na razie (towarzyskiem ogrywam co by taktyke ogarneli). Ciezko sie polapac w ekranie. Za duzo do wyboru i inaczej porozmieszczane wszystko wiec potrzeba czasu. Wydaje mi sie duzo gorzej czytelne to wszystko w porownaniu do 15.

Odnośnik do komentarza

Kim gracie? Jak Wam idzie? Ja zacząłem Celtą Vigo. Budżet 700tysi... szału nie ma. Sprzedałem parę grajków (niestety jednych z lepszych, sami chcieli odejść), kupiłem Gabriela Barbose z Santosu i Fabio Daprele z Palermo na lewą obronę. Sparingi średnio, później dużo lepiej.

Pierwsze 3 mecze w lidze i 9pkt, 13 strzelonych bramek i 3 stracone. W następnych 3 gorzej,chociaż trudniejsi rywale, porażka w Sevilli 3:2, 1:1 z Barceloną u siebie i 0:0 w Eibarze. W następnych 9 meczach ligowych - 1 porażka, 3 remisy i 5 zwycięstw (w tym u siebie z Realem Madryt 3:2 thumbup.gif). Nie jest źle, drażnią mnie trochę te remisy ale jak na możliwości Celty po 15 kolejkach mam 4 miejsce i tylko 2 pkt straty do wicelidera. 

Iago Aspas jak na razie król strzelców, w 15 meczach - 14 bramek. Barbosa na 15 meczów, 10 bramek. Fajnie by było skończyć sezon na tym 4 miejscu i grać w barażach do LM, ale znając życie, spadek formy przyjdzie po nowym roku...

Odnośnik do komentarza

Ja jednak też się skusiłem na tegorocznego managera. Plan mam taki jak zwykle - wybieram ekipę "no name" w głębokim zapleczu angielskiej ligi. Sporo szukałem i po szperaniu namierzyłem niesamowitą perełkę. Klub który ma ultranowoczesną szkółkę juniorską i nowoczesne obiekty sportowe. O kim mowa?
Burton Albion. Zaczynam więc jako beniaminek League One (3 klasa rozgrywkowa). Plan na 1 sezon jest taki, żeby jakimś cudem złapać się w top 6 (wtedy masz baraż o awans). Potem pewnie z 2-3 sezony stagnacji pt: budujemy team i atakujemy Premier League.

 

A potem pewnie mi się znudzi jak zwykle i (pipi) zapomnę :P

 

EDIT: Właśnie z ciekawości ich obczaiłem jak radzą sobie obecnie i jak na beniaminka są w górze tabeli :D No i zobaczcie kto jest ich managerem, kiedyś za(pipi)isty grajek to był.

 

http://www.transfermarkt.pl/burton-albion/startseite/verein/2963

Edytowane przez Sobies
Odnośnik do komentarza

Petardę w nodze to On mial... Ładnie, a Ty go pracy pozbawiłeś.

 

/

 

U mnie jest lepiej niż się spodziewałem. Po 37 kolejkach (1 do końca sezonu), mam 2 miejsce w BBVA, z 2pkt przewagi nad trzecim Realem Madryt i 4pk nad czwartą Valencią. :sorcerer: Petarda. Co prawda ostatni mecz trafiło mi rozegrać na Vicente Calderon z Atletico, ale nawet w przypadku porażki (nie poddaje się, liczę na remis), mam gwarantowane 3 miejsce i Ligę Mistrzów w przyszłym sezonie. :banderas: 

Iago Aspas w 37 meczach ligowych - 33 bramki i król strzelców (jak na razie), przed drugim Suarezem (27 goli) i trzecim, kolegą z zespołu Barbosą (23 bramki). Polecam obu :kaz:

Edytowane przez Koleś88
Odnośnik do komentarza

Ja właśnie skończyłem 2 Celtą Vigo.

1 sezon - 3 miejsce BBVA. Iago Aspas 34 bramki w lidze, król strzelców.

Musiałem posprzedawać paru grajków, w tym niestety Iago Aspas (poszedł do Chelsea za 21,5mln funciaków - klauzula). Kupiłem paru młodych, perspektywicznych. 

Drugi sezon to...

1 miejsce BBVA. Ćwierćfinał LM, odpadliśmy z Juventusem, trochę pechowo. W 1 meczu przegrywając 0:1 u siebie, w rewanżu, prowadziłem, 0:2 żeby oczywiście pod koniec spotkania stracić 2 bramki (standard) i skończyć mecz wynikiem 2:2. John Guidetti godnie zastąpił Aspas. Pobijając Jego wyczyn i strzelając w lidze 38 bramek w 37 spotkaniach i oczywiście zostając królem strzelców.

3 sezon, liczę na jakąś fajną ofertę i wtedy zmienię klub, jeśli nic ciekawego nie dostanę to zostaje na jeszcze jeden sezon w Vigo.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Kupiłem nowego FM'a bo słyszałem wiele pozytywnych opinii. No więc (pipi)a interfejs się zmienił to fakt i statystyki pomieszali tak że nie mogę niczego znaleźć. Czuję się jakbym grał w inną grę. Muszę się do wieeelu rzeczy przyzwyczaić.

 

P.S. Macie linki do jakiś dobrych zdjątek i herbów bo moje stare z fm'a 2015 raczej w nowym interfejsie nie zadziałają.

Odnośnik do komentarza

Ja wszystko w CMREV biere. Gierka leży zainstalowana i czekam na wenę, wtedy jak co roku 50godzin tygodniowo, miesiąc przerwy i tak w kółko jak co roku. A gram zawsze na początek ligę polską, potem ewentualne zmiany. Polecam, dobra wczuta jak ktoś EKstraklase na C+ ogląda itd to można się w klimaty wkręcić :)

Odnośnik do komentarza

oglądam tylko premiership i lige mistrzów ja lubię zaczynać w 2 lidze angielskiej i do góry. Teraz wybrałem tottenham bo muszę nauczyć się na nowo managera :P

 

 

Sprzedałem lamele i kane'a za łącznie 100 mln mam na transfery a oni i tak chcieli odejść. Kupiłem tego barbose, kilku młodych Anglików i krychowiaka. Brakuje jeszcze napastnika jednego mam 40 mln będę musiał poszperać. Miłość do fm'a wróciła po prawie 2 latach.

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Sprawdzę. Na razie kupiłem ocamposa za(pipi)isty skrzydłowy i do tego tottenham ma ZA(pipi)ISTYCH juniorów czy młode talenty. Średnia mojego składu to ze 23 lata:). Ali za(pipi)isty pomocnik. Takich perełek kilka. Pół sezonu za mną i na pierwszym miejscu z przewagą nad chelsea 4 pkt. Nigdy tak dobrze nie zacząłem sezonu. Myślałem że tottenham będzie trudniejszy ale tam same skarby.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Po tamtym sezonie tottenhamu zrobiłem reset ostatnio i jestem w 3 sezonie tottenhamu. Wygrałem wszystko i wpadłem na pomysł przemeblowania mojego sztabu :D  Kto znajdzie najwięcej znajomych nazwisk ?

14068518_1249743355065536_8766144534473314115025_1249743305065541_86756140850159

 

 

Moim celem przez ostatnie 2 lata było nałapanie młodych talentów i opłaciło się oto liczba powołanych młodzików

14068389_1249743365065535_46819228791440

 

 

To mój pierwszy skład. Sprzedałem kilka gwiazd jak eriksena za ponad 70 mln do barcelony ale w zamian sprowadziłem kilka nowych, Plus za(pipi)iści wychowankowie jak ali czy kane.

14114858_1249743521732186_17031855738845

 

 

No i od kilku miesięcy prowadzę polską reprezentacje . Pierwsi w grupie a zaraz mecz z Czarnogórą i to mój skład.  Uprzedzając pytania lewandowski kontuzja 4 miesiące. Mierzejewski bez klubu to wy(pipi)ałem z kadry. 14086192_1249743438398861_67904939808617

 

Wróciła mi miłość do fm'a po 2 latach względnego odwyku. Najlepsze że w ogóle już piłki w tv nie oglądam i w fm'ie uczę się kto gra w jakim zespole i kto dobry a kto nie :D

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...