Skocz do zawartości

Managery piłkarskie


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Pykam. Pierwszy sezon Ajaxem, mistrzostwo, Puchar i finał Ligi Mistrzów przegrany z PSG 1:5. Dostałem ofertę z Leverkusen w połowie następnego sezonu, które było w strefie spadkowej i skończyłem sezon na 10 miejscu - nie szło mi najlepiej. Po sezonie przyszła oferta z Liverpoolu. Byli w kryzysie finansowym, sprzedałem Baloteliego za 54 mln. do Bayernu, kupiłem kilku grajków i sezon skończyłem na 7 miejscu.. Awansowalem do Ligi Europejskiej (trzecia runda - rozstawieni). Aktualnie dalej Liverpool - wyszedłem z grupy ligi Europejskiej z pierwszego miejsca, czekam na losowanie, w lidze 10 miejsce, dwie porażki, dużo remisow.. Skład mam na minimum miejsce w czwórce, ale chyba nie jestem dobrym managerem.. Taktykę mam 1-4-2-1-2-1. Bramkarz, czterech obrońców, dwóch defensywnych, jeden środkowy, dwaj skrzydłowi i napastnik. Gram agresywnie, pressingiem. Tracę bardzo dużo goli w pierwszych dziesięciu minutach. Nie umiem sobie z tym poradzić. Tak samo tracę bardzo dużo goli z rzutów różnych. Macie na to sposoby?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Obczaiłem nowego FM-a. Pierwsza godzina... kurde, gdzie wszystko jest? Duża zmiana interfejsu. Zobaczymy jeszcze, czy na plus. Wiadomo, że pierwsze wrażenia po zmianie zawsze są negatywne. Najbardziej wkurza mnie chyba kolorystyka, mało wyraźna, choćby przez to durnowate kolorowe, burozielone tło.

 

 

Co do meczów, od paru lat jestem niezbyt zadowolony. Czasami naprawdę nie wiem, co mam zrobić w taktyce poza po prostu robieniem tego, co mi podpowie explicite gra.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Domenico Berardi. Krol, choc drogi. Testowalem go tylko w Milanie przez dwa sezonu, w obu byl krolem strzelcow i przyczynil sie do dwukrotnego wygrania Serie A i dojscia do polfinalu LM.

Eder Alvarez Balanta, ktory do dostania jest za okolo 10mln €, po pierwszym sezonie w podstawowym skladzie jego wartosc wzrasta przynajmniej dwukrotnie. Testowalem go w kilku ligach (BPL, Serie A, Ligue1, Bundesliga i BBVA) na roznych 'poziomach' (sredniak, walka o mistrza, walka o utrzymanie) i wszedzie byl tak samo swietny. Co wazne od razu moze wskoczyc do wyjsciowej 11, o kontuzjach nie slyszal.

 

Masz ich dwoch - mozesz wszystko.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

http://www.fmscout.com/a-game-of-thrones-db-fm14.html

 

To jest genialne. Do FM15 pewnie też się da to wyeksportować. 

W sam raz do pogrania "na luzie". Niby zaczyna się w najniższej brytyjskiej lidze ale ja sobie pozmieniałem troszkę i zaczynałem w lidze Adelante. Po awansie do najwyższej ligi i po kolejnym sezonie John Snow jest królem strzelców a Eddard Stark piłkarzem roku. Nie to co jakieś CR7 i inne Messi.

Odnośnik do komentarza

http://www.fmscout.com/a-game-of-thrones-db-fm14.html

 

To jest genialne. Do FM15 pewnie też się da to wyeksportować. 

W sam raz do pogrania "na luzie". Niby zaczyna się w najniższej brytyjskiej lidze ale ja sobie pozmieniałem troszkę i zaczynałem w lidze Adelante. Po awansie do najwyższej ligi i po kolejnym sezonie John Snow jest królem strzelców a Eddard Stark piłkarzem roku. Nie to co jakieś CR7 i inne Messi.

Niższej klasie może się podobać ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...