Skocz do zawartości

Managery piłkarskie


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

W drugim sezonie Valencia wygralem lige mistrzow i zdobylem mistrza kraju, wiec czas na cos nowego. Pomyslalem o druzynie srodka tabeli i walki o miejsce premiowane awansem do ligi europy, albo walke o utrzymanie. Wybralem Newcastle, ale po 13 kolejkach jestem trzeci i bardziej wyglada mi to na walke o mistrzostwo kraju, niz to co sobie zalozylem przed sezonem. Chce miec spore wyzwanie, a nie serie meczow bez porazki.

 

I drugie pytanie - ktora liga poza top 5 (anglia, hiszpania, niemcy, francja i wlochy) jest najciekawsza? Portugalska? Holenderska?

Odnośnik do komentarza

Ja przez jakis czas zapodawalem lige szwajcarska i bardzo dobrze sie bawilem za kazdym razem. Gra sie tam kazdy z kazdym czterokrotnie, nie ma jakos bardzo dlugiej przerwy, no i biorac ligowego sredniaka mozna miec wyzwanie. Po jakims czasie calkiem calkiem idzie sciagnac ciekawych grajkow, a i o ile pamietam jest tylko 1 miejsce premiowane awansem do LM. Co do wyzwania to ostatnio odpalam moda na nizsze ligi polskie, biore trzecia lige (czwarty poziom rozgrywkowy) i druzyne obok mojego miasta i lecimy az po Champions League, usilujac wczesniej wbic sie do Pucharow poprzez Puchar Polski (moj rekord: wejscie z pierwszej ligii). Polecam, fajna zawaba rowniez :) a tak w ogole to odstawilem FMa bo za bardzo wkrecal i pozniej siedzialem wkoorvviony ze durny jestem i niewyspany w pracy ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

No ja tez zaktualizowalem :) - Marshall? Ladnie widze, od razu w 1 sezonie WHU mistrzostwo? Wow. Ja Valencia w pierwszym sezonie mistrzostwo Hiszpanii, Puchar Krola i... Liga Mistrzow :) posprzedawalem kilku podstawowych i zainwestowalem w mlodych na drugi sezon. Polecam Brume na skrzydlo ! Jest tani i rewelacyjny. W polowie sezonu srednia powyzej 8.0 i pelno asyst.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Z moich dobrych grajkow w FM15:

- Gabriel Barbosa (Santos) - w 2019 zrobil mi sie z niego najlepszy pilkarz europy

- Luka Jovic (Crvena) - w 2018 roku 21 bramek w 28 meczach

- Richairo Zivkovic (Ajax) - do kupienia za grosze, bardzo dobry napastnik, niestety tez u mnie lapie bardzo duzo kontuzji

- Mario Fernandes (CSKA) - ciezki do kupienia ale po kilku latach sie robi z niego czolowy obrona w Europie

a z drozszych to przede wszystkich Oliver z Atletico gosciu jak kosi to glowa mala, w najlepszym sezonie mial u mnie 29 asyst w 35 meczach.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...