Skocz do zawartości

PS Store FAQ


ArturNOW

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kyo

Czy ktoś ma konto w PKO BP i korzysta może z PSS ? Bo nie mogę zatwierdzić swojej karty, co mam wpisać w Cardholder Name ? nazwę banku ? jeśli tak to jaką ? pko ? pkobp? w następnej zakładce są dane adres itd, to mają byc moje dane czy fili ? bo już nie mam pojęcia ;/

Właściciela karty dane wpisujesz. Cardholder Name - imię i nazwisko osoby do której należy karta, adres tak samo. Po 3 nieudanych próbach Sony robi blokadę na 24h na dodawanie karty więc nawet dalej się nie staraj bo szkoda czasu.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
Gość Kyo

Hej. Mam problem zeby doladowac portfel ze zdrapkii. Po wpisaniu kodu wyskakuje mi ,ze zle go wpisalem albo jest juz nieaktualny. Wpisuje dobrze a zdrapka zakupiona pol godz temu w empiku takze 2ga opcja raczej tez odpada. Ma ktos podobne problemy? Pozdro!

Wielkość liter ma znaczenie. Jak nadal nie działa to reklamuj zdrapkę.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
Gość Kyo

Prawdopodobnie Empik skontaktuje się z Sony i sprawdzą ewentualne działania na koncie oraz samą kartę czy była wcześniej używana. Tak działają sieci komórkowe - z kartami doładowującymi konto - ważne aby mieć paragon zakupu.

 

Ewentualnie problemy mogą być pozostałością środowego zwiechu PSN'nu: http://www.ps3site.p...acja-psn/44822/

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Dajesz mu dane do konta PSN z którego pobierzesz gry. Może to być Twoje konto lub jakieś nowe zrobione specjalnie do tego celu (robisz nowego użytkownika i tam nowe konto) - będzie mógł pobrać wszystkie gry, DLC, themy itp. jakie tam są. Gry z jednego konta można pobierać na max 5 systemów (czyt. 5 konsol). Aha - i jedna ważna rzecz - nie gra jest przypisana do konsoli ale konto z którego została ona ściągnięta. Po usunięciu takiego konta gry przestaną działać.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Mój problem polega na tym, że moją kartę zaczęło odrzucać "the information on your credit card is not valid".

(Nic dziwnego, karta jest polska a adres amerykański wpisałam zmyślony. Jednak to przez 2 lata działało bez szwanku).

Podobny problem mają moi znajomi, którym karty też uprzednio działały.

Karta sprawna, działa w europejskim PSS.

Pytanie czy po ostatniej aktualizacji software'u Sony wprowadziło jakieś dodatkowe zabezpieczenie? Czy to tylko chwilowy problem?

Czy ktoś z was również kupuje z amerykańskiego PSS? Jeśli tak, to moglibyście sprawdzić, czy wciąż działa wam karta?

Odnośnik do komentarza
Gość RejdenForce

Mój problem polega na tym, że moją kartę zaczęło odrzucać "the information on your credit card is not valid".

(Nic dziwnego, karta jest polska a adres amerykański wpisałam zmyślony. Jednak to przez 2 lata działało bez szwanku).

Podobny problem mają moi znajomi, którym karty też uprzednio działały.

Karta sprawna, działa w europejskim PSS.

Pytanie czy po ostatniej aktualizacji software'u Sony wprowadziło jakieś dodatkowe zabezpieczenie? Czy to tylko chwilowy problem?

Czy ktoś z was również kupuje z amerykańskiego PSS? Jeśli tak, to moglibyście sprawdzić, czy wciąż działa wam karta?

 

Moja karta również już nie działa...kpiny, widać SONY ma za dużo pieniędzy....

Ja rozumiem, że adresy mamy lipne, ale jakoś przez kilka lat to im nie przeszkadzało nas "DOIĆ".

Odnośnik do komentarza

Ponawiam pytanie - czy w brytyjskim PSS mogę użyć kodu na 100 zł kupionego ze zdrapki? Przeliczy mi to jakoś na funty? Czy kod na 100 zł do użycia tylko w PL PSS?

 

BTW. Można się składać na piosenki do Rock Band?

 

Tylko na PL. Są osobne zdrapki z Funtami na konta w UK.

Odnośnik do komentarza

A ja mam odwrotny problem nie mogę robić zakupów w PL i UK PSS a działa mi US.Na PL wyskoczył mi komunikat the information on your credit card is not valid" i tak z 3 różnymi kartami...

W takim razie może jednak Sony ma jakieś problemy? :/

Wczoraj chciałem zrobić zakupy na US PSS i nie ma bata - wyskakuje błąd. Co ciekawe, jakieś 2 miesiące temu tą samą kartą robiłem zakupy na US i bez problemu działało.

Odnośnik do komentarza

Chciałem dzisiaj zrobić zakupy na PS US,kartę normalnie dodało nie wyskoczył zadny błąd,dopiero w momencie dodawania pieniędzy do portfela wyskakiwał komunikat i lipa.Na PL PSS wyskakiwał komunikat że dane są błędne i w ogóle nie mogłem dodać nawet karty.Ma ktos takie problemy z kartami z mbanku ? Mam wirtualną i z delfinkiem.

Odnośnik do komentarza

Mam problem z zapisanie swojej karty do PSS. Kartę mam z mBanku i mogę nią oczywiście dokonywać wszelkie transakcje internetowe. Dane karty podałem poprawnie, potem system wymaga ode mnie adresu. I tutaj pojawiają się pytania.

1. czy adres mam podać taki jak mam z banku do korespondencji, czy taki jak mam w dowodzie ?

2. czy możliwe, że karty nie chce mi uznać, gdyż nie mam aktualnie na koncie kasy ?

3. czy są jakieś "kruczki" w zapisywaniu adresu w PSS, np kod bez myślnika, czy też wpisanie województwa, coś z wielkich liter etc.

4. czy adres podany do karty musi być identyczny jak adres na koncie PSN ?

5. Na początku gdy próbowałem zapisywać kartę podawała, że dane niepoprawne,po kilku próbach, że nie mogą zapisać mojej karty i żebym sprawdził dane swojego konta PSN, a następnie skontaktował się z obsługą. Czy możliwe, że po kilku próbach nieudanych zablokowali mi możliwość dodania karty?

 

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...