Skocz do zawartości

PS Store FAQ


ArturNOW

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam takie pytanie... może nie trafne ale zapytać zawsze warto.

Da się zmienić swój login konta pss ? Po prostu zmienić jego nazwę ?

pozdr

Nie rozumiem. Loginem jest e-mail to raz. A dwa nie ma loginu PSS (Playstation Store) tylko PSN (Playstation Network).

 

Jeśli dobrze się domyślam chodzi Ci o nick - nie da się go zmienić.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Ja mam takie pytanie... może nie trafne ale zapytać zawsze warto.

Da się zmienić swój login konta pss ? Po prostu zmienić jego nazwę ?

pozdr

Nie rozumiem. Loginem jest e-mail to raz. A dwa nie ma loginu PSS (Playstation Store) tylko PSN (Playstation Network).

 

Jeśli dobrze się domyślam chodzi Ci o nick - nie da się go zmienić.

 

Dziękuję - o to mi chodziło.

pozdr ponownie

Odnośnik do komentarza

A zapytam bo słyszałem przeróżne opinie.

 

 

Kupując grę z PSS w 5 osób - te osoby są na stałe powiązane z tym kontem ?

Czy np kupując grę nr 2 może ją pobrać np ja i zupełnie inne 4 osoby niż wcześniej ?

 

Chyba że osoby są powiązane z kontem i już żadna inna osoba spoza tej piątki nic z tego konta nie będzie mogła pobrać. jak to jest ?

Dziękuję za odp.

Odnośnik do komentarza

Nie marudzę - po prostu pytam. Dziwnym jest fakt posiadania 16 kont dla 16 gier - co gdy mi się skończą a do danej gierki będę chciał wrócić ?

O kolejne pytanie - czy kasując konto i logując się na nie ponownie mogę pobrać starą gierkę ?

 

 

No to Ty jesteś dziwny że chcesz mieć 16 kont do 16 gier. Wątpię czy ktokolwiek na forum tak ma. I to Twój problem jak będziesz chciał do niej wrócić - jak napisał Grześ - niektórym w (pipi)e się już powoli przewraca...

 

Co do pytania - tak, możesz usunąć konto, potem do niego się zalogować i ściągnąć grę tyle razy ile zechcesz...

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Czy przy zakupach ze składek w 5 osób, jest możliwość zalogowania się na to samo konto PSS w tym samym czasie, bez ryzyka bana? Czy można zalogować się, włączyć ściąganie gry, wylogować, a ściąganie nadal będzie leciało w tle?

Pytam, bo zbliża się premiera God of War Collection, które zajmie ok. 12 GB i na niektórych łączach ściąganie może trochę potrwać. Lepiej (bezpieczniej) przekazać dane do konta następnej osobie po uprzednim ściągnięciu całości, czy można, tak jak wyżej, włączyć ściąganie i od razu dać konto drugiej osobie bez większego ryzyka?

Odnośnik do komentarza

Jaki jest czas na ściągnięcie gry po dodaniu do listy pobieranych? Bo na liście pobieranych mam pare fajnych gierek ale mam słabego neta i wolno się ściągają. Dodałem je w lipcu i co jakiś czas ściągnę kilka, kilkanaście mega. Za nie cały rok kończy mi się umowa z tym dostawcą neta to sobie pościągam, a teraz pododaję do listy. Tylko nie wiem czy jest jakiś limit czasowy na ich ściągnięcie.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy temat dobry ale i tak się spytam.

 

Mam kartę kredytową i to nią załatwiam praktycznie wszystkie zakupy na PSN jednak ostatnio wyskoczył mi zonk. Używałem jej zarówno na europejskim i us PSNie i było gyt, teraz chciałem z niej skorzystać znowu by zakupić dlc na us psn do blazblue(w euro nie ma bo gra jeszcze nie wyszła) i za cholere nie chce mi jej przetrawić(musiałem zakupić przez allegro kartę) wie ktoś o co kaman? Działało i nie działa.

Odnośnik do komentarza

Kupiłam grę Scott Pilgrim vs The World na Playstation Store,niestety zrobiłam to przed kliknięciem Add Funds,teraz mam grę,ale w moich funduszach dalej widnieje 40 zl,czy sklep sam po pewnym czasie pobierze odpowiednią kwotę? Mam nadzieje,że nie będę miała żadnych problemów z tego powodu

Odnośnik do komentarza

Kupiłam grę Scott Pilgrim vs The World na Playstation Store,niestety zrobiłam to przed kliknięciem Add Funds,teraz mam grę,ale w moich funduszach dalej widnieje 40 zl,czy sklep sam po pewnym czasie pobierze odpowiednią kwotę? Mam nadzieje,że nie będę miała żadnych problemów z tego powodu

Ja to rozumiem tak że zapłaciłaś za grę kartą a fundusze na koncie zostały jak były.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...