Skocz do zawartości

EURO 2012 Polska - Ukraina


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Darude

Ta po jakiego bojkotować Euro ? a niech się zabawią pikniki .Ktoś tam pierdnie ,ktoś uszami poklaszcze, a 3 słonecznik poskubie ,4 wypije piwko ochrzczone i będzie dobrze i będzie fajnie.

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Sprawa jest dziwna. Moja babka też bojkotuje Euro- już słyszałem jak gderała, że zamiast Mody na Sukces beda mecze.

 

Ale żeby ludzie lubiący piłke "obrazali" się na taką imprezę? cóż, kazdemu wolno ale nie rozumiem tego nic a nic :)

 

 

ja tam czekam i już mam wkrętkę :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie chodzi o samą imprezę tylko o to, co ona za sobą niesie. A niesie to wszystko, co dzieje się przez ostatnie 2 lata. Wiadomo że Tobie to nie przeszkadza, bo Ty mecze oglądasz w TV, więc masz wyjebane czy za chodzenie w kapturze po stadionie ktoś dostanie 2 tysie kary i 2 lata zakazu stadionowego ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Stona ja mam wyje.bane , to i fakt.

 

Nie chcę z tobą wojowac, bo ty nerwus jesteś :P (a mi sie nie chce , zresztą Mendrek chce mnie zabić...wirtualnie znaczy się) ale te wspomniane kaptury. To stry nie jest jakiś zamach czy Białoruś- zakaz zakładania kaptórów (jesli taki jest- nawet nie wiem) ma na celu ułatwić identyfikację- gdyby coś się stało.

 

 

Dla mnie oglądacza Premierleague to po prostu względy bezpieczeństwa imprez masowych. Ot, jak lądowałem na lotnisku w Londynie to podczas ktorejś tam wizyty wydałem się kolesiowi podejrzany i trzymali mnie masę czasu , trzpeali bagaż doszczetnie itd. Nie wszczynam jednak lamentu- traktuje to jako element życia w zglobalizowanym świecie- ot wymóg machiny prewencji masowej.

 

 

No offence- jak zaznaczam :)

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza
Gość Darude
Ale żeby ludzie lubiący piłke "obrazali" się na taką imprezę? cóż, kazdemu wolno ale nie rozumiem tego nic a nic :)]

Dobra myśl no niestety jednak w Polszy rządzący obrzydzili klimat który wg . nich ma być to klimat iście piknikowy .

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

a u buków Polska jest faworytem w meczach z Grekami i Czechami :)

 

 

 

edit- spoko, teraz to protestując można podciągnąc się nawt pod hajlajf polityczny i powiedzieć, że to za julię Tymoszenko. Dwie pieczenie na jednym ogniu - można być kosmopolita i wywalczyć..coś tam :D

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

A jakie to właśnie gniazdo? Może mają lepsze opcje wydania siana niż napychanie kieszeni Platiniemu i jego świcie.

 

Gdyby te srełro odbywało się z 10 lat temu to pewnie bym z podniecenia nie spał po nocach i odliczał godziny do pierwszego gwizdka. Na chwilę obecną czekam aż się wreszcie skończy ten ogólny przewoźny cyrk.

 

Nie powiem, że nie obejrzę żadnego meczu, bo pewnie obejrzę. Ale tak jak oglądam LM. Bez emocji. O tak dla sportu. A farbowanym lisom życzę sromotnej klęski.

  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

jak mniemam masz na myśli Reprezentację Polski i to jej życzysz klęski?

 

Miło , doprawdy :)

on jest tylko realistą.

Biorąc pod uwage formę naszych kopaczy, ktorzy byli za slabi do swoich reprezentacji wiec znalezli pochodzenie polskie w 4 pokoleniu wstecz

to musialby sie zdarzyc CUD abysmy ugrali cos wiecej.

 

jedyny plus euro jest taki, ze zbudowali/buduja drogi.

uefa nas na imprezie wydyma na kasie jak kazdy poprzedni kraj. My wyjdziemy na cholerny minus.

ale za to zostanie nam najwieksze targowisko europy godny nastepca stadionu XX-lecia ;)

Odnośnik do komentarza

Jak nas wybrali , to zamiast się cieszyć ludzie się naśmiewali , że odbiorą , bo nie ma możliwości w Polsce wybudowanie takich stadionów itp. Teraz kiedy większość piłkarzy naprawdę prezentują bardzo dobrą formę i odgrywają główne role w swoich klubach , ludzie wróżą-życzą samych porażek....... O co chodzi ?

Edytowane przez seb.maz
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Jak nas wybrali , to zamiast się cieszyć ludzie się naśmiewali , że odbiorą , bo nie ma możliwości w Polsce wybudowanie takich stadionów itp. Teraz kiedy większość piłkarzy naprawdę prezentują bardzo dobrą formę i odgrywają główne role w swoich klubach , ludzie wróżą-życzą samych porażek....... O co chodzi ?

w poprzednich euro mielismy podobnie. Polacy dobrze grajacy w klubach zagranicznych i konczylo sie jak zwykle. Nie wiem czy siadala im psychika czy dostosowywali sie do PZPN -> Euro/MS = Wycieczka

 

Ciesze sie ze stadiony zbudowali.

niektore przepłacili, niektore to buble ;)

One ( stadiony ) i drogi to jedyne pozytywy jakie zostana nam po euro ciekawe co sie pierwsze rozpadnie :D

Budowane w pospiechy drogi i nasze stadiony ;)

Odnośnik do komentarza

Jak nas wybrali , to zamiast się cieszyć ludzie się naśmiewali , że odbiorą , bo nie ma możliwości w Polsce wybudowanie takich stadionów itp.

 

Ja tam kojarzę że raczej wszyscy się cieszyli. Jeszcze gdzieś w kąciku sportowym powinien być mój temat w którym namawiałem do głosowania w czymśtam jeszcze zanim w ogóle wybrano nasz piękny kraj. Problem pojawił się jakiś czas po wyborze, kiedy z kadry zaczęto robić zoo, a ze stadionów teatry.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...