Skocz do zawartości

EURO 2012 Polska - Ukraina


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Czyli podsumowując: Anglia generalnie od kilkunastu lat nigdy nie grała dobrze, a teraz nie będą mieli trenera i trzech najlepszych graczy. Ktoś dalej się upiera, że lepiej było trafić na półfinalistę ostatniej edycji? Litościwie nie pytam o bycie faworytem do zwycięstwa.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Na dniach mają zacząć montować podświetlenie na wrocławskim stadionie. Tak więc na Euro cały stadion może nie będzie tak znowu kompletny, ale wszystkie główne zaplanowane elementy powinny być.

 

Ostatnio Roman Abramowicz zapłacił 125 tys. euro za lożę na trzy mecze grupowe. Generalnie loże na Euro coś kiepsko schodzą, za drogie... We Wrocławiu jakoś idą, bo gra Rosja.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Goal.com od jakiegoś czasu prowadzi "Euro Team of Week", czyli najlepsze występy piłkarzy, którzy mogą zagrać na Euro. O ile obecność Szczęsnego czy Piszczka mnie nie dziwiła, tak w tym tygodniu znalazł się tam Przemysław Tytoń. Myślę, że warto to zaznaczyć, bo w Polsce jakoś mało splendoru zbiera. Tymczasem zagranicą zebrał propsy za mecze z Valencią i Heerenven i chyba został numerem jeden w Eindhoven.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
Gość Wściekły Pies

UEFA zaniepokojona: Stadion Miejski we Wrocławiu zamknięty

 

Mecz Śląska z GKS Bełchatów rozegrany zostanie na stadionie przy ul. Oporowskiej a nie na Stadionie Miejskim. To efekt ogromnych problemów z systemami elektrycznymi na obiekcie zbudowanym na Euro 2012 i nacisków UEFA, aby przyspieszyć prace

 

 

 

Najbliższy mecz ligowy we Wrocławiu piłkarze Śląska mają rozegrać w Wielką Sobotę 7 kwietnia z GKS-em Bełchatów. Portal wroclaw.sport.pl dowiedział się, że do spotkania dojdzie na starym stadionie przy ul. Oporowskiej, a nie na Stadionie Miejskim na Maślicach. Stadion zbudowany na Euro 2012 na razie zostaje zamknięty dla imprez piłkarskich.

 

Wiemy, że powodem są ogromne problemy z systemem elektrycznym na obiekcie, który nie działa tak jak powinien. Wszelkie układy elektryczne powinny być sterowane komputerowo, a działają ręcznie. UEFA jest bardzo poważnie zaniepokojona sytuacją i nalega na władze Wrocławia, aby przyspieszyły prace. Dlatego stadion ma być całkowicie wyłączony z użytkowania.

 

 

 

Wkrótce miasto oraz Śląsk mają wydać w tej sprawie komunikat. Nieoficjalnie wiemy, że miasto poinformuje, że jedną z przyczyn przeniesienia meczu jest zły stan murawy na Stadionie Miejskim.

 

UEFA ma przejąć Stadion w zarządzanie 11 maja. We Wrocławiu w czasie Euro rozegrane będą trzy mecze: Czechy - Rosja (8 czerwca), Rosja - Grecja (12 czerwca) oraz Polska - Czechy (16 czerwca)

 

źródło: sport.pl

 

 

witamy w Polsce xD

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

UEFA ściągneła mi pieniądze z konta bankowego powiązanego z kontem, z którego starałem się o bilet na EURO 2012. Chyba bilet jest moj czy że jak? napisane jest UEFA NYON 3 i kwota 308 zł więc chyba chodzi o trzeci mecz na ktory apliowałęm? wooooow potwierdzcie mi to tylko o ile dobrze mysle :)

Odnośnik do komentarza

Majówka wywiała mnie na tydzień nad morze. Będąc w Gdańsku nie mogłem sobie odpuścić zobaczenia na żywo Areny na Euro. O ile sam stadion robi piorunujące wrażenie i jest wspaniały (choć i tak ma kilka chochlików jak chociażby bramki wejściowe zasłonięte elementami słupów podtrzymujących elewację) to okolica stadionu to WIELKI ŻAL.

 

To mają w miesiąc skończyć? wielki plac budowy, góry ziemi wysokie na 10metrów, dopiero zaczęta budowa jakiegoś wiaduktu, drogi z dziurami,że może się w niej schować ciężarówka...masakra...

 

W razie czego porobiłem foty na dowód ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...