Skocz do zawartości

EURO 2012 Polska - Ukraina


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Ukrainie nie upiekło się tak jak naszej reprezentacji, ale po ostatnich meczach nie jestem przekonany co do tego, że wyjdą z grupy bez problemów.

 

Rozi jak można być optymistycznie nastawionym po ostatnich rewelacjach z PZPNu i meczach towarzyskich?

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

Zdzisław Kręcina na fb napisał(a):

losowanie dla nas zakończone, pół dnia podgrzewałem te piłęczki. PROSZĘ.

 

Chu.jowa grupa. Każdy będzie mówił, że mamy szansę, że wstyd nie wyjść, przez co mniejsza mobilizacja i według mnie to na pewno nie pomoże. A tak chociaż przeciwnicy by byli ciekawi i mecze o wiele bardziej emocjonujące.

Odnośnik do komentarza

Może z tego powodu, że jest to reprezentacja twojego kraju i trzeba w nią zawsze wierzyć?

 

Wiesz zawszę kibicuję swoim, ale widząc co czasami reprezentacja wyrabia na murawie to głowa boli. Będą emocje, ale nie mogę nie komentować obecnej gry i sytuacji w PZPN.

 

O składzie grup decyduje los. Jest grupa, są drużyny do pokonania jakiekolwiek by nie były.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

Szkoda tylko, że Hiszpanki do nas nie przyjadą :(

 

 

Lubisz kobiety z wąsami? :D

wtedy zapuszczam swojego i nie czuję gdy ona mizia mnie swoim.

 

A tak na serio, Anglia za Włochów i w poznaniu rozpiździej :D Ale i tak jestem zadowolony z losowania. A Zdzisio Kręcina godnie odszedł. Na odchodne załatwił uważaną przez wielu grupę marzeń :D

Odnośnik do komentarza

Z marketingowego punktu widzenia Ukraińcy lepiej wyszli , więcej dukatów im wpadnie . Nasi niby sportowo lepiej .... jak oni to s(pipi)ą to ja nie wiem . Jedno jest pewnie będzie beka heh. (z Rosją na bank będzie próba wniesienia jakiejś większej "patriotycznej" flagi heh)

Edytowane przez dc1982
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Może z tego powodu, że jest to reprezentacja twojego kraju i trzeba w nią zawsze wierzyć?

 

To nie jest reprezentacja mojego kraju tylko skład Smudy.

 

wypisz swą 11 bez której na meczu się nie pojawisz, Smuda sie dostosuję

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...