Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


pack

Rekomendowane odpowiedzi

Fallout 3.

 

Grając w te cRPG czuję w końcu częściowe zadowolenie. Pierwszy erpeg na ps3, w który chce mi się naprawdę grać (Folklore sprzedałem) i powiem więcej: WCIĄGNĄŁ mnie nie wąsko. Main quest leży odłogiem od 40 h, a ja atakuje co chwila side-questy. VATS to 'poezja' sama w sobie. Widok popylającej w zwolnionym tempie rakiety w kierunku super mutanta o inteligencji Joli R. - bezcenne.

Tym samym czuję wszechogarniający smutek z powodu braku na ps3 konkretnego jRPGa. White Knight Chronicles już wyszedł w Japonii więc miejmy nadzieję, że do wakacji zakręci się również w europejskich konsolkach. O FFXIII nie wspominam bo pewnie na 2013 wyjdzie :P

Odnośnik do komentarza
Ninja Gaiden Sigma, nie dziwię się, że grę uznają za jedną z najlepszych na pierwszego kloca, bo miodnością ona miażdży trzewia :)

Juz dawno nie spotkalem sie z osoba ,ktorej ta gra przypadlaby do gustu. Juz Cie lubie :lol:

 

- Burnout'cik ;) 500h uplynelo nie wiedziec kiedy...

- NGS - VH KR daje w kosc ,ale ja sie nie poddaje ;D Jak narazie 12 chapter i ponad 10mln ;D

Odnośnik do komentarza

Motorstorm 2 - ATV w MS2 w porownaniu z tymi z PURE to jakas farsa.

Midnight Club LA - IMO najlepszy street racer od czasow NFS MW.

Naruto UNS - Chodziaz naruto nie lubie to gra mi sie podoba.

Prince of Persia - Troche nudna na poczatku, bardzo podobna do AC ale za to wyglada za(pipi)iscie.

AoT - Od czasu do czasu na podzielonym ekranie z bratem

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

obecnie dałem się wkoncu wciagnac w świat Rapture-- Bioshock normalnie uzalenia mam sejse a wczoraj zarwalem nie przy nauce a przy grze nocke. Dzisiaj bylem po wpis do indeksu i jak wrocilem to zamiast kuc to oczywiscie musialem pograc troche w Bio:)

 

Zaczynam tez grac w Alone in the Dark- po demku jestem megza pozytywnie nastawiony ale narazie w pelnej zdazylem tylko menu obczaic- jutro zobaczymy co bedzie dalej:D

 

A tak to wiadomo- po(pipi)ki z ps store ktoych nie bede wymienial bo przechodzi sie je szybko wiec ciagle nazwy sie zmieniaja..

 

 

Odnośnik do komentarza

To ja się wyłamię z deczka :

 

Naruto Ultimate Ninja Storm : fajna bijatyka bez jakieś głębi można pograć

 

Burnout Paradise : świetna gierka wciąga i uzależnia .

 

MGS4/MGO-Zaliczenie MGS na 100% i popylanie przez sieć w MGO wymiata. ( jak dla mnie jedno z lepszych multi na ps3 )

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...