Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


pack

Rekomendowane odpowiedzi

W tej chwili:

Dead Space - gram na Impossible, by wyłapać ostatnie trofeum, ogólnie to już 3-ci raz

GTA IV - fabułka skończona, teraz czas na trofea

Burnout Paradise - tak od czasu do czasu

Guitar Hero 3: Legends Of Rock - tak okazjonalnie :P

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

BioShock - wymasterowany na platyne, teraz czas na Challenge Rooms.

Geon - sporadycznie, bo giera mnie wk*rwia niemilosiernie, ale ma trofea. Co zrobic taki juz ze mnie Trophy whore.

Echochrome - co by nie zglupiec do reszty od cholernego geona :P

 

Oczekuja na swoje 5 min:

GTA IV - przeszedlem juz w kwietniu, ale ze trofea sie pojawily to chyba czas na wielki comeback do Liberty City, gdzie polecimy inna sciezka fabularna. Roman slyszysz mnie? Polewaj bo zaraz tam bede :P

Prince of Persia - wersja limitowana zamowiona. Odpalamy przed Mikolajkami (5 grudnia)

Fallout 3 - zabugowana i bez trofeow - czekam na patch (16 grudzien)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Oj ale mi doszło...

 

Wipeout HD - jak zwykle, brakują mi 500 items, brigade, perfect, cam elite, zeus do calaka ;p

Eternal Sonata - 20h za mna chapter 4, brak trofeów powoduje u mnie brak motywacji do szukania wszystkich score pieces...

Valkyria Chronicles - zaczałem 2 dni temu, ale musi poczekać aż sonata będzie skończona oO

Super Star Dust - 2 haxowe trofea do zdobycia :/

Prince of Perisa - już zamówiona, tylko czekać na paczkę...

Burnout Paradise - wczoraj nabyty, więc niedługo pierwsze trofea xD

Odnośnik do komentarza

Moja wspaniała osoba męczy sobie następuję tytuły :

 

Motorstorm : Pacific Rift <--- perełka :P

Resistance 2 <--- eee noo multi dziwne(inne niż w jedynce) dość, ale gra na tik-tak (ja jestem pan Tik-Tak ?)

WipEout HD <--- Zone Zeus, Arcade Perfect, Beat Zico = platyna, dążę do tego cały czas

Little Big Planet <--- poczta przyniesie mi dziś, ale bez tego perła : D

 

Odnośnik do komentarza

Motorstorm - niespodziewalem sie, ze wyscigi mnie az tak wkreca. gra swietna, super muza, tory, grafa tez ok... na razie wiekszych problemow nie mam (4 tickety i same 1 miejsca:D), ale pewnie z biegiem czasu bede rzucal padem o sciane hehe

Little Big Planet- myslalem, ze to bedzie killer. a jak na razie tylko dobra gra. choc na razie gralem malo i online nie ruszylem, bo nie wiem jak mam z kims zagrac:P

GTA 4- na razie tylko wlaczylem w celu sprawdzenia jak wyglada...

Dema- no fajne fajne :D ale dead space nie daje mi pograc. dochodze do pierwszej grupki i za kazdym razem mnie rozrywaja te potworki... hehe nieprzekonaly mnie mirrors edge i resistance 1...

Uncharted - czekam na tego killera i od razu zaczynam przygode:)

Edytowane przez gianbuffon
Odnośnik do komentarza

Dochodzę do wniosku, że przesadziłem przez duże P w tym miesiącu z grami.....

 

Eternal Sonata ciągle nie skończona, teraz Valkyria Chronicles, Prince of Persia, Mercenaries 2 i jeszcze Wipeout HD ostatnie 3 trophy plus Burnout....zaczynam nie wyrabiać czasowo z graniem i pracą oraz przyjemnościami o_O

 

................

Odnośnik do komentarza

LBP - MISTRZ ! gre mam od tygodnia i uwazam ze jest swietna, gry raczej predko nie (o ile wogole) sprzedam - ta gra to unikat, nie mozna jej zamienic na zadna inna, must have

Tekken Dark Ressurection - przez neta nie gram, bo sa straszne lagi, jednak fun z grania z kumplem jest niepowtarzalny. Solo tez mi sie gra swietnie, tak oldschoolowo :D

Wipeout HD - jestem w trakcie przechodzenia. Niestety jestem cienki bolek i zbyt duzo trofeow to ja w tej grze nie zdobede :P

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Dead Space- kończę trofea.

LBP- od niedawna, czekam na 2giego pada żeby pograć z Dziewczyną :* Sackboy rządzi :thumbsup:

Bioshock- at last!! muszę wygospodarować więcej czasu, Rapture jest tego warte :yes:

przed chwilą Uncharted (demo)- pozytywnie zaskoczony, po Ratchet'ach i HS'ach byłem negatywnie nastawiony do platyny, a tu taka perełka.

 

Odnośnik do komentarza

WipeOut HD- Męcze Trofea, gra na prawde warta swojej ceny. IMO jeden z najlepszych tytułów na PS3

 

Resistance 2- Porównując do R:FOM to CRAP, ale i tak męcze, chociaż dla platynki ;]

 

GTA IV-Czasem pogrywam, bardziej mnie wciągneło niż San Andreas, ale i tak niezbyt lubie gry tego typu

 

Burnout Paradise- Rzadko już, ale niedługo wroce, chociazby dla platyniki (wiem, wiem..... te trofea jednak mnie kręcą)

 

Tekken:DR, SC IV- Jedynie przed turniejami, w ogóle coraz rzadziej....a trofeu(kur.wa jak to się odmienia?) nie ma ;(

 

 

 

to na tyle....;]

 

Na gwiazdke, pod choinkę jeszcze pewnie coś mi świety Mikołaj przyniesie, niestety nie moge sie zdecydowac co chce.....

Odnośnik do komentarza

Yakuza 2 - to tak w ramach nadrabiania zaleglosci( btw POLECAM)

Burnout Paradise- Po demku ktore mnie troche rozczarowala jestem pozytywnie zaskonczony pelna wersja.

Bioshock-pogrywam ale bardzo powoli jakos nie moge wygospodarowac na te gre wiecej czasu.

Folklore-to samo co wyzej

W tym roku chcetnie bym jeszcze ogral nowego CoDa, Alone in the Dark inferno oraz nowego Prince of persia.

 

LBP juz podziekowalem...

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza

WipEout HD - 55h na liczniku, a ja dalej gram :D 100% i platynka już są, teraz masteruję czasy. W niektórych trasach jestem w ścisłej czołówce nawet :) Gra KOPIE po jajach za każdym razem jak ją odpalam. Nabyłem ją wprawdzie przypadkowo i w dodatku jest to mój pierwszy WipEout tak na dobrą sprawę, ale teraz nie mogę sobie wyobrazić życia bez tej gry :P

 

FIFA09 - ostatnio trochę mniej grałem, ale w ten weekend kupiłem drugiego pada i szpilam z bratem. Dobra piłeczka, mimo wielu niedociągnięć.

 

Guitar Hero III - przed weekendem pożyczyłem kumplowi w zamian za MGSa4 (brat chciał przejść), ale tak to namiętnie katowałem kilka piosenek dziennie. Expert już tuż tuż :D Jak World Tour stanieje, to łykam

 

GTA IV - ostatnio przystopowałem, bo WHD zabiera mój czas. Ale wrócę, bo lubię rozjeżdżać ludzi ;)

 

Mortal Kombat II - brat mi ciula, nie lubię tej gry :/

Odnośnik do komentarza
Gość mevek

tekken dr online -gram od ponad roku. połączenie jest ponad przeciętne, a czasem nawet świetne(w obu przypadkach można jugl-owac).

silent hill : homecoming(USA ver.) - pielęgniarki powracają, a są na prawdę w świetnej formie(wysokie, zgrabne i niebezpieczne-> miodzio!).

devil may cry 4 - chwilowa przerwa na silenta.

wipeout hd - jest świetny ale i tak rollcage byl "one of the best"

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...