Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


pack

Rekomendowane odpowiedzi

(...)i do tego zrobic platyne w Uncharted i Rag Doll Kung Fu :)

W Rag Doll Kung Fu nie ma platyny. Jedyną nagrodą są zwirchowane nadgarstki od przesadnie molestowanego pada (wtajemniczeni, wiedzą o czym mówię). Co by nie było off topa: gram nadal w Wolverine: Origins - swoją drogą pierwsza gra niespodzianka, która mnie pozytywnie zaskoczyła bo oczekiwałem czegoś poniżej krytyki, a tutaj kawał solidnego softu otrzymałem. I do tego movie tie-in. Świat idzie do przodu, dlatego w ciemno zamówiłem Batman: Arkham Asylum Collectors Edition, w razie porażki będę miał 14" Bataranga do rzucania w Bogu ducha winnych przechodniów :P

Odnośnik do komentarza

Obecnie pykam w classici z ps store czyli RE DC i FF7 ( niesmiertelna gra miazdy wieszkosc next genowych gier razem wzietych)

 

Do tego Killzone 2 po sieci ( wlasciwie ostatnio tylko nowe mapy)'

 

Assassins Creed ( lepsza niz niektorzy twierdzili, gorsza niz sie zapowiadalo a i tak 100 lat przed ostatnim PoPem :)

 

A no i jade po raz ktorys tam RTCW na PC w ramach oczekiwania na nowego Wolfensteina :D ( tu bede mial dylemat czy brac najnowszego Wolfoa na PC czy PS3 )

Odnośnik do komentarza

ciagle killzone2 po sieci - klan :)

ponadto:

dead space: giera miazdzy, super grafa, dzwiek i klimat :D jestem w 7 rozdziale i dalbym ocene 9-/10. na poczatku dalbym 9+, ale pozniej wieje schematami, zrob to, zrob tamto, itd. ale i tak super! polecam (jest jeszcze ktos kto nie gral albo nie zamierza? :P)

Ojciec chrzestny2 - fajnie, ze po polsku :) takie ksero gta, oczywiscie z gorsza grafa, ale fajny klimacik :) podobaja mi sie tez te ulepszenia ludzi, werbowanie, przejmowanie lokali itp. jednym slowem duzy plus za ciekawe elementy rozgrywki, czy jak to tam nazwac heh jestem w drugim miescie i zaczyna wiac nuda. caly czas trzeba robic to samo. 7+/10

Edytowane przez gianbuffon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...