Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


pack

Rekomendowane odpowiedzi

mozliwe, ze juz pisalem o tym gdzies tu na forum no ale...

 

drażni mnie nierówny poziom trudności. ogólnie gra jest prosta i można grać praktycznie przez sen ;] do chwili pojawienia sie boss'a - w tym momencie poziom trudności "minimalnie" się podnosi, a 'dalekie checkpointy' powoduja niechec do ponownego przystapienia do walki :< po prostu sie nie chce.

 

ogolnie gra wydaje sie mocno naciagana... nie bede tutaj nic dalej pisac, bo ściagne na siebie gromy od fanow :>

 

edit///

 

odpowiedz na posta poniżej:

 

wiem, wiem ;] gralem w tego folklore kilka godzin [rok temu] i bardzo mi sie podobalo... z tym, ze potem trafily mi sie inne gry tzw. "killery" i gierka powedrowala na półkę ;/

Odnośnik do komentarza

Rozumiem takie twe "zbójeckie prawo":P, ale za folklore się zabierz (polecam), może dlatego tak mi się podobał że bardzo lubię i rpg wszeakiej maści i irlandzkie klimaty:P

 

ps. sorki za delikatnego offtopa:Pale sam temat dość nudnawy jest:P, powinniśmy komentować co się myśli o tytułach w które aktualnie "forumowi znajomi" męczą:)

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza

Aktualnie:

 

God of War III- grę przeszedłem parę dni po premierze, ale po angielsku i w dodatku była pożyczona i musiałem ją oddać za 3dni, więc kupiłem sam grę ponownie, tym razem powoli i dokłądnie zachwycam się tym geniuszem kończącym trylogie...

 

Red Dead Redemption- Nareszcie :dance:, po 4h gry powiem tyle że dwie/trzy kolejne noce będą zarwane,aż nie skończę tej przygody :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

W same świetne gry, których nie było czasu ograć wcześniej :)

 

Heavy Rain - 8 w PE to przesada ta gra jest genialna

 

Dead Space - idealna gra na zarywanie nocy. Mocny klaustrofobiczny klimat jak w "Obcym". Dawać mi więcej takich gier

 

Właśnie mi doszedł GOW 3 - wiadomo :]

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza

Obecnie koncze gry, ktore mam juz od jakiegos czasu.

 

Wlasnie przeszedlem Ratcheta Tools of Destruction - naprawde swietna gierka, polecam. Poczatek gry jest na maxa sredni, ale im dalej tym lepiej. Jak dla mnie gierka godna przynajmniej 8+/10.

Jak dla mnie must have - tymbardziej zwazajac na to, ze takich gierek na PS3 jest naprawde niewiele.

 

Teraz pewnie sie zabiore za Quest for Booty, albo Batmana AA.

[do "opracowania" mam tez Deathspank i obie czesci Monkey Island :D]

 

Do tego wszystkiego dochodzi Blur oraz Bad Company 2 jesli chodzi o rozgrywke online.

 

Ale mam grania :D

 

Od czasu do czasu pykne tez sobie w RDR, ale juz troche zadziej (malo kto z friendlisty chetny jest na online, a gierki masterowac mi sie poki co nie chce).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...