Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


pack

Rekomendowane odpowiedzi

[do "opracowania" mam tez Deathspank i obie czesci Monkey Island :D]

Obecnie pogrywam w te same tytuły, i jak MI ssie paukę (słabo się gra na padzie i kropka) tak DeathSpank'iem się delektuję: kapitalne dialogi, oryginalna stylistyka, absurdalne quest'y oraz item'y, no po prostu coś wspaniałego (zwłaszcza po ukończeniu "epidzkiego" Dragon Age oraz krótkiej przygodzie z Sacred2).

Odnośnik do komentarza

Brutal Legend. Świetny momentami prześmiewczy humor, dobra ostra muza, zabawne i ciekawe postacie no i genialnie wykreowany świat, jakiego nie ma żadna inna gra w tej generacji, no może poza Bioshockiem.

 

Schafer jak zwykle w dobrej formie, nie jak ten skośnooki "guru", który od lat jedzie na sukcesie jednej gry i nie potrafi nawet jej dorównać.

Odnośnik do komentarza

Ninja Gaiden Sigma 2 - pierwszy tytuł w który mam przyjemność zagrać od czasu kiedy z*ebało mi się PS3 (dokładnie rok). Wiadomo, w porównaniu do wersji Xboxowej to jest lekka kapa (zdecydowanie zaniżony poziom trudności, cenzura), ale i tak nie zmienia to faktu, że takiego DMC:4 wciąga noskiem. Dobra wprawka przed Bayonettą.

Odnośnik do komentarza

Brutal Legend- co się przy tej grze uśmiałem! Fantastyczny humor oraz całkiem niezły gameplay. Ciągle coś nowego się dzieje, pojedynki z bossami wymagają obrania pewnej taktyki, co zaliczam in plus. Czy mnie się wydaje, czy Eddie nazwał ,te laski walczące metalowymi kręgosłupami świnio-smoków , terminem 'roadie' :D ? Po polsku to dupofanki .

 

God of War 3- Piękne zwieńczenie trylogii, Kratos jeszcze bardziej bezwlęgdny.

Szkoda, że po zabiciu Kronosa

gra zwalnia. Początek urywa jaja, jak dla mnie gra lepsza mimo wszystko od Uncharteda 2.

 

Mirror's Edge- Grałem może ze 2 godzinki i jak dla mnie mega. Uczucie pędu jest uzależniające. W mojej opinii najlepsze są momenty, w których Faith ma kilku gliniarzy na plecach i gracz gorączkowo poszukuje jakiegoś wyjścia. Świetna immersja z grą, aż samemu chce się pomóc tej bezbronnej dziewczynce :P

Odnośnik do komentarza

God of War 3- Piękne zwieńczenie trylogii, Kratos jeszcze bardziej bezwlęgdny.

Szkoda, że po zabiciu Kronosa

gra zwalnia. Początek urywa jaja, jak dla mnie gra lepsza mimo wszystko od Uncharteda 2.

 

Bezwzględny to on może jest do czasu

jak spotyka Pandorę, kiedy ta później chce się poświęcić, Kratos zaczyna pierdolić, że znajdą inny sposób. Wyszło to trochę komicznie, bez mrugnięcia okiem pozbywa się ludzi, a tu taka zmiana.

 

Odnośnik do komentarza

Brutal Legend- co się przy tej grze uśmiałem! Fantastyczny humor oraz całkiem niezły gameplay. Ciągle coś nowego się dzieje, pojedynki z bossami wymagają obrania pewnej taktyki, co zaliczam in plus. Czy mnie się wydaje, czy Eddie nazwał ,te laski walczące metalowymi kręgosłupami świnio-smoków , terminem 'roadie' :D ? Po polsku to dupofanki .

Groupies to są dupofanki. Eddie jest roadie, czyli kolesiem od sprzętu.

Odnośnik do komentarza

Brutal Legend- co się przy tej grze uśmiałem! Fantastyczny humor oraz całkiem niezły gameplay. Ciągle coś nowego się dzieje, pojedynki z bossami wymagają obrania pewnej taktyki, co zaliczam in plus. Czy mnie się wydaje, czy Eddie nazwał ,te laski walczące metalowymi kręgosłupami świnio-smoków , terminem 'roadie' :D ? Po polsku to dupofanki .

Groupies to są dupofanki. Eddie jest roadie, czyli kolesiem od sprzętu.

 

Termin roadie odnośi się również do dupofanek, nie tylko do kolesi od noszenia sprzętu. A że U2 nie skończyłem to wystarczający dowód, że podoba mi się mniej niż GoW.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Przechodzę Prototype.

Jest to dobry przykład gry która początkowo jest nudna, przeciętna i słaba po prostu a im bardziej się rozkręca im dłużej się gra tym jest coraz lepiej. Trzeba tej pozycji dać szansę i przebrnąć słabe początki - jestem powiedzmy w połowie gry i jest naprawdę grywalnie, dużo się dzieje. Bez rewelacji na miarę wielkich hitów ale naprawdę porządna gra.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...