Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


pack

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem Uncharted 2, żeby sprawdzić czy gra mi będzie odpowiadać i powiem, że równiez planuje już kupić U3 i U1 do kolekcji ;) więc póki co zacząłem katować U2 i od czasu do czasu wracam do BF3 Multi i CO-OP (zostały 2 misje), sporadycznie FIFA ostatnio i z nudów RDR

Edytowane przez astex
Odnośnik do komentarza

Mortal Kombat



Nie jestem fanem bijatyk, ale w Mortala, wspomnienie z dziecinstwa, zagrac trzeba bylo. Wszystko niemal in plus: rozbudowanie, grafika, historia ( sic!).

Tryb online laguje, a nic tak nie denerwuje w bijatykach jak lagi, gdzie licza sie ulamki sekund. Niektore trofea niedorzeczne, np. "My kung-fu is stronger", bo trzeba WSZYSKIMI postaciami sprostac chorym wymaganiom tworcow. Czemu mam grac jako Ermac 24 godziny, skoro tej postaci nie lubie? I tak ze wszystkimo zawodnikami :(

Zagrac trzeba, za platyne jednak podziekuje (waste of time).

Odnośnik do komentarza

alpha protocol. cieszę się, że nie sugerowałem się słabymi ocenami. grając dziś trochę dłużej ciągle miałem syndrom "a to jeszcze jedna misja". nie gram praktycznie w ogóle skradankowo, tylko wjeżdżam z ciężkim arsenałem, bo jak do tej pory tak jest najszybciej i najłatwiej. skupiam się bardziej na fabule, która ciekawi.

Odnośnik do komentarza

Shadows of the Damned

 

Po 10 minutach stwierdziłem, że to (pipi) i jedynie muzyka daje rade (gra gościu od Silent Szpilów). Po pograniu 2h zacząłem się wkręcać w znaną z RE4 mechanikę gry (Mikami i upgradey broni plus wielkie, czerwone, słabe punkty bossów) oraz zaczął mnie bawić przydupas głównego bohatera (fajny angielski akcent i głos podobny do Wheatley'a z PORTAL 2 oraz śmiechowe gadki). Ale po ograniu połowy gry (jakieś 4h na normalu) ogarnęła mnie straszna nuda i totalnie zbrzydła mi gra. To nie przypadek, że tytuł sprzedał się tak słabo. Nie trawie jednak wizji Suda 51 i jego poczucia humoru. Jak komuś podobało się No More Heroes to pewnie spodoba mu się i SotD. Reszta niech tego nie tyka.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio ukończone:

 

Majin and Forsaken Kingdom (PS3) 9/10

+ /klimat, majin, emocjonalna historia, świetne zagadki, współpraca między bohaterami, dwa zakończenia, ze znajdżkami i rozwijaniem starcza na około 20 godzin/ Dla fanów ICO - MUST HAVE!

- / grafika/

 

Splinter Cell Conviction (360) - 9/10

+ nowe sterowanie, płynność akcji, fabuła, Fisher załatwia lepiej niż Predator, grafika, Ironside, najlepsza część serii dla mnie, dwa a nawet trzy zakończenia, nowy interfejs

- w porównaniu do poprzednich Splinterów - może za łatwy. Świetna gra - teraz jużza cholerę nie wróciłbym do sterowania z poprzednich części.

 

Teraz Torchlight (360)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Rage.

 

Shadows of the Damned

 

Po 10 minutach stwierdziłem, że to (pipi) i jedynie muzyka daje rade (gra gościu od Silent Szpilów). Po pograniu 2h zacząłem się wkręcać w znaną z RE4 mechanikę gry (Mikami i upgradey broni plus wielkie, czerwone, słabe punkty bossów) oraz zaczął mnie bawić przydupas głównego bohatera (fajny angielski akcent i głos podobny do Wheatley'a z PORTAL 2 oraz śmiechowe gadki). Ale po ograniu połowy gry (jakieś 4h na normalu) ogarnęła mnie straszna nuda i totalnie zbrzydła mi gra. To nie przypadek, że tytuł sprzedał się tak słabo. Nie trawie jednak wizji Suda 51 i jego poczucia humoru. Jak komuś podobało się No More Heroes to pewnie spodoba mu się i SotD. Reszta niech tego nie tyka.

Także ją kupiłem. Czeka na swoją kolej. Szkoda, że z 100% jest jak przy PoP WW/SO4:TLH - mianowicie trzeba grę zaliczyć na każdym poziomie by 100% wpadło.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...