Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


pack

Rekomendowane odpowiedzi

Lollipop lollipop



Oh lolli lolli lolli

Lollipop lollipop.....

 

LOLLIPOP CHAINSAW :) Wlasnie jestem swiezo po grze. Na pewno nie jest to gra dla kazdego. Grafika i swiat sa bardzo cieniutkie, wiec tym nie zdobeda sobie serc graczy.Podobnie wyglada sprawa z optymalizacja techniczna, czeste i dlugie loadingi, bo gra wszystko czyta z plyty. Sila jej jednak to humor, warstwa dzwiekowa (kilkanascie wpadajacych w ucho kawalkow) i niecodzienne pomysly tworcow. Wiecej nie napisze, trzeba sprobowac samemu i dac grze szanse.

Polecam, mozna zdobyc za male pieniadze.

Odnośnik do komentarza

Ojjj :wub:

Chyba z okazji dzisiejszego święta, czy tego komercyjnego Halloween natchnęło mnie na klimaty "zmarłych". Zakupiłem więc w Ps store Resident Evil 2 :wub: :wub: :wub:

I po pierwsze ... poczułem strach/niepokój. Nie wiem jak to możliwe, ale mając 23 lata, grając w grę sprzed ponad dekady, z bardzo umowną grafiką miałem mrowienie na karku. Totalny flashback, momentalnie przypomniałem sobie każdą lokację, muzykę, ten zabójczy klimat, wsiąkłem na 2 godziny i zaraz wracam do rozrywki(całej nocki raczej nie zarwę, choć kto wie ...). Przecież wtedy, w tamtych latach to musiał być szok - pod każdym (pipi)a względem. Pobuszowałem dopiero po posterunku policji, prawdziwe mięsko więc jeszcze przede mną. Jak się dostatecznie podjaram to pieniążki polecą jeszcze na 1 i 3. Chce remake jedynki na ps3 : ( BARDZO.

 

Kupiłem też L.A. Noire - zdrowa gra, unikat, nic takiego nie dostaniemy już na tej generacji. Jestem po kilku sprawach, strzelanie nie drażni, lekka monotonia nie drażni, klimat i grafika(naprawdę zacna) zabijają. Jedyny szkopuł - mimo dobrej znajomości angielskiego, zwyczajnie się czasem gubię.

Odnośnik do komentarza

Po skończeniu dzisiaj Sleeping Dogs które dostają ode mnie mocne 9 za świetną fabułę i za(pipi)iste potacie. W grze tylko raz złapał mnie błąd, gdy obstawiałem walkę kogutów to ten drugi się nie pojawił i nic nie dało się zrobić, pierwszy biegał sobie sam po ringu. A jako że walka jest wyświetlana jak film to trzeba było jeszcze raz konsolę włączyć :-) Teraz zabieram się za SSX, które mam nadzieję spodoba mi się.

Odnośnik do komentarza

30 dniowy trial plusa więc ogrywam sobie RE5 (szału nie ma), Borderlands (super gra, masa zabawy, tylko nie mam znajomych zeby razem online grac), Bulletstorm (nie wciągnął mnie wcale, jedyne co mi się podoba to teksty rzucane przez typków), Motorstorm: Apokalipsa (wkurza mnie, że o byle co można zahaczyć i się wyebać) i Crysis 2 (pozytywne zaskoczenie. byłem sceptycznie nastawiony zanim zagrałem ale teraz jestem pod wrażeniem, fajnty taktyczny FPS a nie jakaś masowa wyrzynka z pałowaniem przed siebie jak głupi)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...