Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


pack

Rekomendowane odpowiedzi

MGS4 ukończony w 100%, także aktualnie bezstresowo ogrywam kolejne epizody the Walking Dead, których jeszcze nie zdążyłem ograć.

następnie Htiman i guess, no i oczywiście nowe mapki z Portala 2 czekają do zaliczenia :)

nie wiem, czy dodali nowe trofki, co w sumie i tak nic to nie zmienia. nie mogę przejść obojętnie kolo nich, po prostu si nie da..

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

W oczekiwaniu na dojście Borderlands 2 i premiere Far Cry 3,kończę platynowac(BOŻE TE NIESZCZĘSNE TROFIKI W MULTI) Assassins Creed Revelations i zaczynam platynowac Heavy Rain

daj se spokój z trofeami. to zajęcie dla no-lifeów, growych dewiantów i totalnych poj.ebanców, którzy tracą czas na zdobywanie kolorowych jpg'ów w swoim profilu. Nie to co prawdziwi gracze

 

rozumiem że to ironia? :P

dis na tych co mówią, że trofkowanie to strata czasu :) A granie to co to jest jak nie strata czasu? :D

 

anyway...

 

Po zniszczeniu Darksiders 2 (mocne 8/10. gra przehypeowana ale broni się zbieractwem, designem, genialną muzą i dynamiczną walka) zabieram się za kolejną hypeową krowę - Dishonored. Na chwilę obecna straszny piach ale pewnie rozkręci się tak jak Darksiders II. Oby...

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza

lbp2 z dziewczyną. przy jedynce bawiliśmy się świetnie, tutaj niby też, ale to już to nie to samo:( opowieść jakaś taka nijaka, jedynka znacznie lepsza była. no cóż, się zmasteruje to się wezmę za online, tam na pewno będzie lepiej. trofeum za 24 godziny w trybie tworzenia to lekka przesada

 

motorstorm: apocalypse. bardzo fajna gierka. szkoda, że czasem wyrzuca z multi i zdarzają się mecze po dwie trzy osoby, ale i tak się fajnie gra. chociaż jak na moje to za dużo tych "przeszkadzajek" na torze, wybuchów itp.

Odnośnik do komentarza

Polecam wszystkim Machinarium:

Wczoraj wieczorem zupelnie przez przypadek kupilem ta gierke i nie moglem od niej odejsc, o 2 w nocy zakonczylem sesje, gdyby nie praca to pewnie siedzialbym do rana. Zdecydowanie jeden z top tytulow na PSN. Piekna grafika, design, muzyka i mega swietne przemyslane zagadki, gra do latwych nie nalezy, ale daje satysfakcje. Do tego nietuzinkowy humor, bez dwoch zdan majstersztyk, dla fanow oldscholowych przygodowek typu point&click must have. Dodam, ze malo gier koncze i to nie z braku czasu tylko poprostu wiekszosc gier mnie nie wciaga. Nie wiem moze sie starzeje, ale probuje wiele tytulow, a i tak wiekszosc konczy na polce. PS3 sie kurzy od paru miesiecy, ostatnia gra jaka skonczylem byl Batman: AC, na szczescie nadrabialem zaleglosci na Wii, wiec pierwsze dwa Metroidy pekly na 100%, trojka zbyt casualowa. Jeszcze raz polecam Machinarium, gra jest chyba tez na telefony, takze warto zainteresowac sie tym tytulem, zeby w swojej growej karierze nie ominac unikatowego dziela. Dzis pewnie kolejna sesja do 2 w nocy, hehe. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza

Machinarium to prawdziwy biały kruk na tej generacji. Świetna produkcja, unikat.

 

Ja mam oczywiście za dużo gier(przez plusa) i każdą "tykam" i odstawiam. Jedynie zakupioną Bayonettę udało mi się ostatnio skończyć, ba zacząłem masterować i ... przestałem. Powodem jest Crysis 2. Ja wiem, że strzelanka, utarty do granic możliwości schemat obcy vs ludzie, super moce bohatera, ale ... to naprawdę solidna gra. Eksterminacja wrogów w wymyślny sposób daje sporo satysfakcji, intuicyjne sterowanie, no i gwóźdź programu - oprawa audio wizualna. (pipi)a mać, jak patrzę na to co zrobił Crytek to nie wierzę w tłumaczenia niektórych developerów, oni po prostu nie mają umiejętności(lub kasy). Liznąłem też multi, które jest przyjemne, ale szkoda mi na nie czasu. Mam nadzieje, że skończę do grudniowych premier Plusa -_-

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...