Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


pack

Rekomendowane odpowiedzi

RDR - trochę olałem singla na rzecz mulit, które owszem jest miodne, ale też irytujące. Kontrola postaci jest okropna jak to bywa w produkcjach Rockstara. Oczywiście akcje, ja w niego 10 strzałów, a on jeden(śmierć) na porządku dziennym.

 

Do tego kończę Machinarium, dodatek do Deus Exa, liznąłem Double dragon(mocno średnia gra). Tokyo Jungle póki co leży i czeka na lepsze czasy, Demons Souls z ostatnimi światami do ogarnięcia też. Ogólnie więc mam za dużo gier, a niedługo mam zamiar zassać Bulletstorma xd

Edytowane przez Wiolku
Odnośnik do komentarza

Darksiders - póki co bardzo przyjemne zaskoczenie. Jeśli gra utrzyma taki poziom do końca, i nie stanie się nużąca lub za łatwa, to poważnie zastanowię się nad kupnem kontynuacji. Typowy przykład produkcji gdzie wszystkie elementy nie są może genialne jako oddzielne rzeczy, ale jako całość bardzo mocno trzymają przy TV.

Edytowane przez Wiolku
Odnośnik do komentarza

JA teraz sięgam po klasyki z PSXone ostatnio na allegro zakupiłem Tekkena 3, Resident Evile Nemesis i planuję jeszcze dorwać Final Fantasy 8-10 ale za tego hiciora sporo sobie liczą nawet po tylu latach.

w tym temacie to ja sie pochwale juz późno zakupionym metal gear solid do którego wrócę(cos czuje), po o platynowaniu MGS 4.

dziś ogrywam AKT 4, który tylko mnie utwierdza w tym fakcie :)

Odnośnik do komentarza

Deus Ex: Human Revolution, zrobiłem z trzy misje plus kilka pobocznych i chyba sobie daruję :confused: nudy jak uj, a myślałem, że to must have xD

Driver: SF, szału nie ma, ale można pograć. Jakieś tam trofea muszę jeszcze wbić i zabiorę się za jakieś lepsze wyścigi. Szkoda tylko, że z rana mało ludzi gra

LBP :)

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

inFamous- świetne poruszanie się po mieście, szczególnie za połową gry. Efektowne walki, ale nużące na dłuższą metę. Chociaż te efekty świetlne chyba nigdy mi się nie znudzą. Cele misji są w miarę różnorodne (szczególnie w porównaniu do Assassina 1 który też jakoś w tamtym okresie wyszedł). Strasznie wkurzający polski dubbing i ruchy bohaterów. Ale widzę w filmikach z sequela, że w nim jest już o niebo lepiej. No i wstawki komiksowe na duży plus. Jest w nich coś, dzięki czemu chce się je oglądać.

Odnośnik do komentarza

Deus Ex: Human Revolution, zrobiłem z trzy misje plus kilka pobocznych i chyba sobie daruję :confused: nudy jak uj, a myślałem, że to must have xD

 

Oo, nareszcie ktoś, kto trzeźwo ocenia tą grę ;) Dla mnie to samo, mimo, że lubuje się w tzw. "grach na poziomie", to jednak też do mnie DE nie przemówił.

 

Obecnie dużo tytułów wysypało, a tu przecież we wtorek AC III :o : PES 2013 non stop, giery z Plusa + zerkające i nieodpalone jeszcze The Darkness II. Jest dobrze, wszak na horyzoncie jeszcze NfS i Okami HD.

 

@Hrubaz: nie no, między AC a inFamous 2 lata różnicy.

Odnośnik do komentarza

Deus Ex: Human Revolution, zrobiłem z trzy misje plus kilka pobocznych i chyba sobie daruję :confused: nudy jak uj, a myślałem, że to must have xD

 

Oo, nareszcie ktoś, kto trzeźwo ocenia tą grę ;) Dla mnie to samo, mimo, że lubuje się w tzw. "grach na poziomie", to jednak też do mnie DE nie przemówił.

 

Obecnie dużo tytułów wysypało, a tu przecież we wtorek AC III :o : PES 2013 non stop, giery z Plusa + zerkające i nieodpalone jeszcze The Darkness II. Jest dobrze, wszak na horyzoncie jeszcze NfS i Okami HD.

 

@Hrubaz: nie no, między AC a inFamous 2 lata różnicy.

 

też mnie nudziła gierka na samym początku, dlatego zaczynałem ją 3 razy... później jest o wiele lepiej. Jak się wkręcisz w główny wątek to trudno było mi się oderwać od gry.

 

wracając do tematu. to czekam do wtorku/środy na ac3 w między czasie pogrywam w co się da [;

Edytowane przez dApo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...