Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


pack

Rekomendowane odpowiedzi

Musze przestac grac w te (pipi)y z PSNu, bo mi tylko nerwy szargaja. Pixeljunk Eden na przyklad, jest bardzo przyjemna gierka na poczatku, by na poziomach 9 i 10 ostraszac od siebie gracza. Akrobacje pchla nie sa juz ani fajne, ani zabawne, plansze sa brzydkie, nieciekawe, przekombinowane. Kto wymyslal te ostatnie levele? Szkoda slow na tego bzdeta, a zaplacilem tylko dolca w promocji.

American Mcgee's Alice - staroc dodawany za darmo do nowych przygod Alicji. Na poczatku znosny, by pozniej stac sie udreka dla gracza. Sterowanie, grafa, dzwiek to koszmar. Najgorsze jednak sa poziomy. Nieustannie respawnuja sie stwory, a my bladzimy po cholernych labiryntach z nadzieja na wyjscie z nich. Omijac z daleka, nie brac za darmo!

Odnośnik do komentarza

Kuzwa, co ja robie? Tyle fajnych gier do ogrania, w tym 2 czesci Atelier, Disgaea 4, a ja wlaczylem Medal of Honor: Frontline. Wczoraj pierwsza misje meczylem ze 2 godziny, bo przeciez nie ma check-pointow i trzeba zaczynac od poczatku po kazdej smierci :) Ech, moze gra sie jednak rozkreci?...

A tu jeszcze chca platynowac crapa Front Mission: Evolved... Ratujcie!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Outland - kapitalna gra, dla fanów oldschoolowych platformerów must have. Trzeba się tylko przekonać i przebrnąć przez niemrawy IMO początek. Wczoraj z babeczką odłożyliśmy wszystkie inne sprawy na bok i męczyliśmy.... Outland.

 

Zaraz później czeka Resident Evil: ORC i być może Sleeping Dogsy.

 

Polecam również Retro/Grade (za free w PS+) - świetna muzyczna strzelanka, coś a'la REZ.

Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

Metal Gear Solid Collection. Na pierwszy rzut MGS2 :) Skończyłem tankowiec, gra nadal ma to coś! Wiadomo, sterowanie ssie paukę, grafika się zestarzała. Ale co z tego skoro audio wgniata w ziemię na kinie domowym, Snake i ekipa kopią dupska, a klimat nie pozwala się oderwać! Tak się robi gry ponadczasowe...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Prawda. MGS HD to świetna kolekcja. Trójka w HD niszczy system. Kojima i spółka potrafią wycisnąć moc z maszynek Sony. Ostatnio wróciłem do czwórki i stwierdziłem że grafa nic się nie zestarzała (genialne oświetlenie w drugiej misji).

 

Przez ostatni tydzień siedziałem w Hongkongu za sprawą Sleeping Dogs. Wyśmienity sandbox - dużo walk, mało strzelania, świetny klimat, muzyka i ciekawe misje + znajdźki. Grę już zaliczyłem na 100% i teraz robię sobie tylko wycieczki samochodem. Miasto w deszczu wymiata. Te neony,..

 

Zabrałem się wczoraj za Amy którą kupiłem jakiś czas temu w promocji. Czytałem recenzje, widziałem oceny, wiedziałem za co się biorę. Ta gra to droga przez mękę. prawdziwy koszmar dla gracza. Co zabawne obecna wersja pozbawiona jest wielu błędów względem pierwszej edycji. Ciężko mi sobie wyobrazić jaki to musiał być ultra krapiszon. Bo nadal jest tu sporo bugów, a całość chodzi chyba w 15 klatkach/sek! Pomysł na grę był dobry - eskortujemy bachora przez miasto po apokalipsie. Amy ma moce, nasza laska potrafi się bronić deskami, kombinujemy jak przejść daną miejscówkę. Tyle że checkpoint lubi się nie załączyć, bohaterka obrywa gdy jest daleko od potworka, blokuje się na różnych obiektach, a do tego ktoś wpadł na kretyński pomysł by życie szybko sobie spadało do zera gdy nie trzymamy smarkuli za rączkę. Trzeba szukać wszędzie zastrzyków które, kolejny wybitny pomysł, działają strasznie krótko. No ale czasem lubię pograć w crapa więc w sumie jestem zadowolony z zakupu :)

 

Nabyłem dziś Plusa bo zobaczyłem że jest tam kilka gier co mam zaległe i wiecznie odkładane na później. A do tego ten RDR którego znam z klocka i chcę jeszcze raz zaliczyć tym razem na PS3. Fajne uczucie mieć duży wybór gier, chyba się wezmę za Dead Space 2.

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie skończyłem Resistance 2. Po 230 godzinach w Skyrimie nadrabiam zaległości na ps3. Siadłem o 11 i napisy końcowe zobaaczyłem o 22.30. Jakoś po Skyrimie tak z rozpędu grałem i grałem i aaa jeszcze dwa chaptery to zrobie dzisiaj. Jedynka była sympatyczną grą na premiere ps3 i oceniałem ją wtedy na 8-/10.

Szybkie wrażenia z dwójki:

 

+ świetne bronie jak zawsze od Insomniac - mistrzowie

+ muzyka

+ grywalność = jeżeli mi się wogóle nie dłużyło znaczy gr była dobra hehehe

+ wielcy bolkowie - to co lubię a tu jest ich trochę, bestiariusz wogóle na plus zdecydowanie w porównaniu z jedynką

+ od pewnego momentu niezły roz(pipi) i intensywna wymiana ognia, chapter w Chicago urywa dupe

+ nieraz grafika urywa jaja, monumentalne wieże, statki chimer, krajobrazy, wnętrza statków chimer

+ bdb zakończenie, a jak podobało mi się!!!

 

minusy

- a nieraz grafika jest fatalna, wnętrza ludzkich budowli, wszelie domy, domki, samochody jakby wycięte z innej jakiejś niskobudżetowej gry normalnie

- Nathan Hale jest całkowicie bezjajeczny i w sumie dobrze, że.....

- dosłownie plagiat i podła zrzyna motywu z zamianą ludzi w "zombie" normalnie wycięty z Halflife 2, też rakiety z zarażaczami, jota w jote....

- gra po świetnym prologu wolno się rozkręca i dopiero od laboratoriu i chicago jest jazda bez trzymanki

- mimo towarzystwa 3 kompanów all time prawie, tylko jeden motyw z uzupełnianiem się w czasie misji (takie misje nakręcały grywalność Half Life 2 właśnie)

 

Ogólnie bardzo dobra gra, lepsza od jedynki i jak dla mnie lepsza także od Killzone 2, wogólę nie rozumiem tego fenomenu - ani to najza(pipi)itniejszy shoooter ani świetna przygoda. Na razie seria Resistance u mnie górą w exclusywnych shooterach pstrójkowych, ale do mistrzowskiego poziomu shooter/przygoda z Half Life 2 Ep 2 duuużo brakuje

 

Ocena 8/10. Trójka leży na półce i czeka na swoją kolej.

 

 

Jutro biorę się za Just Cause 2 - ile zajmuje ukończenie? Bo w środe idę na kontrolę nogi i nie wiem czy zdąże skończyć. Pozdrawiam

Edytowane przez adamst85
Odnośnik do komentarza

Metal Gear Solid Collection. Na pierwszy rzut MGS2 :) Skończyłem tankowiec, gra nadal ma to coś! Wiadomo, sterowanie ssie paukę, grafika się zestarzała. Ale co z tego skoro audio wgniata w ziemię na kinie domowym, Snake i ekipa kopią dupska, a klimat nie pozwala się oderwać! Tak się robi gry ponadczasowe...

 

Ja atakuję calaka ;) Ponad 500 Virtual Missions daje popalić, tak jak i zbieranie wszystkich Dog Tags (nieśmiertelników) :) Misje już zrobiłem, zostało tylko zbieranie DT. Nie zmienia to faktu, że kolekcja jest Mistrzostwem Świata, a nie muszę przypominać, że jest jeszcze Peace Walker.

Odnośnik do komentarza

Obczaje i zobacze, każdy ma swój gust. Dla mnie MEtal 2 zaś to średniak i po świetnej jedynce to dwójka na premierze była przeterminowana (sterowani, grafika). Metal 2 spowodował, że odkochałem się w Metalach hehehe/ A Just na demie wyglądał na bardzo arcadowego sandboksa, żeby tylko na ps3 nie przycinał. Rozpierduche lubię a ich inna gra Renegade Ops jest świetna

Odnośnik do komentarza

 

Jutro biorę się za Just Cause 2 - ile zajmuje ukończenie? Bo w środe idę na kontrolę nogi i nie wiem czy zdąże skończyć. Pozdrawiam

 

Dużo. Osobiście mam coś ok. 37 godzin i tyle tez postępu w grze. Ale bardzo rzadko wykonuje misję, częściej jeżdżę po mapie.

Ktoś kiedyś na forum pisał, że splatynowanie JC2 zajęło mu 60 godzin o ile dobrze pamiętam.

 

 

@up: nie męcz się z Just Cause 2, toż to tragedia.

 

Co ty gadasz, gra się w to całkiem przyjemnie. GOTY to to nie jest ale tragedii nie ma. Wielki świat rekompensuje minusy w postaci sterowania, czy drewnianej jazdy pojazdami.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj zacząłem przygodę w Just Cause 2 własnie i jak na razie miodzio.

Tylko trzeba do tego podejść jako nieskrępowanej wyżywki arcade. Nazwałbym to arcadowy sandbox. Rozpierducha jest nieziemska, linka z hakiem pozwala robić cuda, olbrzymia przyjemność z nieskrępowanej demolki!!! I nieraz baaardzo pomysłowej - pyk gostka linką do samochodu i ruraaaa!!!! Hehehe.

 

Widać, że fabuła jest tu B czy C klasowa, Rico wygląda w przerywnikach jak alfons ale jeśli nie oczekujemy głębokiej gry to można się świetnie bawić. Grafika żyleta jak na sandboxa!!! Gra chodzi płynniutko a do sterowania Rico nie mogę się przyczepić. Jak na tyle umiejętności co ma to wszystko jest intuicyjne i gra się mega płynnie. O pojazdach się nie wypowiem bo mało jexdziłem, zobaczymy. Na razie micha mi się strasznie cieszy taki sandbox co mógłby w salonie gier stać. Żeby nie było zbyt monotonnie póxniej. 8.5/10 daje po początku hehehe.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...