Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


pack

Rekomendowane odpowiedzi

Po ukonczeniu drugiej czesci od razu zabralem sie za Dead Space 3 - fajnie jest grac w trzy czesci jedna po drugiej bez przymusu oczekiwania na premiere.
Poki co jest super - jest inaczej, ale to bardzo dobrze bo to kolejna czesc, a nie jakis dodatek. Lokacje wygladaja niesamowicie, z niecierpliwoscia czekam na zejscie "na ziemie", na planete ze sniegiem. Graficznie prezentuje sie bardzo dobrze, do tego ten design - po prostu kosmos !

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
Catherine - podszedłem z ciekawości do tytułu i się, jak na razie nie zawiodłem. Pod względem fabularnym i artystycznym jest dobrze. Historia z każdym kolejnym dniem wciąga coraz bardziej. Ciekawe, pełne kontrastu postacie. Ładne wstawki anime (miła dla oka kreska). Muzyka na tak i nie. Jeśli chodzi o przerywniki i pobyty w knajpie to muzyka jest klimatyczna i miła dla ucha, jednak podczas "koszmarów" potrafi mocno zirytować. Zwłaszcza towarzyszący nam prawie przez cały czas dźwięk dzwonu. Sama mechanika przechodzenia koszmarów jest fajna, choć niezbyt zróżnicowana. Wciąż naszym celem jest wdrapanie się na szczyt. Zmieniają się tylko właściwości niektórych bloków jak i owce, które w późniejszej fazie nam przeszkadzają. Poziom trudności jest wysoki i zaliczenie "wieży" na hardzie to nie lada wyzwanie zwłaszcza na złoto. Podstawą jest zapamiętanie wszystkich nauczonych technik i opracowanie trasy na pamięć.

Warto zainteresować się tytułem, choćby dla fabuły. O tym jak wykręcony jest to tytuł niech świadczy fakt, że jednym z bossów jet niemowlak z piłą łańcuchową. 

Idąc spać lepiej nie liczyć owiec...
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Uncharted 3 - wreszcie potaniał dostatecznie, bym mógł się w niego zaopatrzeć (wersja GOTY za 50PLN). Jest tak jak podejrzewałem, że będzie. Grafika, muzyka wzorcowe, historia srednia a nathan nadal koślawo biega. Przyznam, ze nudzi mnie troche. Ten sam mechanizm od pierwszej (najlepszej) części, nawet trofea za to samo (zabij tą albo tamtą bronią tylu a tylu). Pogram jeszcze trochę, ale Folklore czeka w kolejce i nie wiem jak długo jeszcze wytrzymam:)

Odnośnik do komentarza

METRO

LAST  LIGHT

 

dopiero sie wkręciłem i muszę przyznać, ze jest dobrze. jedynie, co mnie boli to to, ze nie lubię, jak mi sie towarzysz szamota miedzy nogami ;) (sam lubię nadawać tempo rozgrywce), takze nie mogę sie juz doczekać, kiedy to zostanę sam, zdany tylko na siebie :) zwroty akcji sa, wiec domniemam iz fabula sie dopiero rozkręca. sneaking zostawiam sobie na 2 przejście, teraz lecę na łeb, na szyje, czyli Złe zakończenie.

 

jedno pytanie:  sa boss'owie (w produkcjach Survival jest to koniecznością, czyż nie )?

Odnośnik do komentarza

Uncharted (jedynka) - nadrabiam klasykę. Pierwsze wrażenia - wciągająca intryga, adrenalinka towarzysząca poszukiwaniu skarbów... jednak pierwszy zachwyt został rozmyty przez masę kompletnie nie dającego frajdy strzelania do hord przeciwników, mam nadzieję, że jednak jeszcze gra mnie czymś zaskoczy.

Na mniejszych poziomach może jest mniej fal wrogów? Bo jeśli wyższy poziom trudności ma polegać na większej ilości strzelania to podziękuję...

Odnośnik do komentarza

Uncharted 1. Szkoda, że nie ma polskiego dubbingu przez to nie wszystko rozumiem co mówią główni bohaterowie ale i tak bawie się świetnie.

u mnie na odwrót - rozgrywka odrzuca i tylko historia trzyma mnie przed tym tytułem - nie wiem czy to przez geniusz Dark Souls, który pozostawił pietno na moim odbiorze elektronicznej rozrywki, czy gra się już zestarzała ale strzelanie zupełnie nie satysfakcjonujące, kamera przesadnie prowadzi za rękę ukazując co robić dalej (komon, i tak się idzie po sznurku), przestawiłem więc na easy i prę naprzód żeby tylko poznać historię i jak najszybciej to skończyć

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...