Skocz do zawartości

Suikoden


TeBe

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Oj w FFX te pasy były naprawdę pokaźne. Tutaj na szczęście mniejsze.Czyli wersja ntsc np. SII nie ma pasów ? 

 

PS : Plusik, jutro bo nie mogę :P

 

Wersja NTSC nie ma. Problem ten dotykał wszystkich gier wydanych w PAL (50 klatek). Ghostlight wprowadził wybór 50 albo 60 klatek w grach z serii Shin Megami Tensei na PS2.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

 

Oj w FFX te pasy były naprawdę pokaźne. Tutaj na szczęście mniejsze.Czyli wersja ntsc np. SII nie ma pasów ? 

 

PS : Plusik, jutro bo nie mogę :P

 

Wersja NTSC nie ma. Problem ten dotykał wszystkich gier wydanych w PAL (50 klatek). Ghostlight wprowadził wybór 50 albo 60 klatek w grach z serii Shin Megami Tensei na PS2.

 

 

Nope, to Dreamcast wprowadzil (prawie kazda gra oferowala 50 lub 60Hz).

 

Suikoden 1 ma IMO fajniejszy zamek.

Odnośnik do komentarza

Front cover i pudelko nie wygladaja jak oryginalne od gier z PSX, dziwne to jakies jest. Nie jestem specem odnosnie rynku Polskiego ale nawet tutaj gry byly wydawane w grubych pudłach i z napisalem PLAYSTATION pod kazdym front coverem.

 

Dodatkowo koles ktory to sprzedaje kupil ta gre kilka dni temu za 299zl, pewnie zczail sie ze cos nie tak i odrazu chce sprzedawac. Ping albo ktos inny musial by sie wypowiedziec ale dla mnie to wyglada na pirata troche albo jakies dziwne wydanie.

 


 

edit: Sprawdzilem aukcje na ebay.co.uk i jednak ta gra byla wydana w takim dziwnym pudelku i z dziwna okladka, nawet nie wiedzialem. Dziwi tylko fakt ze koles po 3 dniach od zakupu juz sie tego pozbywa hmm...

Edytowane przez Velius
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Whoa, minęły chyba z dwa lata od mojego ostatniego posta na tym forum..

 

Ale korzystając z okazji, że temat tymczasowo ożył, chciałbym zwrócić uwagę na ciekawy projekt, jaki niedawno pojawił się na forum Suikosource. Kilkoro fanów postanowiło zrobić 'demake' Suikodena IV, przenosząc go w 2D i naprawiając przy okazji luki fabularne i gameplay'owe. Zapowiada się w miarę ciekawie, zresztą oceńcie sami:

 

http://suikosource.com/phpBB3/viewtopic.php?f=70&t=13999&start=285

Odnośnik do komentarza

Front cover i pudelko nie wygladaja jak oryginalne od gier z PSX, dziwne to jakies jest. Nie jestem specem odnosnie rynku Polskiego ale nawet tutaj gry byly wydawane w grubych pudłach i z napisalem PLAYSTATION pod kazdym front coverem.

 

Dodatkowo koles ktory to sprzedaje kupil ta gre kilka dni temu za 299zl, pewnie zczail sie ze cos nie tak i odrazu chce sprzedawac. Ping albo ktos inny musial by sie wypowiedziec ale dla mnie to wyglada na pirata troche albo jakies dziwne wydanie.

 


 

edit: Sprawdzilem aukcje na ebay.co.uk i jednak ta gra byla wydana w takim dziwnym pudelku i z dziwna okladka, nawet nie wiedzialem. Dziwi tylko fakt ze koles po 3 dniach od zakupu juz sie tego pozbywa hmm...

 

To nie jest pirat, ale wątpię, czy faktycznie stan bardzo dobry. Podejrzewam, że płyta po regeneracji, albo "zamglona" więc ktoś chce się pozbyć bo wtopił. Wątpię, żeby to była transakcja dla zysku, bo come on, ile by na tym zarobił po prowizji? 20zł?

 

Polecam zakup wersji amerykańskiej, ja zazwyczaj kupuje je po 100-150zł i odkładam na bok, ot tak, żeby mieć. Plus jest taki, że mniejsze ryzyko wtopy (mniejsza kasa), no i save można wyeksportować do dwójki, potem do trójki (a ta wyszła tylko w USA, więc save PAL jest niekompatybilny) i tak dalej...

Edytowane przez ping
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 11 miesięcy temu...

Jeśli kogoś interesuje - od wczoraj trwa jednodniowa akcja #SuikodenOnSteam, czyli wrzucanie na Twittera lub FB postów z tym hashem oraz wysyłanie ich do Konami. Ponoć były wersję na Windowsa tyle że po japońsku/ chińsku.

 

Plusy bycia na steamie dobrze podsumował SuikodenRevivalMovemevnt na Twitterze:

 

1)Gifting the games will be much easier. 2)Mods will be made, allowing for all sorts of fan-generated ideas to play out. 3)Money.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...