Skocz do zawartości

Call of Duty 4: Modern Warfare


Dziobak_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 477
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

ej, jak zaliczyliście końcówkę misji w czarnobylu ? tam co nasz ziomuś ranny leży na trawce a ruskie dowożą bydło helikopterami a my czekamy aż przyleci nasz. bo zaliczyłem to w kamperski sposób. w ogóle tak se teraz pomyślałem , można go było w tym momencie przenosić , tego naszego ziomusia ? nie pamiętam czy sprawdzałem, grałem o 2 w nocy , byle do przodu. bo zostawiłem go na pastwę losu a sam spierdzieliłem do takiego pomieszczenia po przeciwnej stronie od karuzeli, tam na lewo skąd ruskie wychodzą , zapewne kumacie. zaczaiłem się tam w drzwiach ze snajperką , inaczej nie dawałem rady. muszę trochę dopakować skilla w graniu na padzie w dynamiczne fpp. jak wymiatacze to zaliczali ?

Odnośnik do komentarza

ja na vetreranie przeszedlem dobrze rozmieszczajac C4 i claymorsy, co skutecznie powstrzymalo 1sza falę mięska, a pozniej zaczailem sie ze snajpa przy tej scenie po prawej (patrzac od strony kola) no i one shot-one kill, musialy isc heady bo inaczej lipa, jest do zrobienia, duzo gorsze jest na veteranie "No fighting in the war room" IMO, niektore checkpionty sa przegiete i ten czas lecacy, no nic zycze powodzenia mi sie osobiscie COD4 max podob i singiel i multi to juz wogole, duzy minus za brak COOP w kampani...jedyny -

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

gierka pozamiatała :D misja w

Prypeciu

najlepsza w jaką grałem ever. uwielbiam

skradać się ze snajpą, a o tego niesamowity klimat.

było czuć, że zdarzyła się tam tragedia, coś niesamowitego. multi świetne, ale znudziło mi się jakoś bardzo szybko

8/8+ jak dla mnie

polecam

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza
Czytałem gdzieś, że podobno sprawdzają w ten sposób czy nie grasz na piracie. Ile w tym prawdy nie wiem.

:blink: Takie coś jest jak się ma memorke zamiast dysku (jak tak miałem). Po zmianie z memorki na dysk raz tylko pobrało i tyle, póki cachu nie wyczyściłem nic się nie pobierało -.-

 

Orion, a spojlery? ;>

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...