Skocz do zawartości

Call of Duty 4: Modern Warfare


Dziobak_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 477
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Na to wychodzi ,ze w ogole kazdy polak ,ktory gra w coda to lama, bo smie miec do wyboru granatniki i claymory. Pewnie M16 to tez bron dla lam, bo za latwo sie nia zabija, Baretta to samo i P90 oczywiscie, najlepiej to kazdy powinien lazic z pistoletem i nozem.

 

@elsaint - napewno jej nie uswiadczyles, bo nie grales przed patchem z tego co mi wiadomo...

Odnośnik do komentarza
Co do gry, to mam nadzieję, że uda mi się położyć na niej łapska przed premierą GTA IV :) Jedna rzecz mnie tylko niepokoi, mianowicie ten patch. Dużo osób na niego narzeka, że popsuto nim grę i w ogóle jest be. Co takiego zmienił na gorsze?

Szczerze mówiąc to nie wiem, może trochę częściej przerywa grę po wyjściu hosta?.. Ale częściej nie znaczy często, to jest doskonała gra na multi. Kupuj bez obaw.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie uważam że update również kiepsko wypadł..jedynie co to snajpa jest znacznie lepsza...Lecz coraz częściej mam połączenie strasznie kiepskie mimo iż posiadam 16mb łącze..

Co do aim assista chyba mało osób w multi tego używa gdyż większość to tylko zależy od nas:)..

Po za tym chciałby zaprosić wszystkich fanów,graczy jak i klany czy drużyny na stronę call4duty.pl poświęconą konsolwej wersji która ma na celu stworzenia polskiej sceny CoD4..<_<

Odnośnik do komentarza

po 1 aim assist w multi nie da sie wylaczyc(bo to tylko w singlu sie ustawia)

 

po 2 dla tych ktorzy po patchu nie widza roznicy:

 

-albo sa lamami z konca stawki i nie zauwazyli

 

-albo niech sie skontaktuja z poradnia okulistyczna-niestety

 

testowalem gre na 3 roznych laczach a przegrane mam ponad 12 dni(50000 kills) wiec raczej wiem co mowie wszystkie nety powyzej 2mb i gra dziala nawet do 3 x gorzej po patchu

 

idealnego hosta nie mozna znalezc przez caly dzien czasem(przed patchem 1 mecz na srednio 4 byl super)...tyle

 

p.s. niewiem jak ktos ma lacze 6 mb w zwyz ale mysle ze jest podobnie jako ze na pc gra do idealnego dzialania wystarczy lacze 512..

Odnośnik do komentarza

jest jeszcze 2 teoria: dla osob majacych do 1mb gra dziala identycznie dlaczego? wiem ze na 512 lagowalo i przed patchem wiec po updacie nic u nich sie teoretycznie nie zmienilo(procz snajperek). A sam patch u mnie np nie poprawil nic w strzelaniu ze snajpy (3mb) a pogorszyl reszte broni...Teraz kalach z doubletapem nawet caly magazynek na typa leci przedtem pyk pyk i typa nie ma)Wiele opini na forach ze po patchu oslabili bronie infinity zaprzecza- poprostu priorytet celnosci byl ustawiony na zwykle bronie po patchu odwrocili dali go na snajperki(chociaz jak mowie u mnie na dobrym hoscie przy 3mb dzialaly tak samo jak teraz) ale pogorszyli priorytet reszty broni inaczej mowiac infinity to prostaki i partacze...dlatego juz w to nie gram moze za jakies 2 kolejne patche pozdro.

 

p.s.

 

 

ost p.s. bo az mnie telepie <_< w nowych grach programisci ustalaja najwiekszy priorytet lacz na chodzenie pozniej snajperki pozniej reszte dlatego mniej doswiadczeni gracze nie widza lagow (bo teoretycznie ich nie widac) tak jest np w halo ale lagi sa wierzcie mi wlasnie glownie "chowa sie" je w strzelaniu...i to bardziej wkkk niz np. widoczne podczas chodzenia- przynajmniej wiesz ze masz slaby host a nie myslisz ze jestes lama bo cie jada jak chca...

Edytowane przez Othis
Odnośnik do komentarza
I powiedz mi jeszcze że twoje posty są w pełnie dorosłe...

Jak ktoś nie wie - granatnik jest uważany za 100% lamerską i denerwującą broń, a polacy to hardcorowi gracze.

Tak? A multum claymorów, które stawiają polacy? To nie jest lamerskie? Claymora postawisz i masz automatycznego fraga, jeśli ktoś na niego wejdzie, a granatnikiem sam strzelasz. BTW-dlatego nie gram z Polakami

 

miny to pułapki, trzeba umieć je ustawiać inaczej nic ci nie dadzą

granatnik potrafi wnerwić ale żeby od razu od lam wyzywać?

Generalnie wielce zabawne są te spinki "prosów" i innych "l33tów". Biegam z granatnikiem - lama. M16 z RDSem - lama. Rzucam granatem, też lama, nalot lama, heli lama, kamper lama, rusher lama, tubiś lama, pankrac lama, bolek i lolek - też lamy.

 

Najlepiej byłoby latać za wszystkimi z nożem, gdyby nie jeden szkopuł - nóż lama.

 

Czasami, ze spliffem w zębach, latając w lepszym (początek spliffa) lub gorszym (przy filtrze) stylu-skillu po mapkach zastanawiam się, skąd tyle negatywnych emocji w grze. GRZE. Zabawie.

Odnośnik do komentarza
Gość ChOomik
elsaint - > nie wiem, czy dobrze Cię kojarzę, ale czy to przypadkiem nie ty dałeś to śmieszne zdjęcie w Hyde Parku, a potem się nieziemsko spinałeś? xD

Tak, to on xD

 

Jaką prędkość trzeba mieć na łączu aby móc spokojnie i bez lagów grać w multi ?

Odnośnik do komentarza
Gość ChOomik
Lamerskie jest:

 

Martyrdowm

Last Stand na Hardcore

Claymory

Koleś z p90, który ma 10 prestiż i 55lvl

 

Nie rozumiem dlaczego uważasz, że częśc broni jest lamerska. A ty jesteś taki pr0? W(pipi)ia mnie to.

Odnośnik do komentarza

Rychu to wogóle kozak jest. IMO:

-Granatniki są przegiete, owszem, ale odczuwasz to jakos bardzo na HC S&D wtedy dostajesz granatnikiem na respie i nawet nie wiesz co sie dzieje

-P90 jest przegięte, ale mimo wszytsko trzeba umiec z tym grac, zeby kogoś ubić. Ma troche za duży magazynek, bo mozna pruć do czego tylko sie da na HC TDM i nie ma połowy druzyny

-Martyrdom (chyba tak to isę pisze, c'nie?). I tu chyba każdy sie ze mna zgodzi nawet przeciwnicy podziału na "bronie dla pro" i "bronie dla noobów" :)

Nie lubię jeszcze klasy LMG. Tzn. chodzi mi o takie typowe "dzieci 100megowych łacz z USA". Tzn- wchodze na HC TDM, biorę M249 SAW, double tapa, deep impact i pruję po każdym mozliwym budynku. Ale ogólnie- jest ok, CoD jest raczej wyważona grą

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...