Skocz do zawartości

Call of Duty 4: Modern Warfare


Dziobak_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 477
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość maciek88

kampania tej gry to czysty ogień, prawdziwy majstersztyk - wszystko śmiga tip-top bez najmniejszych zwolnień, intensywnie i z niespotykaną dotąd w takich grach energią. lepiej się chyba tego zrobić nie dało począwszy od wizualnej słodoczy po grzmocące audio... nie spodziewałem się!

 

multi. czy istnieje inna gra w tak duzym stopniu nastawiona na kampienie? chyba taki jej charakter. i mapy - poniekad zywcem wyciagniete z kampanii czego naprawde nie lubie, wstyd. ale sam gp dostarcza naprawde sporo frajdy wiec mozna przymknac oko, zobaczy sie tylko na jak dlugo.

 

a co do narzekan na dlugosc gry to nie podzielam zdania. akcja jest cholernie blyskawiczna i moze stad poczucie "krótkości". dla mnie styka, rewelacji nie ma, ale zle tez nie jest.

Edytowane przez maciek88
Odnośnik do komentarza

No i kolejna misja na veteranie zaliczona :twisted: Ostatnia misja, pierwsza i druga to kopmletne banały na Veteranie. Po 25min na każdą ;) jak ktoś by chciał pomoc do ostatniej to służę pomocą. Jakie są jeszcze proste misje na veteranie?

 

Hunted- masakra na końcu. (jak nad stodołą lata ten (pipi).any helik :wkurzony: ) Nie wiem jak to zrobić, bo helika idzie uniknąć jak wszyscy na zewn. są kaput :P, ale jak wbiegam do stodoły to tam normalnie małpi gaj. A na zewn. nie idzie jak zostać, bo helik lata. A najgorsze jest to, że zrobiłem inną misję i trzeba będzie od nowa robić :wkurzony:

Odnośnik do komentarza

1000 juz od piątku jest u mnie :) ogólnie gra nie sprawiała problemu moze poza High Mile Club który przeszedłem na veteranie chyba za 20 podejściem. Wkurzające były respy gości. Prosta misja na veteranie ? hmmm ta przed "game over" hmmm nie pamiętam teraz nazwy. Wydaje sie na maxa trudna ale wystarczy na nią mieć sposób i za pierwszym podejściem pęka.

Odnośnik do komentarza

jak obecnie wygląda kwestia multi w Duty na X360?

 

Dotychczas grałem tylko w wersje US na PS3 i z połączeniem nie było najmniejszych problemów. Teraz chce pobawić się troszkę grą w wersji X360, niemniej jednak wcześniej warto o to zapytać.

 

Jakieś róznice w działaniu pomiędzy wersjami US/PAL? Z tego co wiem wersja PALowska także i na PS3 śmigała nędznie (problemy z łączeniem+wywalanie), podczas gdy ja (i mój COD4 US) zwyczajnie nie miałem z tym problemu.

Odnośnik do komentarza
Gość maciek88

co prawda rozegrałem zaledwie kilkanaście meczy, ale nie miałem nawet jednego, najmniejszego problemu - zero wywalania, lagów, kłopotów z dołączeniem. tip-top.

 

PAL mam.

Edytowane przez maciek88
Odnośnik do komentarza
I powiedz mi jeszcze że twoje posty są w pełnie dorosłe...

Jak ktoś nie wie - granatnik jest uważany za 100% lamerską i denerwującą broń, a polacy to hardcorowi gracze.

Tak? A multum claymorów, które stawiają polacy? To nie jest lamerskie? Claymora postawisz i masz automatycznego fraga, jeśli ktoś na niego wejdzie, a granatnikiem sam strzelasz. BTW-dlatego nie gram z Polakami

Odnośnik do komentarza

elsaint - > nie wiem, czy dobrze Cię kojarzę, ale czy to przypadkiem nie ty dałeś to śmieszne zdjęcie w Hyde Parku, a potem się nieziemsko spinałeś? xD

 

Co do gry, to mam nadzieję, że uda mi się położyć na niej łapska przed premierą GTA IV :) Jedna rzecz mnie tylko niepokoi, mianowicie ten patch. Dużo osób na niego narzeka, że popsuto nim grę i w ogóle jest be. Co takiego zmienił na gorsze?

Odnośnik do komentarza
I powiedz mi jeszcze że twoje posty są w pełnie dorosłe...

Jak ktoś nie wie - granatnik jest uważany za 100% lamerską i denerwującą broń, a polacy to hardcorowi gracze.

Tak? A multum claymorów, które stawiają polacy? To nie jest lamerskie? Claymora postawisz i masz automatycznego fraga, jeśli ktoś na niego wejdzie, a granatnikiem sam strzelasz. BTW-dlatego nie gram z Polakami

 

miny to pułapki, trzeba umieć je ustawiać inaczej nic ci nie dadzą

granatnik potrafi wnerwić ale żeby od razu od lam wyzywać?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...