Skocz do zawartości

Call of Duty 4: Modern Warfare


Dziobak_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 477
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ja tak mialem 2 razy za pierwszym razem stracilem 26 lvli i nic umarl w butach jechalem je od nowa za drugim razem spadlo o 23 lvl wylaczylem gre, zalaczylem ponownie dalej lipa wiec wylogowalem sie z mojego konta zalogowalem na konto brata looklem czy u niego wszystko ok i bylo ok wylogowalem sie z jego konta na moje i moje lvle powrocily. Pomaga takze wylaczenie gry na pare godzin wtedy laduje twoje prawdziwe statystki przynajmniej to zadzialalo u innego gracza ktory mial ten problem

Odnośnik do komentarza

Podam ci sposób ala "Fakin Glicza!"

Patrzac z tej górki na której siedzi ranny sniper, spójrz w lewo. Jest tam mała budka. Można w niej przesiedziec cały czas, od czasu do czasu odrzucajac granaty. Raz na dziesięc razy zgniesz, bo jakiś "achtung achtung" cie zabije, a tak to luz. Potem tylko łapiesz MacMilliana pod pachę i dzida do samolotu ;)

Edytowane przez Dziobak_
Odnośnik do komentarza

Od 2 dni posiadam swoj egzemplarz COD4 i powiem wam ze gdy pierwszy raz wlaczylem multiplayer siedzialem od 16 do 7 rano ^^. Gdy wszedlem na pierwszy server i zobaczylem ludzi z lvl 40-50 to nastawilem sie na to iz bede tylko ginal, a co sie okazalo? Ze bylem przewaznie u gory rankingu, i jakos odnosze takie wrazenie ze Cod jest latwiejszy od np Halo 3. Jedyna bardzo irytujaca rzecza w Codzie sa te granaty zostawiane po smierci jakiegos gracza ;/

Odnośnik do komentarza

Owszem, to upuszczanie granatu jest denerwujące, powinni je wywalić. Dlaczego może wydawać się, że Halo jest trudniejsze? W Halo mecze rankingowe gra sie z osobami o tym samym poziomie, co skutkuje ciągłą rywalizacją i równymi wynikami. W COD4 ludzie są wymieszani, stąd najlepszy w teamie może mieć ratio 20:2, a najgorszy 2:20.

PS: nie liczy się tylko level, po poziomie 55 można wybrać prestige mode i level nalicza się od początku, tylko obrazek jest inny. Prestige modes jest 10, czyli w sumie jest 605 leveli.

Edytowane przez Wampis
Odnośnik do komentarza

Nie do końca się z tym zgodzę, jest to denerwujące. Przykładowo posuwasz się do przodu, szybko eliminując kolejnych przeciwników, jeden z nich wypuszcza granat który wybucha akurat w momencie, kiedy zbliżysz sie na tyle by zobaczyć ikonkę i cię zabija.

Albo wchodzisz do pomieszczenia z wrogiem, a nie zareagujesz dostatecznie szybko by uciec.

Jak dla mnie martydom to jedynie lamerski sposób na nabijanie fragów. Jeśli w połączeniu z jedną bronią często go używam, to tylko dlatego, że inni też to robią. Ale moim zdaniem Activision powinno go wywalić.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to hardcore jest najlepszy, najbardziej realistyczny- wystarczy jedna,dwie kule aby położyć oponenta, nie ma żadnych celowników na środku ekranu , nie ma wskaźnika pokazującego granaty leżące w twojej okolicy , można ich tylko nasłuchiwać , no i kwintesencja tego trybu to możliwość zabicia swojego kumpla z zespołu - oczywiście przypadkowo, no chyba że ktoś ma niepokoleji , a i tacy się zdarzają (martydrom staje się tu bezużyteczny,gdyż można więcej stracić jak zyskać), zalecane miny (na nie już swój nie wdepnie).

Szczególnie polecam hardcore search and destroy , ponieważ nie ma tu bezmózgiego biegania bez celu i zabijania przeciwników jak leci , tu trzeba planować każdy krok , bo śmierć=respawn w najstępnej rundzie. Zalecane jest obeznanie się dokładnie z mapami , gdyż ich nieznajomość może prowadzi do frustracji poprzez częstą śmierć :wkurzony: .

Grając w tym trybie , a szczególnie w gronie znajomych w jednej drużynie , planując różne strategie - miodzio , jak dla mnie najlepszy tryb w historii gier video :closedeyes:

Chyle czoło nisko przed CALL OF DUTY 4: MODERN WARFARE

Edytowane przez kulizacja
Odnośnik do komentarza

O to właśnie tu chodzi aby potrafić przeciwnika zajść od tyłu. A żeby się samemu nie dać zajść trzeba na bierząco kontrolować ilość żyjących przciwników (wciskając BACK) oraz lokalizacje swoich i najlepiej być z nimi cały czas w kontakcie.

Wielki plus za to , że osobie odstrzelonej urywa się komunikacja głosowa z żyjącymi - za bardzo by to ułatwiało eksterminacje przeciwników ,a tak jest HARDCORE ;)

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj przytrafila mi sie dosc niemila sytuacja a mianowicie, wszedlem sobie na server team deathmatch gdzie siedzialo paru anglikow z jakiegos tam klanu, po skonczonej 1 rundzie widocznie zaczalem im przeszkadzac gdyz szlo mi znacznie lepiej niz im, i nagle posypaly sie w moja strone teksty typu "Ty lamo, noobie", "Jestes lama bo grasz tylko z LMG" i tutaj moje pytanie czy naprawde LMG-ki sa postrzegane jako bronie "noobów" ?

Odnośnik do komentarza
"Ty lamo, noobie", "Jestes lama bo grasz tylko z LMG" i tutaj moje pytanie czy naprawde LMG-ki sa postrzegane jako bronie "noobów" ?
Jako lamerskie postrzegane są wyrzutnie granatów montowane pod karabin oraz P90 .

O innych broniach mi nie wiadomo choć niektórzy nie lubią ludzi z M60E4 , RPD , SAW bo zazwyczaj tacy delikwenci nawalają jak poturbowani aż im się magazynek(duży jest) skończy .

Ogólnie grajmy AK-47 i M4 :pifpaf: :crazy:

Odnośnik do komentarza
"Ty lamo, noobie", "Jestes lama bo grasz tylko z LMG" i tutaj moje pytanie czy naprawde LMG-ki sa postrzegane jako bronie "noobów" ?
Jako lamerskie postrzegane są wyrzutnie granatów montowane pod karabin oraz P90 .

O innych broniach mi nie wiadomo choć niektórzy nie lubią ludzi z M60E4 , RPD , SAW bo zazwyczaj tacy delikwenci nawalają jak poturbowani aż im się magazynek(duży jest) skończy .

Ogólnie grajmy AK-47 i M4 :pifpaf: :crazy:

Grajmy tylko M16A4 bo jest pro, elo, cool, jazzy i trendi :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...