Skocz do zawartości

Call of Duty 4: Modern Warfare


Dziobak_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 477
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A butcherem nie moge sie zgodzic ze cod 2 i 4 sa takie same:P COD 4 to najlatwieszy veteran ze wszystkich codow ;] Mi calak zajal dwa dni ;)

 

A co do multi w cod'zie 4.To dla mnie w porownaniu z PC'tem to straszna padaka.16 graczy(no chyba ze jest wiecej :P?Dziekuje na pc jest 64.Laczy mi sie z pierwszym lepszym hostem?Na pc jest cale mnostwo serwerow do wyboru do koloru.Moze za bardzo marudze xD

Edytowane przez McDriv3r
Odnośnik do komentarza

a ja ciagle tkwie w tym epilogu zeby zrobic calaka:/ ogladalem setki razy te filmiki na youtube ale nie pomaga przeciez tam nawet jak flash im nie wyjdzie i sami sa oslepieni to wala caly czas do przodu i nie gina a strzal i mnie nie ma:/ kuzwa najgorsze jest ze dochodze tam do konca do schodow i mam okolo 16 sekund co widze ze jest bardzo malo czasami mam okolo 20 ale to jak maksymalnie wykrece dochodze do punktu gdzie sa na szafce flashe ale tam mam zwykle okolo 10-8 sekund i juz nie mam szans dobiec do tego zakladnika:/ achh dzis znowu sprobuje

Odnośnik do komentarza
a ja ciagle tkwie w tym epilogu zeby zrobic calaka:/ ogladalem setki razy te filmiki na youtube ale nie pomaga przeciez tam nawet jak flash im nie wyjdzie i sami sa oslepieni to wala caly czas do przodu i nie gina a strzal i mnie nie ma:/ kuzwa najgorsze jest ze dochodze tam do konca do schodow i mam okolo 16 sekund co widze ze jest bardzo malo czasami mam okolo 20 ale to jak maksymalnie wykrece dochodze do punktu gdzie sa na szafce flashe ale tam mam zwykle okolo 10-8 sekund i juz nie mam szans dobiec do tego zakladnika:/ achh dzis znowu sprobuje

W tym ostatnim przejściu musisz oślepić tych gości i przebiec między nimi. Taka porada, jak na końcu masz dwóch przeciwników za rogiem, to zamiast przeładowywać, zabij ich pistoletem.

Tak ja sobie wyobrazam i jest genialne jak sie gra z 64 typami xD

No nie wiem, nie wszystkie łącza są dzisiaj na tak wysokim poziomie, aby nie było problemów z lagami.

Edytowane przez Wampis
Odnośnik do komentarza
nfinity Ward wreszcie skończyło dłubanie przy wyczekiwanej od dawna aktualizacji do Call of Duty 4: Modern Warfare i przesłało niezbędne dane do Microsoftu. Teraz wszystko zależy od producenta konsoli - po przeprowadzeniu odpowiednich testów i wydaniu certyfikatu łatka wyląduje na Xbox Live do pobrania przez graczy. Warto przypomnieć, że auto-update ma zawierać poprawki do celownika ACOG oraz karabinów snajperskich, KillCamy do praktycznie każdej broni (od granatów po naloty), jak również ważną opcję migracji hosta, która zagwarantuje, że skończy się wyrzucanie wszystkich walczących po opuszczeniu pokoju przez zakładającego grę.

 

Przyda się też zapewne szybka możliwość wyciszania krzyczących do mikrofonu dzieciaków, koniec z grzebaniem w zakładkach dashboarda - po wyjściu patcha wystarczy wejście na tabelę z punktami, podświetlenie gracza i wciśnięcie jednego przycisku. Miło, łatwo, przyjemnie i bez groźby śmierci, o którą nie trudno przy przemierzaniu kolejnych funkcji Guide'a. Ostatnią nowością będzie przemodelowana kamera widza, pozwalająca na przeskakiwanie pomiędzy widokami zza placów i z oczu, czy też na obracanie obrazu dookoła oglądanego wojaka.

 

by onlinecenter.pl

Odnośnik do komentarza

Ja tez sie schowalem w tych budkach i cieszylem sie, ze pojdzie gladko jak po masle, jednak po chwili zostalem obrzucony granatami i po misji. Pewnie to zalezy od ilosci prob i po jakims czasie sie to udaje. Ja schowalem sie za drzewem, na prawo od kapitana. Od lewej chronilo mnie drzewo, po prawej sa krzaki, z tylu jakims trafem mnie nie atakowali, zreszta byl tam MacMillan, a z przodu co jakis czas pojawiali sie przeciwnicy. Mozesz pomagac sobie claymore'ami lub C4, rozstawiajac je w oczekiwaniu na kolejne fale wrogow(po pewnym czasie bedziesz dokladnie wiedzial, kiedy sie pojawiaja). Lezac za drzewem widocznosc jest ograniczona przez wysoka trawe, wiec co jakis czas pauzuj gre i patrz na mape. Sa na niej zaznaczeni oponenci, co powinno ci ulatwic eliminowanie ich.

 

EDIT: Zapomnialem napisac o checkpoincie. U mnie pojawil sie wlasnie przed tymi helikopterami z przeciwnikami. Jesli u ciebie tak nie bylo, zacznij misje od poczatku. Dotarcie do tego punktu, w ktorym sie znajdowales wcale nie jest trudniejsze od koncowki misji.

Edytowane przez w07t3k
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

patch to jakis zart jak wczesniej najlepiej gra chodzila 13-15 tak teraz nie moglem znalezc dobrego hosta przez 3 godziny ;) jak przejdzie na moj host to mam tak ze wszyscy procz mnie chodza i strzelaja 2 razy szybciej :P gdzie to wyciszanie hamburgerow? pozatym chyba nie poprawili za wiele co dodali to kilka killcam i szuka po levelu ogolnie na moim necie dziala gorzej...wielki minus... infishity :catfight:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...