Skocz do zawartości

Call of Duty 4: Modern Warfare


Dziobak_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 477
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

lipa... "host ended game" nadal jest, graliśmy z chłopakami to parę razy wyskoczyło, często były problemy z połączeniem przez co mieliśmy lagi (przed patchem czegoś takiego nie było), mutowanie też bez sensu bo tylko na jedną mapę się ich mutuje, potem w lobby znów ich słychać, jedyne co na plus to, że na killcamie można przełączać między 1, a 3 osobą (zza pleców - można też wtedy obracać analogiem). Podsumowując, po ok. 7h testów zawiodłem się !

Odnośnik do komentarza
Gość Soul

U mnie git zero lagów wszystko śmiga aż miło ,miodzio update ,kill cam z wszystkiego daje radę ,snajperki są nareszcie porządne ( choć teraz wydają się być nie co przegięte) i nareszcie nie muszę grać z noobami w teami którzy mają 1-20 lvl ;)

Odnośnik do komentarza

Ja po tym updatecie mam wieksze lagi niz wczesniej, trudniej teraz zostac hostem, a to automatyczne wybieranie najlepszego hosta to w ogole jakas kpina. Mieli cos zrobic z konczeniem gry przez hosta i nic nie zrobili, wczroaj wieczorem zaliczylem 2 takie sytuacje pod rzad. Snajperki lepiej dzialaja za to wydaje mi sie, ze grzebali cos przy M16 albo to przez te lagi trudniej mi teraz kogos ustrzelic z tej broni. ta gra zaczyna mnie coraz bardziej denerwowac, im dluzej gram tym wiecej bledow widze, jeszcze miesiac i migruje do Vegas ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Soul

Po grałem trochę wczoraj i do jednego mogę się czepić ,nadał wrzuca nas do gry w połowie meczu ,gra potrafi zacząć mecz 3 na 3 i prze pól gry gramy 3na3 albo 2 na 5 itp bzdury tego wcześniej nie było , po za tym git lagów jakoś nie miałem :P

Odnośnik do komentarza
Level to rzecz względna, potem są prestige modes i na każdym zaczynasz od zera jeśli chodzi o bronie i perki. Czyli ktoś na 30 levelu i pierwszym poziomie ma lepszy sprzęt niż ktoś na 7 prestige mode i levelu 4.

(Tak naprawdę leveli jest 605).

Moglby ktos to rozwinac ? ;P od ktorego levelu to wchodzi i dokladnie na czym polega??

 

Faktycznie dzisiaj trochę pograłem i też miałem lagi :) Parę razy wyrzuciło mi HOST ENDED GAME po czym powrót do lobby i dopiero tam wybiera nowego hosta...

Potwierdzam

No jak nigdy nie mialem lagow, to wczoraj jakos tak dziwnie mi smigalo czasem.

 

Jedynie podoba mi sie to wyciszanie hamburgerow, rewelacyjna rzecz, kilka klikniec i masz wyciszonych wszystkich :P Ogolnie IW pokpili sprawe z tym patchem.

Fajnie takiego gnojka wyciszyc, szkoda ze nie ma informacji dla niego ze zostal wyciszony, moze by sie czego nauczyli :P. Ale widze dwie male wady, szkoda ze nie mozna wylaczysz HSa calej liscie jednym kliknieciem i ze "wyciszanie" nie przechodzi na kolejny mecz, tylko znowu trzeba debili zaznaczac.

Odnośnik do komentarza
Level to rzecz względna, potem są prestige modes i na każdym zaczynasz od zera jeśli chodzi o bronie i perki. Czyli ktoś na 30 levelu i pierwszym poziomie ma lepszy sprzęt niż ktoś na 7 prestige mode i levelu 4.

(Tak naprawdę leveli jest 605).

Moglby ktos to rozwinac ? ;P od ktorego levelu to wchodzi i dokladnie na czym polega??

Jak osiągniesz 55 level i 5 generalskich gwiazdek, to po zdobyciu kolejnych 4k punktów możesz wejść w pierwszy prestige mode. Resetują się wtedy wszystkie challenge, tracisz zdobyte bronie, perki, generalnie nie licząc możliwości wpisania nazwy klanu zaczynasz od zera i masz level 1. Zmienia się tylko obrazek. A tych prestige modes jest 10.

http://www.revenuerobot.com/2008/call-of-d...g-icons-badges/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...