Skocz do zawartości

Call of Duty 4: Modern Warfare


Dziobak_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 477
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja preferuję M4, a nie M16 gdyż ciągle zapominam, że M16 nie strzela ogniem ciągłym, a w sytuacjach z bliska M16 vs. M16 to jest pewna śmierć. Choć moją najlepszą preferencją na walki z bliska jest... jest pistolet xD, dlaczego? Często zdarza się sytuacja gdzie przeciwnik Cię lekceważy. Najlepszy sposób gry pistoletem jest podejście na jak najbliższy dystans, skakanie jak opentany i celne strzelanie :P.

Edytowane przez marcin0903
Odnośnik do komentarza
Bredzisz człowieku, w multi używam ciągle M16, czasami mp5/snajpa i nie zauważyłem żebym w starciu M16 vs mp5 jakoś strasznie dostawał
No to jesteś elo pro ziom bo na krótkich dystansach mając M16 zawsze dostawałem baty od MP5 i AK47(bardziej od AK) . Za to na średnie dystanse M16 to miód :P

Jedyna sytuacja w której M16 nie wymiata, to zje,bany Host. :closedeyes:

 

A co do Hardcora, to śmierdzi bo wymaga MINIMUM skilla. No, ale noobów to cieszy.

Odnośnik do komentarza

nie moge z ta ostnia misja...dobiegam do tych drzwi co powoli sie rozsuwaja (wczesniej price zamykal drzwi do tunelu co z nim bieglem) na liczniku mam 1.30 zanim sie otworza zostaje mi lekko ponad minuta i f**k dupsko blade...nie mam bladego pojecia co dalej zrestartowac level?? iel powininem miec czasu w tym momencie

Odnośnik do komentarza

Nom, dzisiaj dkończyłem gre i nie pamiętam ile miałem czasu, ale jak wprowadałem kody to było coś około 50sek chyba:)

 

Ogólnie gra na początku mnie zawiodła ale wmiarę wpatrywania sie w nią i oswajania to stwierdzam, że po RE4 to jest najlepsza gra w jaką grałem chyba:) aha sorry GoW chyba bardziej mnie zassało, bo to moja pierwsza gra na Next Genie:)

Odnośnik do komentarza

Najlepsza gra na xbox live czyli ze najwiecej ludzi w nia gra przez xbox live?? Powoli zaczalem sie przekonywac do M16 naprawde swietna bron w ktorej liczy sie dobra celnosc, bo grajac z LMG leciales i strzelales nie przejmujac sie amunicja bo wkoncu jakis strzal trafial w przeciwnika. Teraz tylko jakis porzadny klan znalesc i bedzie jeszcze lepsza zabawa ^_^

Odnośnik do komentarza
Ale na większości map bardziej przydaje się broń na średni i długi dystans. Akurat uwielbiam M16, bo na średni jest świetna, a i na większy dystans z powodzeniem zastępuje snajperkę.

 

Ja mam Overkila zapodanego, więc M16 z lunetą świetnie sie sprawdza na wiekszy dystans, a jak wchodze do budynku to przełanczam na G36 lub MP5 z tłumikiem i jest gitara.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pytanie techniczne za 100 pkt (bynajmniej nie MSP :) :

Singiel w Normalu zrobiony, czyli wszystkie misje mam dostępne w menu. Gram singla na Veteranie i mam save między misjami. Teraz chciałbym np. pokazać inną misje komuś na Normalu (czyli nadpisze mi save'a), a potem chciałbym wrócić do misji gdzie skończyłem, wybrać Veterana i kontynuować grę do końca. Zaliczy mi potem, że przeszedłem całość na Veteranie ? I czy poziom trudności utrzyma się automatycznie na kolejnych levelach, czy będzie pytał za każdym razem?

Odnośnik do komentarza
Pytanie techniczne za 100 pkt (bynajmniej nie MSP :) :

Singiel w Normalu zrobiony, czyli wszystkie misje mam dostępne w menu. Gram singla na Veteranie i mam save między misjami. Teraz chciałbym np. pokazać inną misje komuś na Normalu (czyli nadpisze mi save'a), a potem chciałbym wrócić do misji gdzie skończyłem, wybrać Veterana i kontynuować grę do końca. Zaliczy mi potem, że przeszedłem całość na Veteranie ? I czy poziom trudności utrzyma się automatycznie na kolejnych levelach, czy będzie pytał za każdym razem?

Chcesz wrócić do poprzedniej misji? Bo jeśli tak, to musisz potem ta misję, w której byłeś na Veteranie przejść od nowa.

Odnośnik do komentarza

Dziobak - co Ty mu wkręcasz ? Przecież zostało już wcześniej powiedziane, że jeśli wybierzesz Mission Change i będziesz chciał zagrać dowolną misję i powiedzmy załączysz ją na poziomie normal (wcześniej miałeś ukończoną na veteranie) to ten veteran zostanie, nawet jak przejdziesz na normalu :)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, może jestem neie kumaty, ale wydaje mi się, że:

Jesteś np. w misji przedostatniej, No Fighting in war Room na Veteranie. Teraz nabrała Cię ochota, żeby pokazać kumplowi jaki za(pipi)isty jest All Ghilled Up więc odpalasz na normalu tą misję. To żeby potem wrócić do tego punktu na Veteranie, wystarczy, że wybierzesz wspomnianego NFIWR na Veteranie. Tak juz potem jedziesz do konca gry i voila, achievemnt unlocked. Czyli czappi ma racje, mozesz trzaskać w dowolnej kolejności :)

Odnośnik do komentarza
Dziobak - co Ty mu wkręcasz ? Przecież zostało już wcześniej powiedziane, że jeśli wybierzesz Mission Change i będziesz chciał zagrać dowolną misję i powiedzmy załączysz ją na poziomie normal (wcześniej miałeś ukończoną na veteranie) to ten veteran zostanie, nawet jak przejdziesz na normalu :)

ja wlasnie tak przechodzilem tzn na poczatku przeszedlem na regular (pierwsza moja gra na konsoli i uczylem sie grac padem) pozniej przeszedlem sobie wiekszosc misji wybierajac je na veteran jakas tam misje na hard zeby sie podszkolic itd.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...