Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

SGS3 Mini sobie daruj, poza super wyglądem i wymiarami niczym nie zaskakuje. Podzespoły ma dużo słabsze od dużego brata.

 

LG 9 to ciekawa opcja, ale musisz sam wiedzieć, czy pasuje Ci jego nakładka i raczej brak supportu jak to od LG ;).

 

Ja tam bym brał tego Nexusa 4 czym prędziej, cudowny sprzęcior.

Odnośnik do komentarza

w tym tygodniu bede sprzedawał swój Galaxy S 3 z karta 16 gb i kilkoma gratisami typu 2x etuii, kable do auta  itp. Tel w stanie dosłownie idealnym , mam nawet te nalepki na przód i tył jakby ktoś chciał ;P 

Sprzedaję bo w UK czeka już na mnie nowy ( ubezpieczenie w banku, kto był wie o co kaman :P ) cenę  na allegro dam  konkurencyjną kto zainteresowany podbijać na PM zależy mi na czasie :)

Odnośnik do komentarza

Jak sie nie mylę to iphone i high endowe smartfony działające na androidzie po zgłoszeniu jako kradzione sa blokowane przez sieci komórkowe ktore potrzebują do tego imei, a zgłaszając kradzież telefonu trzeba podać wszystko włącznie z nr imei

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

Dało się go używać w Polsce bez problemu, ale po wyjeździe do UK, albo na Gibraltar był nieużywalny, po prostu zablokowany. No i nie dało się z niego ściągnąć simlocka całkowicie, tylko jailbreakowo, bo był na czarnej liście operatorów UK. Najgorsze, że łatwo się wpakować na minę, bo to normalny telefon z pudełkiem, wszystkimi akcesoriami i papierami. Więcej po prostu nie kupuję telefonów z UK, tym bardziej od Polaków.

Edytowane przez Lucek
Odnośnik do komentarza

Jak sie nie mylę to iphone i high endowe smartfony działające na androidzie po zgłoszeniu jako kradzione sa blokowane przez sieci komórkowe ktore potrzebują do tego imei, a zgłaszając kradzież telefonu trzeba podać wszystko włącznie z nr imei

 

to takie trochę buractwo i oszustwo w czystej formie komuś takie coś sprzedać. 

Odnośnik do komentarza

myślisz że ludzie się tym przejmują? ja pierwszego swojego SGS kupiłem z jak się okazało wymienionym ekranem, na nieoryginalny. Padł po 3 miesiącach, miałem stracić gwarancje bo nie świadomie oddałem go do serwisu. Cała impreza kosztowała mnie tyle że wtedy troche bym dołożył i kupł nówkę albo niedługo SGSII

Edytowane przez tomek1906
Odnośnik do komentarza

Dało się go używać w Polsce bez problemu, ale po wyjeździe do UK, albo na Gibraltar był nieużywalny, po prostu zablokowany. No i nie dało się z niego ściągnąć simlocka całkowicie, tylko jailbreakowo, bo był na czarnej liście operatorów UK. Najgorsze, że łatwo się wpakować na minę, bo to normalny telefon z pudełkiem, wszystkimi akcesoriami i papierami. Więcej po prostu nie kupuję telefonów z UK, tym bardziej od Polaków.

 

Gorzej jak ma simlocka tak ja się nadziałem. Wziąłem go specjalnie do UK, by tam mu zdjąć tego simlocka i normalnie używać, a jakie było moje wkur,wienie, jak się okazało, że jest zablokowany i nic z nim nie zrobię. Pół biedy, jak simlocka nie ma, to jeszcze da się go używać w Polsce. Mało kto się kapnie, więc proceder jest dość powszechny.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem w piątek, wygląda ślicznie, podoba mi się integracja menu z fb. Bateria szybko idzie, jak się nim bawisz, ale to chyba norma w obecnych telefonach. W sumie nie wiem co obiektywnego mogę o nim powiedzieć - od 4 miesięcy miałem Nokię 1600, a wcześniej Desire Z. Telefon jest ładny, nakładka od Sony jest za(pipi)ista, Walkman wygląda świetnie. Wyświetlacz daje radę (zwłaszcza zdjęcia w albumie), ale w bezpośrednim porównaniu z SGS II trochę traci (czerń w AMOLED jest nie do pobicia, nawet jeżeli reszta kolorów wygląda cukierkowo). Rozczarowaniem jest brak aktualizacji do Jelly Bean (cały czas zapowiedziana) no i ścinające się Vice City - gra crashuje 30 sek po wejsciu do auta, niemniej problem dotyczyc nie tylko Xperii i leży po stronie gry (bądź ICSa, podobno na JB śmiga elegancko). Kupiłem, używam więc polecam. Jeżeli masz jakieś konkretne pytania to Ci chętnie na nie odpowiem.

Edytowane przez ShtaS
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

za około 1000zł co wybrać?

tylko proszę  nie pisac "dozbieraj 2,5 tysia i dołóż do iphona 5" ;/

 

mysle o jakies xperii np P albo T, albo samsungu gII, cos innego  wchodzi w gre?

 

priorytety to android, dobry aparat, filmiki w hd, i funkcjonalnosc, nie chodzi o zaawansowane gry bo i tak wole na komorze popierdółki. Miałem neo V i byłem bardzo zadowolony, poza wieszaniem sie czasami przy uzywaniu nawigacji winampa i czegos jeszcze.

Odnośnik do komentarza

Cholipa, szczerze mówiąc to zamieszałem się w tych oznaczeniach, pomyliłem T z jakimś mid-endem od Sony. Oznaczenia mają naprawdę świetne. Xperia Arc, Arc S, S, T, U, Z, V, SP, J, P... na 100% :/. Z tego co teraz widzę to Xperia T jest w prostej linii następcą S, więc na dobrą sprawę T to jest dobry wybór. Jedynie wielkość wyświetlacza może tutaj być przeszkodą (wszystko powyżej 4,3" zaczyna być dosyć kłopotliwe w użytkowaniu dla niektórych osób, tu już nie chodzi o wymiary telefonu a właśnie za duży wyświetlacz). Cała reszta jest na plus, czyli nowszy Android, lepsza bateria, lepszy GPU, lepszy aparat.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...