Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Ale czekaj, załóżmy że mam HTC One i padnie mi w nim po 2 miesiącach dajmy na to akcelerometr. Wysyłam wtedy do serwisu na gwarancję i chyba nie powinno mnie obchodzić, czy w telefonie łatwo jest coś wymienić, czy nie. Od tego jest 24 miesięczna gwarancja i serwis, żeby oni się tym martwili. A po 2 latach i tak wątpię, iż bym śmigał z tym samym telefonem, znając mój nawyk do zmieniania słuchawek jak rękawiczek ;).

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

No ja właśnie zamówiłem na allegro. Miałem brać srebrnego, ale przez przypadek odkryłem, że jest też czerwony. Obejrzałem dwa unboxingi na youtubie i się zakochałem. Jaram się jak pochodnia. Wreszcie telefon, który nie będzie z plastiku XD (wiem, chore).

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

W sumie myślę, żeby kupić sobie Androida. Od 5 lat używam iOS, ale że noszę ze sobą dwa iPhony cały czas, to jednego z nich chcę wymienić na jakiegoś lepszego Androida. Tak, żeby wiedzieć co merytorycznie hejtować. Nie chcę i nie chcę mieć do czynienia z żadnymi rootami, loaderami i innymi rzeczami. Nie wiem do czego to jest i nie chcę wiedzieć, mam wyebane. Chcę wyjąć telefon z pudełka i używać pełnią jego możliwości. Co w takim razie wybrać? Najbardziej skłaniam się ku HTC One, ale może wybrać jakiegoś Sonego? Samsung odpada, ich design i plastik mi nie odpowiada.

Odnośnik do komentarza

Ja od 10 dni jestem bardzo zadowolonym posiadaczem Nexusa 4 i mogę z ręką na sercu go polecić wszystkim. Udało mi się znaleźć nowy z PL dystr. za 1300zł, do tego dokupiłem oryginalny bumper google i skórkę na tył dbrand (polecam takie rozwiązanie, bardzo stylowe i wygodne w trzymaniu).  W tej cenie nie ma lepszego telefon i bardzo się cieszę, że nie przepłaciłem za S4 czy One, które de facto nie ruszają mnie z tymi swoimi bajerami na tyle, aby dopłacać 500-600zł.

Odnośnik do komentarza

Co to znaczy nawet? iPhone ma za(pipi)isty ekran. Tylko, że iPhony mają nieregularne barwy. Chyba ciężko trafić dobrą sztukę, albo ja mam pecha. Mam w domu trzy iPhony i jedna 4 ma poprawne barwy, a drugi iPhone 4 i iPhone 5 mają zażółcone kolory. Widać to choćby przy książce telefonicznej, albo liście numerów gdzie jest białe tło i ono nie jest do końca takie białe. No żółte jest. Zasikane, jak to było przy iPadach 3 swego czasu. 

Odnośnik do komentarza

Co to znaczy nawet? iPhone ma za(pipi)isty ekran. Tylko, że iPhony mają nieregularne barwy. Chyba ciężko trafić dobrą sztukę, albo ja mam pecha. Mam w domu trzy iPhony i jedna 4 ma poprawne barwy, a drugi iPhone 4 i iPhone 5 mają zażółcone kolory. Widać to choćby przy książce telefonicznej, albo liście numerów gdzie jest białe tło i ono nie jest do końca takie białe. No żółte jest. Zasikane, jak to było przy iPadach 3 swego czasu.

To powinni ci wymienić w ramach gwarancji.

 

 

Ktoś tu wspomniał o htc one x+ - kolega ma - porażka, przynajmniej na oryginalnej nakładce.

Odnośnik do komentarza

Co to znaczy nawet? iPhone ma za(pipi)isty ekran. Tylko, że iPhony mają nieregularne barwy. Chyba ciężko trafić dobrą sztukę, albo ja mam pecha. Mam w domu trzy iPhony i jedna 4 ma poprawne barwy, a drugi iPhone 4 i iPhone 5 mają zażółcone kolory. Widać to choćby przy książce telefonicznej, albo liście numerów gdzie jest białe tło i ono nie jest do końca takie białe. No żółte jest. Zasikane, jak to było przy iPadach 3 swego czasu.

 

A gdzie ja napisałem, że nie ma zaje.bistego ekranu? Chodziło mi o to, że ekran Z jest blady nie tylko na tle przejaskrawionych amoledów, ale także na tle iPhone'a, gdzie różnica nie powinna być już taka duża. Także odetchnij, iPhone'a nie obraziłem.

 

 

 

btw. Kurier jutro będzie z One. Pobawię się trochę i skrobnę kilka linijek o nim.

Odnośnik do komentarza

 

Co to znaczy nawet? iPhone ma za(pipi)isty ekran. Tylko, że iPhony mają nieregularne barwy. Chyba ciężko trafić dobrą sztukę, albo ja mam pecha. Mam w domu trzy iPhony i jedna 4 ma poprawne barwy, a drugi iPhone 4 i iPhone 5 mają zażółcone kolory. Widać to choćby przy książce telefonicznej, albo liście numerów gdzie jest białe tło i ono nie jest do końca takie białe. No żółte jest. Zasikane, jak to było przy iPadach 3 swego czasu.

To powinni ci wymienić w ramach gwarancji.

 

 

Ktoś tu wspomniał o htc one x+ - kolega ma - porażka, przynajmniej na oryginalnej nakładce.

 

Ja mam One X+, co w nim jest porażką? Ekran imo lepszy niż amoledy ale to kwestia gustu. U mnie jest dużo szybszy od S3 kolegi (płynniejsze działanie). Nic nie trzeszczy - obudowa ideał. Na andku 4.22 i sense5 śmiga aż miło. No i 64GB pamięci wbudowanej <3

Odnośnik do komentarza

W tej cenie nie ma lepszego telefon i bardzo się cieszę, że nie przepłaciłem za S4 czy One, które de facto nie ruszają mnie z tymi swoimi bajerami na tyle, aby dopłacać 500-600zł.

Tak, w tej cenie nie ma lepszego telefonu, zgadzam sie.

 

Osobiscie, pogonilem swojego Nexusa jakis czas temu (z obawy przed zbyt duzym spadkiem cen niedlugo, zeby nie stracic za wiele) i dorzucilem do HTC One. Siedze w temacie dosc niezle i na razie (pierwszy tydzien) z HOne, na nic nie narzekam. Bateria lepiej sie sprawuje niz w Nexie, ekran lepszy (dodatkowo wiekszy obszar roboczy z braku przyciskow softowych), wiecej pamieci (nie przeszkadzalo mi 16GB), genialny dizajn i obudowa (bije iP5 na leb i na szyje wg mnie) wiec no... Jak sie ma to mozna dorzucic i bedzie sie bardziej zadowolonym niz z Nexa, serio.

 

Nie ukrywam, ze jak bedzie cos sie dziac w obrebie Nexusa nowego to zapewne go zakupie, sprzedam ten i byc moze bez dokladania bede miec nowego Nexusa. Zawsze cos daje ten telefon wiekszej wartosci ;).

Odnośnik do komentarza
izWpRoxsmu3kM.JPG

Przyszła do mnie nowa zabawka :). Jeżeli chodzi o jakość wykonania, to jest to ta sama liga co iPhone. Nic nie trzeszczy, nic nie skrzypi, wszystko dopasowane idealnie. Łapie się na tym, że z nudów go głaszczę, bo jest taki przyjemny w dotyku xd. Ekran to również czołówka. Ostry jak sam skur.wysyn i nie amoled, co dla mnie jest plusem, bo lubię takie stonowane (ale nie wyblakłe) kolory. Coś jak w ajfonach właśnie. Dźwięk wychodzący z głośników stereo to też najlepsze, co słyszałem na telefonach. Po podłączeniu słuchawek dźwięk jest wyraźnie głośniejszy i czystszy, niż na innych androidach, które miałem. Nakładka może być - nie jest jakoś strasznie szpecąca, ani nie zwalnia, ale i tak wsadziłem już na niego CM 10.2. Szkoda jedynie aplikacji HTC TV (można używać telefonu jako pilota do telewizora - spradziłem na samsungu, philipsie i LG - wszędzie działało to bez zarzutów).

 

Szybki jak mój świętej pamięci Note 2, bateria pewnie gorsza, ale to już jutro przetestuję. Na razie jestem bardzo zadowolony. Śliczny jest.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...