Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się przymierzałem i kupiłem SGS3, potem ZNOWU się przymierzałem do Note2 ale wziąłem jednak po testach (głównie wielkości) SGS4. Dla mnie za duży. Dla mnie to jednak urządzenie z którego korzystam 1 ręką głównie a przy Note jest czasem niemożliwe (pomijam opcje zmniejszania ekranu itp, no jakoś bez sensu mi się to wydaje). I prawdę mówiąc te 5 cali z SGS4 jest już LECIUTKO za wielkie, 4.8 to taki max dla moich rąk. Czyli SGS3 czy HTC One.

 

Ale to moje zdanie. Możesz poszukać jakiegoś ETUI z klipsem na pasek ale będziesz wyglądał jak Pan Mirek - handlarz autami ;-)

Odnośnik do komentarza

Note jest duży, po prostu. Nie da się go wygodnie używać jedną ręką, już na SGS3 miewam czasami problemy z dosięgnięciem do przeciwległego rogu ekranu jeśli źle telefon chwycę. Chociaż do wielkości ekranu wizualnie człowiek się przyzwyczaja i jak kiedyś mają 3,2" uważałem, że jest duuuuuży, to teraz na 4,8" patrzę i myślę, że jeszcze trochę by się przydało ;).

 

Choć patrząc po znajomych, czy to z Internetu czy prawdziwych, to jak ktoś ma Note 2, to w trakcie używania faktycznie, jest zachwycony, ale po dłuższym czasie zaczynają go irytować niedogodności jakie ten telefon ze sobą niesie i w ostatecznym rozrachunku wady przezwyciężają zalety.

Odnośnik do komentarza

To pewnie zależy jednak jak go używasz. Jeśli traktujesz go jednak jako mały tablecik z funkcją dzwonienia, to ok, pewnie są zadowoleni. Ale jako TELEFON przestaje być wygodny. Ja nie mogę sobie pozwolić na działanie na telefonie 2ma rękoma, potrzebuję czegoś do jednej i na siłę te 5 cali jest ok ale jak piszę pewnie ze 4.5 to byłby mój ideał. I piszę to tak po 2 latach obcowania ze smartfonami. Miałem IP4 i był za mały, chciałem na początku zmienić właśnie na Note2, ze skrajności w skrajność ale... nie mogłem się go doczekać (to były bodajże wakacje) i wziąłem S3. I gdyby nie to, że najpierw się stłukł a potem padła w nim płyta to miałbym go do dziś :-) Niestety, nie nosiłem go na początku w żadnym etui, pomimo że dbałem o IP4 i źle się to skończyło dla niego ;-)

 

Podsumowując - jakbym był na uczelni to bym wziął sobie pewnie Note2-3. Może, jakbym był prezesem ;-) w firmie, woziliby mnie autem i miałbym wolne ręce to pewnie też bym go wziął. Ale tak - jak potrzebuję telefonu wygodnego w obsłudze jednak 1 ręką to 5 cali się sprawdza :-)

 

A tak teraz, to bym nie wziął N2 ze względu na Exynosa i te same NANDy co w S3. Jakby miał mi paść to... byłbym niepocieszony ;-) Do tego słaby support Exynosów jest też odczuwalny jak ktoś zmienia romy, konkurencja nie śpi. Jedyne 2 plusy to S-Pen + starsza, dobrze wspierana grafika która dobrze działa z FlashPlayerem (jeszcze...). Na S4 są już Flashem ogromne problemy ale... w sumie i tak nie powinien w ogóle chodzić a chodzi.

Odnośnik do komentarza

I postanowione. Note 2 wystawiony na sprzedaz. Kupuje HTC ONE. Juz za 1700 mozna wyrwac z PL dystrybucji.

Ragus zarzuc dane z ladowarki, bo nie wiem czy samchodowa zmieniac.

 

Input: 100-240V ~200mA 50~60Hz

Output: 5V=1A

 

Czarnego wziąłeś? Jak byś chciał zrobić roota i wgrać tego roma co ja mam/zainstalować ten bajer z odblokowywaniem za pomocą przejechania palcem po 3 przyciskach itd. to daj znać.

Odnośnik do komentarza

Bawilem sie. Sorry ale ta niby skora to lipa straszna jak dla mnie. Nie wiem co im strzelilo do lba aby takie cos zrobic. Wole 100 razy bardziej slaby plastik samsungowy, przynajmniej wyglada jakos. Z tej skory to niewiadomo czy sie smiac czy na serio ja brac.

Za to galaxy gear fajnie wykonany jest. Podoba mi sie.

Jako ze rozstaje sie z samsungiem to czekam na zegarek od google.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...