Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie patrzyłem na p8 lite, który mnie nie zadowala, prawinlnego p8 jeszcze nie badałem, ale zakładam że to już z półki >1000. Jak mam kombinować z takim dokładaniem to już galaxy s5 neo się pojawia na horyzoncie. Tylko nie wiem czy wspieranie samsungowego raka, wypalający oczy cukierkowy amoled i touchwiz to to, o czym marzę. Ogarnę później temat p8.

 

Jak tak dalej pójdzie, to do wieczora będę rozważał s7 w najbogatszej wersji. Niech ktoś mnie zatrzyma

Edytowane przez Tokar
Odnośnik do komentarza

Moto X Play - 1250 nówki teraz. Neo s5 ma jakiś szmelcowaty procek ale na zwykłego s5 jak ktoś ma to nie płacze. P8 lite ma moja mama i działa bardzo sprawnie. Oprogramowanie jak w każdym chińczyku jest bardzo pozmieniane ale działa. Starsze miały jakieś dziwne zwiechy ale te nowe Huawei się mocno poprawiły. Poważnie - bierz coś z gwarancją, w używki nie ma co się bawić chyba że trafisz jakiegoś flagowca od kogoś znajomego. 1000 czy 900 za coś co nowe powinno kosztować 1200-1300 to słaby deal.

Odnośnik do komentarza

Siora ma urodziny jakoś za miesiąc. Kupiłbym jej jakiegoś taniego smartfona, bo używa jeszcze jakiegoś starego Sony Ericssona z przyciskami.

Tak do 7 stówek.

Ja swój pierwszy smartfon miałem o taki:

samsung-gt-s5660-gio-match.jpg

Samsung Galaxy Gio i byłem zadowolony, również jakoś 7 stówek dałem.

Co dziś za tyle kupię polecanego przez znawców z forum PSX EXTREME?

Odnośnik do komentarza

P8 lite ok tej ceny lata, Moto G, jak super budżet to Moto E ale nie ma lampy w aparacie. Z reguły budżetowe Samsungi są droższe niż konkurencja więc nie warto na nie patrzeć. Chyba że znajdziesz w jakiejś dobrej cenie starszy telefon high/mid. S4 polecam, miałem i daje radę. LG G2 jak się uda za tyle znaleźć też będzie ok. Jakiś starszy HTC też pewnie ok.

Odnośnik do komentarza

http://allegro.pl/telefon-lg-g2-d802-16gb-z-polski-fv23-gratisy-i6076850272.html#tabsAnchor

 

W opisie jak byk stoi, że to wersja D802 czyli europejska, cena też by na to wskazywała. Tymczasem w komentarzach.

 

0K3kvK0.jpg

 

No to jak to jest, w HK mają wersje europejskie czy typ coś kręci ? Ponad 6,5 tys. komentarzy, w statystykach 100% pozytywów, bo wszystkie negatywy załatwione polubownie, tego typa też jakoś urobił. 

Odnośnik do komentarza

http://allegro.pl/telefon-lg-g2-d802-16gb-z-polski-fv23-gratisy-i6076850272.html#tabsAnchor

 

W opisie jak byk stoi, że to wersja D802 czyli europejska, cena też by na to wskazywała. Tymczasem w komentarzach.

 

0K3kvK0.jpg

 

No to jak to jest, w HK mają wersje europejskie czy typ coś kręci ? Ponad 6,5 tys. komentarzy, w statystykach 100% pozytywów, bo wszystkie negatywy załatwione polubownie, tego typa też jakoś urobił. 

 

Serwis lutowniczy to nie zdziwiłbym się gdyby te LG były azjatyckie i przerabiane na wersje EU, może mają dostęp do obudów albo naklejek z wersji EU a firmware w telefonie pokazuje chińczyka i stąd ten negatyw?

Odnośnik do komentarza

 

http://allegro.pl/telefon-lg-g2-d802-16gb-z-polski-fv23-gratisy-i6076850272.html#tabsAnchor

 

W opisie jak byk stoi, że to wersja D802 czyli europejska, cena też by na to wskazywała. Tymczasem w komentarzach.

 

0K3kvK0.jpg

 

No to jak to jest, w HK mają wersje europejskie czy typ coś kręci ? Ponad 6,5 tys. komentarzy, w statystykach 100% pozytywów, bo wszystkie negatywy załatwione polubownie, tego typa też jakoś urobił. 

 

Serwis lutowniczy to nie zdziwiłbym się gdyby te LG były azjatyckie i przerabiane na wersje EU, może mają dostęp do obudów albo naklejek z wersji EU a firmware w telefonie pokazuje chińczyka i stąd ten negatyw?

 

 

A unieważnienie negatywa po przystawieniu lutownicy do skroni ?

 

rezok - thx cpt obvs

 

grzybi - a zorientowałeś się w ogóle, czy siostra jest tego typu telefonem zainteresowana ? Bo wiesz, jeśli ktoś w 2016 roku nie posiada smartfona to jest spora szansa, że nie chce posiadać.

Odnośnik do komentarza

Ale ja ani przez chwilę na poważnie nie brałem pod uwagę używek  8)

 

Właśnie poczytałem i pooglądałem materiały o s5 neo. Wypier/dalać mnie z tym. Za to zwykłe P8 całkiem fajne, ale chyba nie na tyle, żeby dać za nie ~ 1300,00 zł, a za tyle mniej więcej hula

Miałem P8 i mogę ten telefon polecić ;) Wizualnie jest śliczny, nie muli, ma fajną nakładkę. Jedyną wadą jest słaby układ graficzny, ale jak nie grasz w gry to Ci to nie potrzebne. 

Odnośnik do komentarza

Czarny moto g (3 gen) w eurortv za 649 zł. Biały 50 zł wincej. Dziś widziałem. P8 lite był za 849. Bierz dla niej motkę bo w tej cenie nic lepszego nie da się poszukać co by ładne dla oka było i miało w miarę sensowne bebechy. Jeszcze jest LG K10 za 799 zł. Nic więcej Tobie nie doradze za owy $ w sklepie. Wizualnie najlepszy huawei.

 

Porównanie

 

http://www.phonearena.com/phones/compare/LG-K10,Huawei-P8-lite,Motorola-Moto-G-2015/phones/9838,9358,9513

Edytowane przez Mani
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

s6 Edge czy iPhone SE?

 

ale mam dylemat kurrr,wa xD. z każdym mrugnięciem zmienia mi się raz na tego, raz na tego

No niestety nigdy do mnie jabłko nie przemawiało ale z dobroci serca odpowiem może za siebie jako posiadacza s6edge. Nie dałbym rady przesiąść się na 4 cale. Sumienie mi nie pozwala. Za małe to dla mnie. Kumpel ma już emeryta samsung galaxy s+ i Jezu zdecydowanie za mały ekran. 5 cali na dzis dzień to dla mnie jest spoko.
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Czyli rozumiem polecasz tego Edge'a. Czas pracy na włączonym ekranie to serio marne 3 godziny?

 

ok, przejrzałem posty w temacie, widzę że z ładowarką się nie rozstajesz

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...