Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to myślałem czy nie kupić niedługo jakiegoś nowego fona, w razie co jakbyś jeszcze czekał z decyzją z miesiąc to może bym Ci mojego białego 16 GB opchnął, ma chyba z półtorej roku, cały czas noszony w pokrowcu, nigdy nie tłuczony, serwisowany itp. Z gwarancją to musiałbym sprawdzić czy jeszcze ma czy już po, ale Panie, to koreańczyk, sprzedawca w saturnie płakał jak nabijał na kasę.

Odnośnik do komentarza

 

Wersja F320 - to jest Azjata - omijać. Wersja europejska ma jakieś symbole D8xx - takie mniej wiecej, były 2 albo 3 wersje. Te F3xx to azjaci. Nie bierzcie tego.

 

P.S. Ciężko o telefony bez przycisków na ekranie obecnie. Z dużych firm to jeszcze Samsung się trzyma fizycznych i Xiaomi robi przyciski ale Xiaomi robi dalej przycisk Menu który jest mało przydatny (raczej do starych aplikacji). Meizu z kolei ma jakąś taką hybrydę, 1 przycisk pod i jakieś inne rozwiązania robione pod swoją wersję Androida. HTC tez ma jakiś model gdzie jest czytnik linii pod ekranem ale przyciski dalej na ekranie - marnowanie przestrzeni wg. mnie.

 

Te 16gb obecnie to jest taki sobie układ :-( Jasne - da się ale... jak chcesz zainstalować coś, co ma 1gb (nawigacja, większa gra) to potrzebujesz mieć 1gb żeby to sciągnąć, i pewnie 1 gb żeby zainstalować (albo więcej jak się wypakuje) i jeszcze trochę wolnego bo jak zbliżysz się na 100mb do limitu miejsca, to instalator się wywali i nie pozwoli zainstalować aplikacji. Czyli myślisz - mam 9gb zajęte z 10gb to zainstaluje coś, co ma 1gb ze sklepu - i tu zonk bo już nie zainstalujesz. Także potrzebujesz po prostu trochę bufora, podobnie w iPhonie. Miałem 16gb i żonglowałem strasznie żeby wrzucić TomToma kiedyś i powiedziałem sobie, że szkoda życia na to. Te 32gb to po prostu powinien być standard w dzisiejszych czasach a za 16gb powinni wsadzać do więzienia :-) Ew. coś z kartą przy czym nie zawsze da się instalować rzeczy na karcie. Ale jak tą kartę mamy, to możemy tam robić albo nawet w najgorszym wypadku przerzucić zdjęcia, muzykę itp. Także zostanie nam pamięć wbudowana na aplikacje.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Sorry Manor, ale biały telefon mógłby zaburzyć moją rozchwianą seksualność. No dobra, po odsianiu wszystkich azjatów, wysyłek chu/j wie skąd i damskich wariantów  ostały się 2 aukcje, z czego jedna za tysiaczka, a druga 880 zł. Oczywiście 16 GB  :dafuq:

 

Ten tutaj http://allegro.pl/telefon-lg-g2-d802-16gb-z-polski-fv23-gratisy-i6076850272.htmlponad 6,5 tys. pozytywów i jeszcze z Konstantynowa, to może bym się dogadał z odbiorem osobistym i przyżydził na wysyłce. Muszę się z tym przespać.

 

Edit: doczytałem że 12 miesięcy gwarancji xD

Edytowane przez Tokar
Odnośnik do komentarza

No właśnie problem w tym, że to dziwni ludzie z dziwnie niskimi cenami i w informacjach jest, że nie są to telefony z Polski

 

 

Patrząc pod kontem ceny i jakiejś normalnej dostępności pojawił się jeszcze temat Asusa Zenfone 2 Laser

 

Jest 5", są przyciski pod ekranem, jest dobra ergonomia i niezły design, jest niezły aparat (chociaż gdzie mu tam do g2) i jest gwarancja od producenta z normalnej polskiej dystrybucji i odbiór w punkcie 10 minut z buta od domu. Wady też są - telefon jak na 5" jest ceglasty i dość gruby, ma kiepski procesor, więc czasem nawet 2 giga ramu nie gwarantuje 100% płynności, nieprzyzwoicie mała baterię i pamięc zawaloną milionem pierdół asusowych.

Odnośnik do komentarza

No kojarzę, że miałeś g2, ale coś mi się zdawało, że sprzedałeś. Tu nie ma właściwie co testować. Jak wygląda nakładka wiem z racji posiadania l90, a reszta to wiadomo goty ekran, specyfikacja i aparat.

 

Czyli wiem, że go chcę, ale raczej nie używkę, a z dostępnością nowych to jest tak jak pisałem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...