Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Sam niedawno zakupilem FNR3 i powiem tyle: warto. W signla sie bardzo przyjemnie pyka- sa 3 tryby pojedynczych meczy (zwyczajny mecz, z widokiem z oczu bohatera i tryb w ktorym nie ma limitu czasowego rund- runda sie konczy po nokaucie a wygrywa ten, kto ich najwiecej zaliczy) pozatym jest tryb kariery (wybieramy badz tworzymy wlasnego zawodnika, wybieramy z kim mamy walczyc- przewaznie mamy kilku oponentow do wyboru-wybieramy trenera, uczestniczymy w treningu przedstawionym w postaci mini gierek (mozna je pominac), jest sklepik z itemami itp. Co do szybkosci gry- nie jest za szybka, jak to boks, co nie znaczy co jest za wolna. Co do wachlarzu ciosow to jest ich troche, jednak od ich znajomosci wazniejsza jest umiejetnosc wykorzystania ich w dobrym momencie. Ta gra to poprostu nie jest masherka, gra jest techniczna i nie znudzi sie szybko. Na rowni a moze nawet wyzej z umiejetnoscia wyprowadzania ciosow jest blokowanie / unikanie ciosow (jak to dobrze opanujesz to przeciwnik ciebie nawet nie drasnie). Generalnie gre polecam- w singlu gra sie fajnie a w multi to juz wogole masakra. Gra posiada fajny trening, ktory wszystko wyjasnia, wiec nawet kompletny noobik moze sie nauczyc w to grac. Warto dodac ze w przypadku uslugi online serwery nadal stoja, wiec mozna pograc (czy sa lagi to nie wiem, bo tylko patrzylem czy serwy jeszcze stoja- wszak troche czasu od premiery gry minelo).

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Witam

Przymierzam się w tym tygodniu do zakupu PS3 (Yoopi\o/).Jako że będe już spłukany starczy mi na zaledwie jedną grę ,następny zakup za jakieś 2 miesiące.

Na oku Assassin’s Creed ,Metal Gear Solid 4 ,CoD 4 ,GTA 4 z tym że tu się waham, bo tą serię lubiłem tylko do części 3 następne wydania nic nowego

jak dla mnie nie wnosiły :|..i się zraziłem do tej serii,więc tutaj jestem ostrożny.Podałem chyba co lepsze tytuły,co ?choć nie wiem tak dokładnie co dobrego powychodziło - nie śledzę rynku. :nie_wiem:

Moim ulubionym gatunkiem są wyścigi samochodowe ,ale jakoś prócz Gran Turismo 5 Prologue nie wyczaiłem nic ciekawego .Główny czynnik na który stawiam to długość rozrywki jak jest z długością w podanych przeze mnie tytułach ?

Podpowiedzcie coś. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Witam

Przymierzam się w tym tygodniu do zakupu PS3 (Yoopi\o/).Jako że będe już spłukany starczy mi na zaledwie jedną grę ,następny zakup za jakieś 2 miesiące.

Na oku Assassin’s Creed ,Metal Gear Solid 4 ,CoD 4 ,GTA 4 z tym że tu się waham, bo tą serię lubiłem tylko do części 3 następne wydania nic nowego

jak dla mnie nie wnosiły :|..i się zraziłem do tej serii,więc tutaj jestem ostrożny.Podałem chyba co lepsze tytuły,co ?choć nie wiem tak dokładnie co dobrego powychodziło - nie śledzę rynku. :nie_wiem:

Moim ulubionym gatunkiem są wyścigi samochodowe ,ale jakoś prócz Gran Turismo 5 Prologue nie wyczaiłem nic ciekawego .Główny czynnik na który stawiam to długość rozrywki jak jest z długością w podanych przeze mnie tytułach ?

Podpowiedzcie coś. :rolleyes:

z wymienionych przez Ciebie tytulow mam tylko cod4 i zlego slowa o nim powiedziec nie moge

jesli lubisz wyscigi to moze GRID?

ja nie jestem fanem wyscigow ale demo mi sie podobalo i jak bede mial zbedna kase to bym sie zaopatrzyl w pelna wersje

 

moze jeszcze ratchet lub uncharted?

z tym ze ten drugi na dwa miesiace nie starczy, ale sa to tytuly platynowe i moze udalo by Ci sie tanio oba kupic

 

edit: wazne tez jest to jaka konsole i za ile kupujesz

moze lepiej troszke dolozyc i wyrwac ta z mm czy saturna w komplecie z 4 grami?

Edytowane przez ....
Odnośnik do komentarza
moze lepiej troszke dolozyc i wyrwac ta z mm czy saturna w komplecie z 4 grami?

To będe musiał się przejechać do MM i obczaić czy są jakieś promocje.

 

bede nudny jak powiem Metal Gear Solid 4,ale co poradzic....

Właśnie tak procentowo do przodu to jestem za MGS 4 ,albo właśnie COD 4.Powiedzcie mi proszę ile godzin pochłonie mi zaliczenie owych tytułów (MGS 4 & COD 4).Wtedy wybiorę co dłuższe :D

 

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

MGS4 to 25 godzin gry single - player + ok. 15 powtórnego grania (extras) + dużo więcej godzin, bo będziesz do tej historii wracać. Online słaby, nawet bardzo.

 

COD 4 to ok. 5 godzin SP + jeszcze kilka na wyższe poziomy trudności. Plus <znaczek nieskończoności> onlainu.

Odnośnik do komentarza
MGS4 to 25 godzin gry single - player + ok. 15 powtórnego grania (extras) + dużo więcej godzin, bo będziesz do tej historii wracać. Online słaby, nawet bardzo.

 

COD 4 to ok. 5 godzin SP + jeszcze kilka na wyższe poziomy trudności. Plus <znaczek nieskończoności> onlainu.

5 godzin SP to bardzo malutko :mellow: czyli wybór może być tylko jeden-MGS ^_^ .Dzięki serdeczne za pomoc ;) .

Odnośnik do komentarza

Hehe :) Bardzo dobre pytanie. To juz zalezy tylko i wylacznie od tego co bardziej lubisz. Czy wolisz pojezdzic samochodami standardowymi czy tuningowanymi. Gralem w obydwie pelne wersje i powiem szczerze ze na Twoim miejscu wybralbym jednak dzielo Codemasters ze wzgledu na realizm (wchodzenie w ostry zakret przy predkosci 300 kmh a la NFS tu sie nie sprawdza). Ani w jedna ani w druga gre nie gralem po sieci bo w GRiDa gralem tylko na PC a GT5 mam w wersji JAP wiec nie bardzo rozumiem :P Ale na forum mozesz poczytac, ze on-line w Gran Tourismo praktycznie nie istnieje :/ Mam nadzieje, ze pomoglem (i to dosc szybko ;)). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Battlefield:Bad Company czy Buzz! Quiz TV? Wiem, ze to tak jakby porownywac Mercedesa do Lamborghini, ale musze sie dobrze zastanowic. Na razie jestem blizej zakupu Buzz'a, gdyz o multi w Battlefield slyszalem wiele zlych rzeczy, a poza tym to do gry po sieci mam CoD4 i Resistance, a niedlugo Resistance2 i Far Cry2. Wiem, ze ciezko bedzie Wam odpowiedziec ale postarajcie sie :) Sorry za brak polskich znakow ale moj komputer ich nie posiada :/

Edytowane przez Tomasson225
Odnośnik do komentarza
Battlefield:Bad Company czy Buzz! Quiz TV? Wiem, ze to tak jakby porownywac Mercedesa do Lamborghini, ale musze sie dobrze zastanowic. Na razie jestem blizej zakupu Buzz'a, gdyz o multi w Battlefield slyszalem wiele zlych rzeczy, a poza tym to do gry po sieci mam CoD4 i Resistance, a niedlugo Resistance2 i Far Cry2. Wiem, ze ciezko bedzie Wam odpowiedziec ale postarajcie sie :) Sorry za brak polskich znakow ale moj komputer ich nie posiada :/

 

Skoro masz CoD`a to bierz Buzza i po sprawie :)

Odnośnik do komentarza

No w sumie zle porownanie :D A z tych co nadchodza zarzadzi (IMO) Resistance2. Gdyby nie to ze "lvl'owanie" w CoD4 wciaga to nie odszedlbym od Resistance. No a po kilku miesiacach od Resistance przyjdzie czas na KillZone2!!! Przekonaliscie mnie, kupie Buzza a poza tym mam jeszcze wiele gier do przejscia, a nie znowu zajmowac sie multi Battlefielda (zagram w niego tylko singla bo gre pozycze od kolegi :P). Dzieki za odpowiedzi i pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Jeżeli grałeś w poprzednie Ratchet'y i nie masz jeszcze tego dosyć, śmiało atakuj ToD. Czas gry, system rozgrywki i mnóstwo dobrego humoru, to główne plusy tej pozycji. Minusem mimo wszystko jest to, że to w sumie kolejny raz dostajemy to samo...

 

Na temat Assasin Creed nie mam zdania, nie grałem.

ale głupoty piszesz, pewnie nawet w ogole w ta gre nie grales

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:) zartuje oczywiscie

pod tym tekstem podpisuje sie w 100%

w assasina nie gralem, jak bedzie gdzies tanio do wyrwania to sie skusze

jesli chodzi o ratcheta to 1,2,3 i gladiatora skonczylem z ogromnym bananem na twarzy i tod byl praktycznie jedyna gra, ktora sklaniala mnie do zakupu ps3, kupilem wersje z ratchetem i unchartedem i o ile gdzies tak w polowie dopadl mnie syndrom "to samo tylko lepsza grafa", tak pod koniec znowu banan na mych ustach sie pojawil

wiec podsumuje:

tak, to juz 5 raz to samo, ale czego nowego byscie chcieli?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...