Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mr. Blue
Toz to dwie zupelnie inne bajki. Oblivion to tylko do naprawde zatwardzialych milosnikow RPG (choc uwazam sie za milosnika RPG to jednak mnie znudzil dosc szybko).

Mysle ze Orange Box ma szersze grono potencjalnych odbiorcow.

 

Dla zatwardziałych RPG-owców, czyli takich jak ja, jest Neverwinter Nights 2, ale na ps3 go nie ma...

Ale historia Gordona też mi się podaba... I do tego Portal. No nie wiem, na co się zdecydować.

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza
Toz to dwie zupelnie inne bajki. Oblivion to tylko do naprawde zatwardzialych milosnikow RPG (choc uwazam sie za milosnika RPG to jednak mnie znudzil dosc szybko).

Mysle ze Orange Box ma szersze grono potencjalnych odbiorcow.

 

Dla zatwardziałych RPG-owców, czyli takich jak ja, jest Neverwinter Nights 2, ale na ps3 go nie ma...

Ale historia Gordona też mi się podaba... I do tego Portal. No nie wiem, na co się zdecydować.

 

orange box ,szersze grono odbiorcow? nie wydaje mi sie

 

NN2 jest slaby, nie chcialo mi sie go nawet konczyc,oblivion to moja ulubiona gra.Jezeli jestes zatwardzialym rpgowcem to TES'a Iv bys juz mial.

 

ps.jezeli mozesz to wybierz Obliviona na peceta poniewaz w internecie jest pelno ciekawych modow i dodatkow

Edytowane przez theGrimReaper669
Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue
NN2 jest slaby, nie chcialo mi sie go nawet konczyc,oblivion to moja ulubiona gra.Jezeli jestes zatwardzialym rpgowcem to TES'a Iv bys juz mial.

 

No facet, rozumiem, ale np. tworzenie postaci: NN2 zjada Obliviona z butami. Po za tym, niesiągałem wcześniej po Obliviona z powodu wzrostu umiejętności "całego świata" wraz z umiejętnościami bohatera. Bałem się tego jak wody święcone... (Więc nawiasem mówiąc: psuje to zabawę?)

 

ps.jezeli mozesz to wybierz Obliviona na peceta poniewaz w internecie jest pelno ciekawych modow i dodatkow

 

Nie poto kupywałem konsolę, żeby grać na 7 letnim sprzęcie... ;)

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza
NN2 jest slaby, nie chcialo mi sie go nawet konczyc,oblivion to moja ulubiona gra.Jezeli jestes zatwardzialym rpgowcem to TES'a Iv bys juz mial.

 

No facet, rozumiem, ale np. tworzenie postaci: NN2 zjada Obliviona z butami. Po za tym, niesiągałem wcześniej po Obliviona z powodu wzrostu umiejętności "całego świata" wraz z umiejętnościami bohatera. Bałem się tego jak wody święcone... (Więc nawiasem mówiąc: psuje to zabawę?)

 

ps.jezeli mozesz to wybierz Obliviona na peceta poniewaz w internecie jest pelno ciekawych modow i dodatkow

 

Nie poto kupywałem konsolę, żeby grać na 7 letnim sprzęcie... ;)

 

 

Faktycznie,to jedyny minus obliviona,dlatego proponuje wersje pc gdzie mozna to obejsc.Tak czy siak gra jest niesamowita,a jezeli juz porownywac z NN,to ten drugi ma przewage tylko w ilosci podejmowanych decyzji,chodz w Oblivionie tez wystepuja.Nie bede teraz tes'a wychwalal,powiem tylko ze wraz z Morrowindem to moje ulubione gry zaraz po serii Metal Gear Solid.

Edytowane przez theGrimReaper669
Odnośnik do komentarza

No nie wiem, czy lepsze. GRiD ma IMO lepszą grafikę, a zderzenia i kraksy wyglądają bardzo ładnie, szczególnie w powtórkach. Burnout zirytował trochę wyszczególnianiem każdego zderzenia, co wydaje się fajne na początku, a po kilkunastu minutach tylko irytuje.

Ale GRiD i Burnout to dwie różne gry raczej. Ta druga jest zdecydowanie bardziej zręcznościowa, ale GRiD daje IMO więcej frajdy :D

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue
Mam zamiar kupić PS3 i na pewno wybiore PS3+GTA4 na poczatek ale jednak ostatnio uslyszalem krytyczne uwagi pod wzgledem gta4 czy tam pachnie dużo Liberty City Stories??

 

I jak bardzo Grid różni się od Race Driver3??

 

Ty mówisz o "tym" GTA4? Czy to nie jest ta najlepiej oceniana gra w historii branży gier wideo?

Odnośnik do komentarza

Witam!

Na dniach zamierzam kupic Playstation3 w zestawie z MGS4. Mysle ze to bedzie dobry wybor na poczatek. Ale zastanwiam sie takze na zakupienie drugiej gry aby miec mozliwosc pograc takze w cos innego. I stad moje pytanie do Was. Jaka druga gre wybrac do zabawy. Myslalem wstepnie o jakis wyscigach moze. W jakie wyscig mozna grac w dwie osoby na podzielonym ekranie na dwoch graczy? W kazde jak kiedys na 1 psx? No i ktore wyscig wybrac, bo z tego co widze jest ich masa, a jednak 200zl wydac na gre to chce sie na bardzo dobry tytul a nie gniota jakiegos.... moze doradzicie?

 

Ewentualnie jesli nie wyscigi to co co doradzicie?

Odnośnik do komentarza

Za jakiś czas planuje kupić PS3, ale jest jedno ale (właściwie drugie:P), szukam gry i chciałbym zagrać w HSa czy Uncharted ale cholera te gry są krótkie, a ja potrzebuje gry która zajmie mi masę czasu, najlepiej żeby był to tytuł multiplayer coś jak Call of Duty (zerknijcie sygnaturę CoD2 ponad 1K godzin), ale nie koniecznie musi to być strzelanka. No i fakt faktem chce żeby to był Exclusive, bo taki CoD2 czy 4 to na kompie mam. Co polecacie? Co odradzacie? ;]. Z góry wielkie thx.

Odnośnik do komentarza
Za jakiś czas planuje kupić PS3, ale jest jedno ale (właściwie drugie:P), szukam gry i chciałbym zagrać w HSa czy Uncharted ale cholera te gry są krótkie, a ja potrzebuje gry która zajmie mi masę czasu, najlepiej żeby był to tytuł multiplayer coś jak Call of Duty (zerknijcie sygnaturę CoD2 ponad 1K godzin), ale nie koniecznie musi to być strzelanka. No i fakt faktem chce żeby to był Exclusive, bo taki CoD2 czy 4 to na kompie mam. Co polecacie? Co odradzacie? ;]. Z góry wielkie thx.

 

 

Dodalem wszysko to co mowisz i wyszedl mi MGS4 :) ,znasz historie Snake'a? Jak nie,to nadrob zaleglosci przed czworka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...