Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie tam zwiechy, grałem w GTA4 miecha bez neta w PS3 i żadnej zawieszki.

 

Swoją drogą- polecam Overlord, świetna gierka, demko na psstore. :)

Szczerze mówiąc zawsze myślałem o tej grze jak o przeciętniaku, do póki nie spróbowałem całkiem długiego dema. Grafika jakoś nie poraża, ale gra ma po prostu fenomenalny humor i samo patrzenie jak "miniony" robią wokół rozpierduchę daje niesamowicie dużo frajdy. Jak dla mnie przyszły must-have, gdy gra już troszke stanieje bo chwilowo jest droga, a chwilowo zagrywam się w Obliviona, który w końcu do mnie dotarł 8)

 

Odnośnik do komentarza
Hmmm.... Zastanawiam się nad kupnem dwóch gier: MGS4 i GTA IV. Lubię obydwie serie, a nie mogę zdecydować się, którą nabyć. Pomożecie? :P

Cóż za pytanie... może oby dwie? A w jakiej kolejności? Zależy którą serie bardzie lubisz.

 

Wszystko zalezy od tego, jaki masz internet. Jesli masz szybki internet, to warto wybrac MGSa 4 ze wzgledu na fajny tryb multi. Jesli twoj internet nie jest szybki ( np. posiadasz neo 512, jak ja ) no to zbyt komfortowo w MGO nie pograsz, wiec lepszym wyborem bedzie GTA IV. Gra starczy ci na b. dlugi czas, a nowke na allegro mozna wyrwac juz za 160zl.

Odnośnik do komentarza
Co wybrac sposrod tego?

 

-Lost Planet

-Uncharted

-Army of Two

-Kane&Lynch

 

Moga byc dwie,akurat specjalnie drogo nie stoja

Uncharted to pozycja obowiązkowa dla posiadacza PS3.

Według mnie też Uncharted to must have.(a według mnie na co najmniej easy i normal, bo ja na normal zaliczyłem i hard przechodzę)Szkoda tylko że można spokojnie w jeden, dwa poranki przejść.

 

Grid czy Burnout Paradise (multi i OSTRA I REALNA LUB PRZESADZONA DESTRUKCYJNIE ROZWAŁKA, a też czy split screen w jakimś jest)

 

Odnośnik do komentarza
Co wybrac sposrod tego?

 

-Lost Planet

-Uncharted

-Army of Two

-Kane&Lynch

 

Moga byc dwie,akurat specjalnie drogo nie stoja

Uncharted to pozycja obowiązkowa dla posiadacza PS3.

Według mnie też Uncharted to must have.(a według mnie na co najmniej easy i normal, bo ja na normal zaliczyłem i hard przechodzę)Szkoda tylko że można spokojnie w jeden, dwa poranki przejść.

 

Grid czy Burnout Paradise (multi i OSTRA I REALNA LUB PRZESADZONA DESTRUKCYJNIE ROZWAŁKA, a też czy split screen w jakimś jest)

 

W gridzie split pewnie jest, ale gry nie mam, wiec nie jestem 100% pewien. Co do rozwalki to nie wiem co ma wieksza rozwalke, bo w Gridzie w multi, z wlaczonymi uszkodzeniami wozow jest rzeznia ( empirycznie doswiadczylem tego w demku :P ).

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Przeszedłem już i szczerze średnio na jeża GTA 4 samą grafiką człowiek nie żyje GTA SA mi jakoś przypasiło :D DARK Sector włączyłem zobaczyłem i sprzedałem i nie spodobało mi sie sterowanie, do bani kamera też o.O

 

Nie wiem włąśnie co byłoby klimatem coś jak Assassin 8) albo by miło się grało postrzelało czy coś zastanawiam się nad Uncharted :rolleyes:

 

A MGS 4 hmmm ciekawe właściwie szczerze nigdy nie grałem w zadnego MGS-a dlatego też nie wiem czy gra by mi hmmm sie spodobała :ninja:

Edytowane przez Baton_Forever
Odnośnik do komentarza

W DMC 1 grałem super klimat DMC3 również ogólnie OK fajne do "popykania" Hmmm No to ok ogólnie już wiem co brać dzięki za propozycje :lol: Uncharted, DMC 4 a potem MGS 4 bo kasy nie mam a Uncharted za grosze można kupić.

 

P.S Czy jest cos wiadomo może o grach jakie by wyszły na PS3 podobne coś ALa'Jak2 Renegade mimo upływu czasu ciagle się tą grą zachwycam [ pomysł miasta przyszłości ]

 

Inna sprawa z gier którymi się zainteresowałem to nowy Prince of Persia , Assassin's Creed 2 , Mafia2, inFAMOUS niestety chyba większość w 2009 wyjdzie dobrze myślę ? ( prócz Prince of Persia )

Odnośnik do komentarza

Hello :)

 

Czy są jakieś gierce które mają wykorzystują 4 pady? Wiem że Fifa / Pes, jednak Fifa mi nie podchodzi, a PES 08 ponoć ma niedociągnięcia (słaby frame rate, ale ponoć jakiś patch miał to naprawić, ale nie wiem czy nadal problem występuje). Albo czy jakieś wyścigi wykorzystują split screen na 4 osoby? (coś a'la Crash Team Racing (on chyba miał na 4 osoby). Jeśli nie, to chociaż jakąś dobrą gierkę na 2 osoby. Póki co mam jedynie GTA, MGSa i Tekkena, no ale przydaloby się coś co zapewniłoby rozrywkę dla więcej jak 1 gracza. Może także być jakaś gra z opcją Co-op.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Lifehunter
Odnośnik do komentarza
Hello :)

 

Czy są jakieś gierce które mają wykorzystują 4 pady? Wiem że Fifa / Pes, jednak Fifa mi nie podchodzi, a PES 08 ponoć ma niedociągnięcia (słaby frame rate, ale ponoć jakiś patch miał to naprawić, ale nie wiem czy nadal problem występuje). Albo czy jakieś wyścigi wykorzystują split screen na 4 osoby? (coś a'la Crash Team Racing (on chyba miał na 4 osoby). Jeśli nie, to chociaż jakąś dobrą gierkę na 2 osoby. Póki co mam jedynie GTA, MGSa i Tekkena, no ale przydaloby się coś co zapewniłoby rozrywkę dla więcej jak 1 gracza. Może także być jakaś gra z opcją Co-op.

 

Pozdrawiam

 

o ile sie niemyle to HAZE ma 4 playerow na jednej konsoli :)

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...