Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

tylko to co dla Ciebie cytuje "ano dlatego ,ze nie ma teraz wysypu hitów" dla kogos innego moze to byc czas wysypu mega hitow czyt. civilization revolution, soul calibur 4 , mgs4 , gta 4 ... jak dla mnie to sa hity ,niemowiac o mega miodnym lego indiana jones. jak ktos nie ma ps3 a zamierza kupic , to poco czekac? dla jednego hit to gniot ,dla drugiego gniot to hit . kwestia gustu i tlumaczenie samemu sobie" poczekam jescze troche, a moze wyjda lepsze hity, a moze jeszcze stanieje ze 100zl " a potem bedzie "ee jak czekalem juz tyle to poczekam jescze troche i kupie swiezutkie PS4 " :) . a na koncu bedzie "uu mam juz 45 lat to poco mi ps6? jak 15 bylem bez ps3 , ps4, ps5 to i bez ps6 dam rade " oczywiscie troche to wyolbrzymilem :)

Naucz się czytać baranie. :lol:

 

Masz z tym ewidentne problemy.

 

Po 1. Wyraźnie napisałem, że hity, które już wyszły można nadrobić później. Aktualnie nie ma wysypu hitów. Naucz się czytać! Skoro pisałem o MGS4 i GTA jako hitach, to chyba je jako hity uznaję prawda? Tak trudno ci wklepać do małej główki to co piszę?

 

oczywiscie troche to wyolbrzymilem

 

Nie po prostu zrobiłeś ze mnie kretyna, który mówi, żeby cały czas poczekać. WYRAŹNIE NAPISAŁEM, ŻE WARTO CZEKAĆ JEŻELI NA HORYZONCIE SĄ OBNIŻKI. ALE NIE NIEOFICJALNE, TYLKO ZAPOWIEDZIANE!!!!

 

Dotarło?

 

WYTŁUMACZYŁEM TEN ZWROT "że jak człowiek czeka to nigdy niczego nie kupi", A TY MI TAKIE BZDURY TU GADASZ...

 

Wróć do szkoły, może tam cię nauczą czytać ze zrozumieniem.

Odnośnik do komentarza

Ehhh... Już chyba nigdy więcej posta nie napiszę bo się bić będą :P A tak na poważnie, to jak chcesz chwilkę poczekać to nie ma problemu, na zakup nie będę Cię namawiał, ale na Twoim miejscu jakbym miał możliwość, to kupiłbym konsolę jak najwcześniej. Czemu? A dlatego, że chciałbym grać w najnowsze hity pokroju MGS4 i GTA4 już teraz :) Ale to nie ja kupuję sprzęt ;) Jak chcesz razem ponaginać w gierki to kup CoD4 ;)

 

P.S. Diolek, kiedy znowu rozwalamy noobów w S&D w CoD4? :D

Odnośnik do komentarza

Diolek ile masz w łapie ? ;) Ja nie żałuje, że kupiłem playa 3 tygodnie temu(powinienem napisać dwie trójki? ;)). Nie muszę się już męczyć z piecem, hity są i wystarczają na sporo(vide MGS4, GTA4, COD4 , wszytko za sprawą multi), a takie tuzy jak Uncharted, Motorstorm wyrwiemy za stówkę. Niedługo będzie wysyp hitków więc ja bym nie czekał i jak jest kaska kupował.

Odnośnik do komentarza

Mnie śmieszy te gadanie,że nie ma w co grać-mam ps3 od grudnia i jest jeszcze wiele tytułów starszych,które nie miałem okazji kupić-min.Burnout,Fight Night3,Grid.Co chwilę wychodzą dobre tytuły na PS Store-min.Elefunk,Siren,Eden,a po wakacjach lista must have dla mnie przedstawia się następująco-Fifa 09,Fallout3,Far Cry 2,LBP,Ratchet,Motorstorm 2,Resistance 2,Wipeout HD,Bioshock.... 9 tytulów-czyli wydatek ponad 1000zł gwarantowany.....

 

Do tego gry takie jak Ratchet-ToD,CoD4,MGS4,Uncharted,GTA4,które skończyłem są jednymi z najlepszych gier w jakie gralem w moim życiu.

 

I jak tu gadać ,że na PS3 nie ma w co grać?!

 

Odnośnik do komentarza

Jacobss, wcześniej pisałeś o ewentualnych bundlach z 80gb, które mają się pojawić między wrześniem a grudniem. Zaoferowałeś, że możesz poszukać tego, więc mam prośbę czy mógłbyś :) Mogliby coś ciekawego wymyślić do tych zestawów. W ogóle co do tematu możecie podać według Was najlepsze gry ? Według was, subiektywnie. Ogólnie jestem na bieżąco, ale jednak opinia ludzi też jest ważna :) Co byście polecali.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że mógłbym :). Wieści na ten temat można przeczytać tu, tutaj, albo tu.

 

Jeżeli chodzi o gry, to to jest rzeczywiście sprawa subiektywna. Nie każdemu się spodoba GTA IV, czy MGS4. Ja jestem ogólnie człowiekiem, któremu podobają się gry ocenione przez ogólną część redaktorów, na jakieś 8-7. Ponadto, mój stosunek do rankingów, opinii dziennikarzy itp. jest bardzo chłodny, bo oceny są zwykle przehypowane, przepłacone itp. najlepiej słuchać nie zależnych graczy. No, ale dobra. Na start polecam dwie (żeby nie siedzieć ciągle przy jednej) z różnych gatunków. Głupotą moim zdaniem jest kupowanie dwóch fpsów. Podaj po prostu twoje dwa ulubione gatunki, a wtedy będzie można obiektywnie powiedzieć, które gry z nich są najlepsze. Pamiętaj o wyborze po jednym z każdego.

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza

Wiesz co nie mam ulubionego gatunku :) Lubie dobre gry. FPS (niepodzielnie COD4), przygodowe (uncharted), wyścigi (tutaj miałbym problem bo mimo że burnouta lubię, to różni sieod poprzednich częsci i nie można grać na split screenie o ile sie nie myle a to minus) i myślę że dużo innych. Ja myślałem na początek o np GTAIV i gdybym kupował w odpowiednim czasie np SW:TFU. Ale z drugiej strony na COD4 mi zależy :) więc będziemy kombinować hehe.

Odnośnik do komentarza
Wiesz co nie mam ulubionego gatunku :) Lubie dobre gry. FPS (niepodzielnie COD4), przygodowe (uncharted), wyścigi (tutaj miałbym problem bo mimo że burnouta lubię, to różni sieod poprzednich częsci i nie można grać na split screenie o ile sie nie myle a to minus) i myślę że dużo innych. Ja myślałem na początek o np GTAIV i gdybym kupował w odpowiednim czasie np SW:TFU. Ale z drugiej strony na COD4 mi zależy :) więc będziemy kombinować hehe.

Z mojej strony mogę polecić tak: Jeżeli już tak naprawdę nie możesz żyć bez tego COD 4 to kup go (zanim wyjdzie Killzone 2, będzie to jeden z najlepszych FPS online na PS3) i zaraz po podłączeniu PS3, ściągnij demo Uncharted, SW FU (do tego czasu wyjdzie demo), pooglądaj trailery GTA IV (szkoda, że nie ma dema), zdecyduj się która najbardziej ci sie podoba i zaraz następnego dnia kup jeden z tytułów, który cię najbardziej kusi. To polecam z mojej strony. Ściągnij też demo GT 5 Prologue, F1 CE itp.

Odnośnik do komentarza

Co to dyskusji czy warto czekac na bungle pack`i konsoli z dyskiem 80 GB.

To ja powiem ze warto tym ktorzy sie wachaja, sam mam taka konsolke tyle ze z Usa, pack z Metal Gear Solid 4.

Mam DualShock`a 3 naprawde swietne wrazenia z grania na tym padzie, bardzo mi sie podoba.

Konsola niedawno wyszla z fabryki czyli pewnie Sony wrzucilo do niej lepszych komponentow = mniejsza awaryjnosc.

Przynajmniej planowo ^_^ Jak bedzie zobaczymy, oby bylo dobrze bo nie mam zamiaru konsoli do Usa wysylac...

Dysk... wiadomo im wiekszy tym lepszy, wiecej dem sie sciagnie, wiecej trailerow sie sciagnie, nie trzeba bedzie gier odinstalowywac jak sie nowa kupi :)

Ogolnie jak widac same plusy wiec jak wytrzymacie jeszcze troche bez konsoli to czekajce bo zawsze bedzie wiekszy zysk dla was :)

A co o konsoli moge powiedziec ( ja PCtowiec od lat ) konsola jest swietna, gra sie na niej o wiele lepiej niz na PC i polecam ja kazdemu milosnikowi gier:)

Jedyne w co mi sie lepiej gra na PC to fps`y, znaczy sie od kiedy mam konsole grywam tylko troche w Counter-Strike, ale mysle ze dlatego ze nie mam jeszcze na konsoli rasowego fps`a i dlatego. Kupi sie Bad Company i bedzie ok :)

EDIT

Aaa bym zapomnial moja konsola emuluje gry i z PS2 i z PSone, coprawda sprawdzilem tylko po jednym tytule ale te ktore sprawdzilem dzialaly.

 

Edytowane przez krak2610
Odnośnik do komentarza
Co to dyskusji czy warto czekac na bungle pack`i konsoli z dyskiem 80 GB.

To ja powiem ze warto tym ktorzy sie wachaja, sam mam taka konsolke tyle ze z Usa, pack z Metal Gear Solid 4.

Mam DualShock`a 3 naprawde swietne wrazenia z grania na tym padzie, bardzo mi sie podoba.

Konsola niedawno wyszla z fabryki czyli pewnie Sony wrzucilo do niej lepszych komponentow = mniejsza awaryjnosc.

Przynajmniej planowo ^_^ Jak bedzie zobaczymy, oby bylo dobrze bo nie mam zamiaru konsoli do Usa wysylac...

Dysk... wiadomo im wiekszy tym lepszy, wiecej dem sie sciagnie, wiecej trailerow sie sciagnie, nie trzeba bedzie gier odinstalowywac jak sie nowa kupi :)

Ogolnie jak widac same plusy wiec jak wytrzymacie jeszcze troche bez konsoli to czekajce bo zawsze bedzie wiekszy zysk dla was :)

A co o konsoli moge powiedziec ( ja PCtowiec od lat ) konsola jest swietna, gra sie na niej o wiele lepiej niz na PC i polecam ja kazdemu milosnikowi gier:)

Jedyne w co mi sie lepiej gra na PC to fps`y, znaczy sie od kiedy mam konsole grywam tylko troche w Counter-Strike, ale mysle ze dlatego ze nie mam jeszcze na konsoli rasowego fps`a i dlatego. Kupi sie Bad Company i bedzie ok :)

EDIT

Aaa bym zapomnial moja konsola emuluje gry i z PS2 i z PSone, coprawda sprawdzilem tylko po jednym tytule ale te ktore sprawdzilem dzialaly.

To masz konsole z najstarszych komponentów jak emuluje PS2 ;-)

Odnośnik do komentarza
Warto inwestować blisko 300zł w Guitar Hero III ?

 

 

Dodam, że od jakiegoś czasu jaram się tą grą, ale zastanawiam się, czy nie dotyka jej czasem syndrom Wii ;>

TAK

ja juz widzialem za 245

swoja wersje (na ps2) kupilem za 369, zepsula sie i pozwolili mi (w MM) wybrac sobie cos w tej cenie

poniewaz gh3 na ps3 stoi tam po 399 to wybralem buzza i kamerke do ps3

ale gh3 mimo wszystko mam sobie zamiar sprawic jak troche kasy wpadnie

 

jak masz jakichs znajomych, ktorym moze sie ta gra spodobac to zywotnosc niesamowita (masterowanie wynikow)

szkoda ze takiej opcji w rock bandzie nie ma:(

Odnośnik do komentarza

No tak, taniej raczej nie bedzie ( mowiac zestaw chodzi mi o pack : gra, gitarka, perka i mic ), chociaz wolalbym sie mylic :P. Mam do was pytanie : czy opyla sie teraz kupowac Fight Nighta 3? Wiadomo moze, kiedy ukaze sie nastepna czesc? Ostatnio mam ochote zagrac w jakas dobra bijatyke, a cena owego boksu stala sie bardzo przystepna. Moze lepiej poczekac na jakas inna gre? Tak pozatym, to sie zastanawiam czy nie kupic sobie pierwszego motorstorma - watpie, zeby nastepna czesc wprowadzila jakies drastyczne zmiany ( oczywiscie, ze bedzie lepsza, ale zmiany pewnie beda kosmetyczne ).

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k
No tak, taniej raczej nie bedzie ( mowiac zestaw chodzi mi o pack : gra, gitarka, perka i mic ), chociaz wolalbym sie mylic :P. Mam do was pytanie : czy opyla sie teraz kupowac Fight Nighta 3? Wiadomo moze, kiedy ukaze sie nastepna czesc? Ostatnio mam ochote zagrac w jakas dobra bijatyke, a cena owego boksu stala sie bardzo przystepna. Moze lepiej poczekac na jakas inna gre? Tak pozatym, to sie zastanawiam czy nie kupic sobie pierwszego motorstorma - watpie, zeby nastepna czesc wprowadzila jakies drastyczne zmiany ( oczywiscie, ze bedzie lepsza, ale zmiany pewnie beda kosmetyczne ).

jak masz kompana do FN3 to na pewno warto - gra jest przeza(pipi)ista :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...