Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Zastanawiam sie nad Fifa 09 i Far Cry 2... Interesuje mnie multi i piekna grafika... Widzialem Fife 08 i nie spodobala mi sie za bardzo... ciekaw jestem jak wyglada 09 - jesli bajecznie to bym ja kupil... Multi lepsze pewnie na Fifa 09 niz Far Cry ale znowu Far Cry ma chyba lepsza grafike ?? Nie wiem na ktora sie zdecydowac.. Uwielbiam grac w strzelanki (resistance, bf:bc ) ale tez i pokopalbym pilka ;) Nie wiem czy Fifa 09 szybko sie nie znude ?O_o

Jak wy oceniacie te gry ?? Ktora wybrac??

 

PS: Pilne !!

Odnośnik do komentarza
Fifa 09 to to samo co 08 - kilka rzeczy dorzucono, kilka opcji itp. Nadal miodność/grywalność leży. Chcesz grywalność bierz PES 09, chcesz ładną otoczkę ale lipną grywalność bierz Fifke:) Jesli TYLKO z tych dwoch to bierz FC2- imo fifa jest nuuudna pomimo za(pipi)istych opcji w necie

bredzisz-fifa08 już była bardzo grywalna,a Fifa 09 jest jeszcze lepsza.Wejdź do kącika sportowego -tam każdy jest zachwycony nową fifą i to właśnie edycja 09 jest królową piłek nożnych na tej generacji.

 

I tak zresztą Monray masz konfortową sytuację-obie gry(fifa i pes) mają demka na ps store-wypróbuj samemu

 

Zamiast FC2-które jest nudne w singlu jak flaki z olejem brałbym nowego Resistance 2(wspominasz,że jedynka Ci się podobała)-;ppod każdym zzwględem jest lepsza niż poprzedniczka i do tego ma tryb co-operacji dla 8 graczy i epickie walki w mega bossami w single player

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

muadib, juz dawno pokazales ze pojecie masz dosc mizerne na temat wielu gier, po co nas jeszcze w tym utwierdzasz?

 

Ja z pary ktora kolega podal bez wachania wybralbym FIFA 09. Nie wiem tylko czemu taka para? Toz to zupelnie inne tytuly i inny sposob spedzania czasu. Jak sie uwielbia pile i ma kumpli o podobnych zainteresowaniach to kazda pilka bedzie swietnym wyborem.

 

Do tego FC chyba nie ma najlepszej prasy jesli chodzi o gameplay. Grafika jest swietna i jesli uwazasz ze to jest klucz to pewnie sie nacieszysz.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Witam witam i o zdrowie pytam.

Pomozcie mi wybrac gierke bo juz mnie glowa boli od myslenia;D

LittleBigPlanet

Fallout3

BioShock

DeadSpace

Resistance 2

 

Na wszystko mam chrapke i ochote,jedna gierke kupie teraz druga pewnie na swieta;)

ja mam najwieksza ochote na fallouta, dlatego zrezygnuj z niego na razie

wyobraz sobie, ze nastukasz 30godzin gry i pojawi sie patch z trofeami

bedziesz w stanie skasowac savea bez zalu?

 

Odnośnik do komentarza
Witam witam i o zdrowie pytam.

Pomozcie mi wybrac gierke bo juz mnie glowa boli od myslenia;D

LittleBigPlanet

Fallout3

BioShock

DeadSpace

Resistance 2

 

fallout-czekaj na patch z trofeami jeśli bawisz się w pucharki i do tego na patch likwidujący bugi- na razie nie kupuj

BioShock-genialna gra ale brak multiplayera daje nadzieję na to ,że za niedługo wiele osób będzie się jej pozbywać na różnych aukcjach intertetowych i ceny pójdą ostro w dół

DeadSpace-patrz wyżej,wielu ludzi grę kupiło,przejdą dwa razy i już będę chcieli sprzedać,koło świąt będzie schodzić taniej IMO

Resistance2-podobno pod każdym względem lepsza od jedynki,jeśli podobała Ci się jedynka to dwójkę kupuj w ciemno,jeśli nie grałeś w Res1 musisz sobie odpowiedzieć na pytanie czy podobają Ci się takie klimaty-wojna z laserkami z potworkami po 2wojnie swiatowej w pastelowej palecie kolorów

LBp- do mnie gra roku,jeśli tylko nie zrazi Cię klimat tej gry(ja się w nim zakochałem ale wielu uważa ,że "pacynki są dobre dla dzieci") to kupuj od razu-zaite wielka gra,jedyna skaza to na chwilę obecną często beznadziejnie działający online-ale wreszcie muszą go poprawić no i brak jako takiej fabuły :P

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Witam witam i o zdrowie pytam.

Pomozcie mi wybrac gierke bo juz mnie glowa boli od myslenia;D

LittleBigPlanet

Fallout3

BioShock

DeadSpace

Resistance 2

 

fallout-czekaj na patch z trofeami jeśli bawisz się w pucharki i do tego na patch likwidujący bugi- na razie nie kupuj

BioShock-genialna gra ale brak multiplayera daje nadzieję na to ,że za niedługo wiele osób będzie się jej pozbywać na różnych aukcjach intertetowych i ceny pójdą ostro w dół

DeadSpace-patrz wyżej,wielu ludzi grę kupiło,przejdą dwa razy i już będę chcieli sprzedać,koło świąt będzie schodzić taniej IMO

Resistance2-podobno pod każdym względem lepsza od jedynki,jeśli podobała Ci się jedynka to dwójkę kupuj w ciemno,jeśli nie grałeś w Res1 musisz sobie odpowiedzieć na pytanie czy podobają Ci się takie klimaty-wojna z laserkami z potworkami po 2wojnie swiatowej w pastelowej palecie kolorów

LBp- do mnie gra roku,jeśli tylko nie zrazi Cię klimat tej gry(ja się w nim zakochałem ale wielu uważa ,że "pacynki są dobre dla dzieci") to kupuj od razu-zaite wielka gra,jedyna skaza to na chwilę obecną często beznadziejnie działający online-ale wreszcie muszą go poprawić no i brak jako takiej fabuły :P

 

 

Faktycznie, co do DeadSpace i BioShock to mozna sie wstrzymac,bo z drugiej reki bedzie mozna niedlugo na pewno po fajnej cenie dostac.

Zostaje wybor miedzy Resem 2 a LitlleBigPlanet, w Resa 1 gralem mase czasu online a singla skonczylem 7 razy;D

Z drugiej strony LBP by sie przydalo,sympatyczna gierka i z kobieta mozna pograc;)

Odnośnik do komentarza
Z drugiej strony LBP by sie przydalo,sympatyczna gierka i z kobieta mozna pograc;)

O właśnie o tym zapomniałem-zdecydowanie najbardziej girls-friendly gra z dostępnych na ps3

 

Res2 podobno super(sam zagram w nadchodzącym tygodniu)-singiel na ok 10h,co-op dla 8 graczy i 60 graczy w multi na pewno zarządzą ale możliwe ,ze wielu zrobi tak jak ja-kupi grę teraz,pobawi się do lutego,potem ją sprzeda,trochę dołoży i kupi Killzone2,który wg ludzi grających w betę jest murowanym kandydatem na króla multiplayera.

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich :)

Jako, że mamy teraz wysyp gier a ja mam kilka niepotrzebnych to postanowiłem się pozbyć starych a zakupić nowe :) I tu się pojawia moje pytanie. "Jaką grę wybrać?" Na pewno jedną z dwóch będzie LittleBigPlanet, ale teraz myślę nad drugą (może nawet dwie jeszcze...). Chcę coś wybrać z zestawu:

- Pure - demko mi się podobało, ale czy nie znudzi się po dłuższej grze?

- Mirror's Edge - j.w. ale tu boję się, że gra będzie za krótka

- MotorStorm: Pacific Rift - w jedynkę zagrywałem się dniami i godzinami i masterowałem na wszystkie złota :D

- Need For Speed: Undercover - o tej grze nie wiem nic, ale skoro wracają do korzeni "starego i dobrego" NFSa to może być coś, w co będę grał godzinami

- Resistance 2 - sytuacja podobna do tej z MotorStormem.

Bardzo proszę o pomoc, ale nie w stylu "Weź xxx bo reszta jest głupia".

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza

Właśnie nie chciałem na początku podawać swoich faworytów żeby nikt się tym nie kierował, ale kolejność miałem i przed Twoim postem, i po nim, dokładnie taką samą :) Dzięki za odpowiedź i proszę nadal o inne :)

 

P.S. Jeszcze jak mi powiesz czemu masz taką kolejność to będę wdzięczny ;)

Edytowane przez Tomasson225
Odnośnik do komentarza

Witam, PS3 mam od niedawna i chce coś nowego nań dokupić . W tej chwili mam LBP, Ratchet&Clank:ToD oraz Heavenly Sword. Prosiłbym o jakiekolwiek gry w które warto zagrać, boje się jedynie FPS'ów(nie wiem jak będzie wyglądać gra na padzie). Zależy mi na czymś z dość rozbudowanym singlem, ponieważ na razie podłączenie PS3 do internetu nie pykło. Krótkie uzasadnienie polecanej gry miło widziane. Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...