Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra Święta idą to i ja zasięgne pomocy w tym temacie.

Zastanawiam się co sobie na pod choineczke sprawić.

A więc:

- Little Big Planet? Zajarałem się tą grą konkretniej po przeczytaniu recenzji w Psx do tego wszyscy tak chwalą to cholera chyba wypada spróbować. Jest też jedno ALE, nigdy nie lubiałem budowania / tworzenia itp. rzeczy w grach. Hmm ? ;>

- Resistance 2 ? Cholera niby miałem Res 2 odpuścić bo Killzone 2 wygląda apetyczniej, ale trochę boje się, że LBP mnie nie wciągnie.

- Far Cry 2 ? Za cene LBP na game.co.uk mam nawet edycję kolekcjonerską, a LBP już teraz tanio chodzi na allegro to jak się na zakup monitora pod konsole nie zdecyduje to gre i tak pewnie kupie :P

 

I co poradzicie ? 8)

 

 

LPB może Cie nie wkręcić bo nie jest to gra dla każdego. Jeśli grałes w Resa 1 i Ci się podobał to śmiało łykaj,singiel jest za(pipi)isty, multi tak dobre nie jest,ale do lutego na pewno wystarczy. Na temat Far Cry sie nie wypowiadam,bo ta gra mi kompletnie nie leży i nikomu jej nie polecam ;)

Odnośnik do komentarza

Krak - budowanie to zaden mus - masz tysiace poziomow stworzonych przez graczy ;]

Odpowiedz sobie na pytanie: czy lubisz platformowki? Jesli lubisz to gra ciebie wkreci na maxa. Poprostu nie rozumiem ludzi ktorzy narzekaja na LBP.....przeciez wiedzieli co kupuja, wiedzieli ze kupuja platformowke, skoro takich gier nie lubia to poco kupowali? To tak jakby ktos narzekal ze w FPSie sie tylko chodzi i strzela :P

Odnośnik do komentarza
Krak - budowanie to zaden mus - masz tysiace poziomow stworzonych przez graczy ;]

Odpowiedz sobie na pytanie: czy lubisz platformowki? Jesli lubisz to gra ciebie wkreci na maxa. Poprostu nie rozumiem ludzi ktorzy narzekaja na LBP.....przeciez wiedzieli co kupuja, wiedzieli ze kupuja platformowke, skoro takich gier nie lubia to poco kupowali? To tak jakby ktos narzekal ze w FPSie sie tylko chodzi i strzela :P

Wiesz co ?

To biore LBP i tyle :D

Dzięki za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza

Ja mam dopiero zamiar zakupić PS3, dlatego szukam ok. trzech tytułów które mnie zmiażdżą:D Najlepiej jakby były to gierki z różnych gatunków( przynajmniej jedna żeby mogłą pograć moja panna:D), możecie mi wypisać nie za długą listę co się opłaca. Było by wspaniale jakbyście dopisali czas na skączenie gry, dla mnie czym dłuższa tym lepsza:D

Odnośnik do komentarza
Ja mam dopiero zamiar zakupić PS3, dlatego szukam ok. trzech tytułów które mnie zmiażdżą:D Najlepiej jakby były to gierki z różnych gatunków( przynajmniej jedna żeby mogłą pograć moja panna:D), możecie mi wypisać nie za długą listę co się opłaca. Było by wspaniale jakbyście dopisali czas na skączenie gry, dla mnie czym dłuższa tym lepsza:D

 

 

Ok , to ja bym ci polecał :

 

1. Uncharted Drake's Fortune - za(pipi)ista przygoda , świetna grafa i fabuła . Naprawdę polecam :) Czas na skończenie ok 10 godzin . Jeśli będziesz chciał zrobić 100% ( trofea ) - ponad 20 godzin . Ale ja do tej gry wracam co jakiś czas , zapodaję sobie jakiś fajny level i jest git . Ja tej gry nigdy nie sprzedam . Acha - będzie 2 część ( która napewno zarządzi ) więc warto wiedzieć co , kto i po co :)

 

2. Burnout Paradise - masa dodatków dostępnych do tej gry za friko , masa dodatków w drodze ( będą już chyba płatne ) , ogromne miasto , masa wyścigów , ekstra grafa . Czas gry - mam już ponad 90 godzin i mi się nie nudzi :) Acha - świetny multi jest :)

 

3. Call Of Duty 4 : Modern Warfare - najlepszy FPS na rynku jak dla mnie , epicki singiel ( ale krótki ) a multi to studnia bez dna .

 

4 . Metal Gear Solid 4 - dobrze by było jakbyś miał za sobą poprzednie gry ze Snejkiem ale nawet jak nigdy nie grałeś w poprzednie części to gra powinna zrobić na tobie wielkie wrażenie . Wszystko w tej grze jest świetne :) Czas gry - ponad 20 godzin .

 

Jak dla mnie to są to najlepsze gry dostępne na razie na PS3 ( nie mam jeszcze LBP :) )

 

Mam nadzieję że pomogłem .

Odnośnik do komentarza

No, w sumie się zgadzam, oprócz tego burnouta, ale to dlatego że nie przepadam za wyścigami. Do listy dodałbym jeszcze Bioshock'a, Gta IV, dla panny to może LBP? Podobno Heavenly Sword też "miażdży", ale mi jakoś nie podpadł.

 

@Devil - jak CoD (zwłaszcza 4) Cię nie intersuje, to ja nie wiem co cie zainteresuje ;] LBP jest fajne, ale tam nie ma takiej czystej rywalizacji, wiec nie wiem czy Ci sie spodoba ;)

Może UT3? Skillowa gra, sam chciałem kupić, ale podobno nikt w to nie gra na poważnie :(

Odnośnik do komentarza
Ja mam dopiero zamiar zakupić PS3, dlatego szukam ok. trzech tytułów które mnie zmiażdżą:D Najlepiej jakby były to gierki z różnych gatunków( przynajmniej jedna żeby mogłą pograć moja panna:D), możecie mi wypisać nie za długą listę co się opłaca. Było by wspaniale jakbyście dopisali czas na skączenie gry, dla mnie czym dłuższa tym lepsza:D

 

1. Uncharted- zgadzam się z przedmówcą, jakoś nigdy mnie specjalnie do tej gierki nie ciągnęło, wczoraj zagrałem w demko (wiem speedy gonzalez ze mnie :P ) i gra mną pozamiatała. Zamierzam kupić, przednia zabawa a koszt niski.

 

2. Bioshock- pierwszoligowa fabuła, okraszona mocnym klimatem z piękna muzyka, podana w formie shooter'a.

 

3. LBP- specyficzny klimat, tytuł zarówno dla dziewczyn jaki chłopców (najlepiej jak oboje zasiądą i połączą siły ^_^ ) poprostu trzeba sprawdzić, albo ją pokochasz albo znienawidzisz (są podobne głosy na forum w wątku LBP)

 

Na koniec proponuję poczytać, pooglądać trailery a najlepiej posprawdzać demka na PSS (poza LBP, bo nie ma) jeśli masz taką możliwość.

Odnośnik do komentarza
A coś z gatunku wyścigów??

Sądzę że 3 gry mi wystarczą na początek:D Na pewno to będzie LBP(dawno nie było takiej gry), a następne 2 to musze pooglądać zastanowić się trochę dłużej:D

 

Bierz Uncharted.. To jest pewniak za smieszną kase.. Gra juz uchodzi za kultowa i dostarcza mase frajdy..mozna powiedziec ze to taki true next gen.

Odnośnik do komentarza

ja mam jedynke motorstorma i grajac tylko w demko pacific rift smialo moge polecic te gre! wczesniej nie przepadalem za wyscigami. tzn troche lubialem, ale nie bylem zbyt dobry hehe jak wlaczylem pierwszy raz motorstorma, to lezka pojawila sie mi w oku... pamietam, jak bylem maly, to bawilem sie z bratem samochodzikami i robilismy trasy z klockow. nie wiem czemu, ale grajac w motorstorma...przypomnialo mi sie to! poczulem sie jakby ta gra byla zrobiona dla mnie:) a nawet jakbym ja sam ja zrobil, tak jak wyobrazalem sobie najlepsze wyscigi! cud! wkreca na maxa, musze szybko (a moze nie szybko:P) skonczyc 'jedynke' i od razu lece do sklepu po pacific rift.

 

a wiec:

1. motorstorm:PR

2. uncharted

3. LBP

4. COD4/5 (nie pierdziel stary, ze nie Twoje klimaty. arcydzielo)

5. gta4

6. bioshock

7. mgs4

8. jak nie cod, to moze resistance2

9. ratchet ToD

10. dead space

11. devil may cry4

 

jeszcze cos by sie znalazlo, ale to sa gry- musthave, nie bedziesz zalowal kasy i czasu:)

 

z wyscigow moge polecic, oprocz motorstorma (bo to bardziej arcade): GRID, Midnight Club:LA, GT: Prologue. mam jeszcze burnouta- nie gralem:p i wipeoutHd. jak dla mnie fajna, bardzo ladna, ale strasznie trudna... taki oldschool bardziej wiec nie wiem, czy ci przypadnie do gustu:)

Edytowane przez gianbuffon
Odnośnik do komentarza

A mi tam nowy Motorstorm(demo) nie podszedl. Tempe wyscigi z grafą gorszą od poprzednika-mowie o poziomie z dema nadal. Za to z wyscigow zdecydowanie radze Ci kupic Wiepout HD i Burnout..w szczegolnosci ze obie gry mozna kupic za grosze na psn skladajac sie z kims..Pierwszy tytul wypala galki oczne natomiast drugi dostarcza takich emocji ze nie mozna sie oderwac od gry..

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza

Ja też odradzam MS2 :/ Grafika jest gorsza niz w jedynce (raptem oświetlenie jest niezle zrobione) tekstury to porażka , kochane błotko wygląda okropnie , fizyka i model jazdy to jakieś kpiny ,nie wiem czemu nie mogli go przenieśc z MS1 skoro tam się doskonale sprawdzał.Jeśli chodzi o trasy to żadna mnienie powaliła :/ Jakies takie "wyblakłe" ,bez polotu. Design pojazdów to jakiś krejzol robił choc tu to juz zalezy od gusta.

Wracam grac z nadzieją ,ze w końcu mi się spodoba.

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza
Far Cry 2 czy MotorStorm Pacific Rift? Mile widziane małe uzasadnienie dlaczego np. MS: PR, a nie Far Cry 2.Far Cry 2 trudny jest ?

Far Cry2 to piękna olbrzymia gra o niczym,po kilku godzinach znudzisz się ją,podobne odczucia towarzyszyły mi w AC

MS-PF-kochałeś część pierwszą to w dwójce będziesz krzyczeć z miłości,bez rewolucji ale pod każdym względem lepsza niż część pierwsza.

 

 

Qra-

Obie gry fajne,a Burnout wcale nie jest trudny,wymaga tylko zapamiętania miasta bo wyścigi nie są na torach zamkniętych choć brak restartu potrafi wkurzyć.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...