Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

według mnie te pozycje obowiązkowe:

 

strzelanki-cod 4/5 na 4 osoby,resistance 2 na 2 osoby,army of two stare ale ta gra przeznaczona na 2.

 

wyscigi-motorstorm pr na 4 osoby

 

bijatyki-soul calibur 4 2 osoby.mortal kombat dc universe 2 osoby.

 

platformowe-little big planet na 4 osoby

 

sportowe-fifa 09,pes 09 te gry na 7 osób,nhl 09,skate 2

 

inne-oczywiscie kup buzz quiz tv po polsku,singstar 3 +2 mikrofony.

Odnośnik do komentarza

zapomnieliscie dodac ze w sklepie psn mozna za male pieniadze kupic takie znakomite gry jak:

tekken 5 dark ressurection, wipeout, street fighter

wszystkie gireki maja mozliwosc grania w dwie osoby na jednej konsoli i poza tym masz swietny multi. no i jeszcze pod koniec lutego mamy premiere nowego street fighter 4.

co do pes2009 to sie mocno zastanow. ta gra nie posunela sie, a raczej mocno cofnefela, od czasow ps2. moi znajomi ktorzy do tej pory nie widzieli swiata poza pesem teraz graja w fife 2009 i naprawde sie przy tym dobrze bawia.

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

ja zrobiłem podobnie, po zagraniu w dema tych gier zdecydowałem się na PESa. i faktycznie nie jest tak fajnie jak kiedyś. mam taki swój miernik - ile meczyków zagram z kolegą zanim zmienimy pesa na inną grę - na ps2 (PES3) było to ok. 10 meczyków, tutaj jest 6-7. słabiej, ale mimo wszystko jest rajcownie. gra to nadal świetny pes, grafika jest wystarczająco dobra żeby nie odrzucić, moim zdaniem jest tak na 8. jeśli ktoś chce pesa z ps2 to może śmiało brać. generalnie nie żałuję zakupu, wiem że wydatek na dobrą część pesa (a taką jest 2009) to wydatek na lata - na psone miałem ISS, na ps2 PES03, i po prostu nie miałem przymusu do zmiany na nowszą część. fifa to dla mnie taki need for speed - gra trochę dla pozerów co bez aktualnych składów nie mogą grać. pes to gra na lata.

generalnei polcam pesa :)

 

ps. żeby nie było że swoją opinie wydaję na podstawie dema - po zakupie pesa pożyczyłem pełną wersję fify 09 więc generalnie mogłem porównać obie wersje...

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam sie skad u wielbicieli PES tak silny dysonans poznawczy. Kochani to nie jest temat PES vs FIFA. Ktos rzucil haslo, ze jedno i drugie bez zadnych sugestii, a tu kolejne posty probujace udowodnic ze PES nie jest az taki syfiasty choc nikt tego jeszcze tu wprost nie powiedzial. Tylko utwierdzacie wszystkich, ze jest, skoro was az tak ruszylo. Dam sie jednak sprowokowac i dac odpor i powiem krotko: PES dzis to wyrzucone pieniadze w bloto gdy jest FIFA 09. PES 2009 To gra typowo arkadowa, wlasciwie niczym nie rozniaca sie od poprzedniej wersji, o ktorej duzo juz powiedziano (na pewno nie dobrego). Chyba tylko zatwardzialy milosnik PESa moze twierdzic ze jest inaczej. Dajcie juz jednak na luz co? Kazdy ma prawo do wlasnej oceny - oba dema sa na PSN i przestancie "otwierac ludziom oczy".

Odnośnik do komentarza

Midnight Club: Los Angeles czy Burnout Paradise? :) Jeśli wybrałbym Burnouta i tak bym łyknął Ultimate Box, niedługo wychodzi. Nie widzi mi się ściąganie tych wszystkich dodatków. Grałem w demo Burnouta z pół roku temu i nie przekonało mnie zbytnio. A do Midnighta przemawia do mnie tuningowanie fur, wyścigi podobne do NFS'a i ogólnie lepszy klon NFS'a. Ostatni NFS w jakiego grałem to był Underground 2 :D

Odnośnik do komentarza

STANOWCZO ODRADZAM FEAR 2 - gra sprzed 10 lat pod względem graficznym, ai, fizyki, kolorystyki, fabuły itd. totalne dno. Na prawdę ostrzegam:)

Jak dla mnie 0/10;p

 

Polecam MGS 4. Mirror's Edge, Little Big Planet, Dead Space, Call of Duty 4, Soul Calibur 4 (ale uważaj na mega lagi w sc4) - jak na razie najlepsze na konsolkę;p

 

Polecam również tanie Heavenly Sword i Bournout Paradise

 

 

Ja tam lubię kopaninę ala PES ale w tym roku jak i w poprzednim nie kupiłem ani Fify ani PESa. Fifa to nadal piękna grafika, fizyka, dźwięk, otoczka i brak miodności. PES miodność ma ale nie będę wydawał około 150zł za grę która niczym prawie nie różni się od 2006 edycji;) Niech się postarają - jak ludzie będą kupować co roku nie patrząc jaka jest to nigdy nic nie polepszą

Edytowane przez Rneville
Odnośnik do komentarza

mgs4 obowiązkowo,wipeouthd obowiązkowo,tekkendr dla fanów<wypas>,cod4,5 jesli kochacie online,hsword obowiązkowo,dead space wypasss,jak lubi ktos piłke to tylko fifa 09 pes to tragedia!!<niestety>,jak ktos chce slashera to dmc lub ninja gaiden ,LBP masakra i miódddd<pierwsza gra którą przeszedłem z narzeczoną>..nie kupować nfs undercover syfff!!,princ of persia tragedia<już na amidze była lepsza>,pes to jakas kpina konami chyba ma w dup.. klientów jesli chodzi o te serie co nowsza odsłona to gorsza!!....godne polecenia grid,motostorm obie czesci,conan<fajny>,army of two,fallout3,resistance 2 fajny ale przereklamowany szczególnie online....

NAJGORZY DLA MNIE SYFFF TO END OF WAR,HAZE,SOLDIER OF FORTUNE,RAINBOW SIX 1,2

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
grid czy uncharted + heavenly?

 

Według mnie wybór jest prosty - Uncharted + HS. W Drakeś Fortune grało mi się przednio, mocny tytuł od strony graficznej jak i samego gameplay'u, moja pierwsza platyna ;) HS w sumie mnie zawiódł, po ograniu DMC i GoW'a bardzo mnie drażnił system walki (chaotyczny imo) więc ostatecznie nie podeszła mi ta gierka (choć historia zapowiadała się ciekawie, no i postać Nariko jest intrygująca) ale vs Grid, jak juz pisałem, wybór jest tylko jeden.

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...