Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Takich gier bardzo mi brakuje na PS3, przypominam sobie jeszcze tylko Untold Legend albo Viking Battle for Asgard (chociaż w tego ostatniego nie grałem, po filmikach z gameplay wygląda dosyć ineteresująco, mimo że to chyba do klasycznych rpg nie zalicza się ?).

 

Osobiście mam rozterkę bo nie wiem co z tego wybrać - Siren or Silent Hill V, z serią Siren nie miałem dużo wspólnego, ale z SH'mi na PS2 jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza

No to wydaje mi się że zacznę od dead space, skończę go jak najszybciej, i później bioshocka dopiero. Bo pewnikiem jest, że obie muszę przejść. A co do ceny to czy ja wiem czy bioshock tańszy ? Dead space w MM trzeszczy 99zł, a bioshock wydaje mi się pare złotych drożej, ale w sumie to pare złotych różnicy więc nie jest to czynnikiem, który mnie do wyboru przekona. No ale jeszcze się prześpie z tym wszystkim :)

Odnośnik do komentarza

To co powiesz o RE5 <_< ?

Ja się nie zgadzam, DS to świetny szpil, nawet jak kogoś nie straszy nie znaczy że już nie sprawi funu, jest klimatycznie (sci-fi na poziomie !), zresztą nie będe się rozpisywał, nie znam lepszego survival'u na obecną generację........

 

No właśnie ponawiając pytanie - Siren czy SH5 ? o-o .

Odnośnik do komentarza

O RE5 wiele nie powiem bo grałem tylko w demko. I ono skutecznie mnie zniechęciło do zakupu gry. Więc gdyby komuś wpadł do głowy pomysł by kupować RE5 to także nie polecam.

 

Lepszy survival horror na obecną generację ? Chociażby wspomniany Siren : Blood Curse. Choć to gra z zupełnie innej beczki niż DS. Sądząc już po samym demku gra mega-klimatyczna i autentycznie straszna. Widziałem ostatnio w Media Markt za 99 zł i ręce mnie świerzbiły żeby wziąć. No i ocena "A" w serwisie 1UP to dodatkowa, silna rekomendacja.

 

 

Odnośnik do komentarza
To co powiesz o RE5 <_< ?

Ja się nie zgadzam, DS to świetny szpil, nawet jak kogoś nie straszy nie znaczy że już nie sprawi funu, jest klimatycznie (sci-fi na poziomie !), zresztą nie będe się rozpisywał, nie znam lepszego survival'u na obecną generację........

 

No właśnie ponawiając pytanie - Siren czy SH5 ? o-o .

 

Obie uwierz mi naprawdę warto. Przy tych grach DS to śmieć.

Odnośnik do komentarza

W sumie czlowiek jakoby na obu sie "jakos" zawiodl.

Mocno zalezy od tego co chcesz, FPS'a czy gre akcji w ktorej istota jest skakanie i wspinanie sie po budynkach (mordujac krzyzakow po drodze :P) -

Za Far Cry'em idzie to ze mamy oprocz kampanii (free-roaming rzecz jasna, jest co robic :P) multi (z paroma ale*) i edytor poziomow (calkiem przystepny, w porownaniu do wersji PC tylko troszke ograniczony) osobiscie dla mnie calosc powinna budowac najlepszego FPS'a.

Ehh niestety cos wyszlo nie tak, niemniej potencjal pozostal i fun z gry jakby nie patrzec jest nieziemski (tzn teorytycznie POWINIEN byc !).

Z Assasinem taka sprawa ze, ok tez mamy free roaming, mi gra przypadla bardzo do gustu, czulem monotonnie pod dluzszym czasie fakt (bo faktem jest ze po godzinie poznajemy cala esensje tej gry, no ale nie znaczy ze cala fabule :P), ale to byl dla mnie swietny szpil, samo wspinanie sie po KAZDYM budynku, skakanie (prawie) gdziekolwiek - to juz mi wystarczylo by miec banana na twarzy XD .

Odnośnik do komentarza

Chciałem kupić jakieś 2 gierki na ps3.

Wiem że pierwszą będzie X-men (najnowsza część) tylko się zastanawiam nad drugą.

Może byście co doradzili?Cena dowolna ( no chyba że rock band za 700zł cały zestaw :)

Rodzaj gry dowolny oprócz Rpg (na piecu jeszcze jest w co grać)

 

 

 

 

Jakby co to mam : resistance 1/2 , gta 4 , motorstorm 1 , cod4/5 , Uncharted , Killzone 2, Nfs pro street (badziew , miałem razem z ps3), Far cry 2 ,Heavenly Sword

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza
Chciałem kupić jakieś 2 gierki na ps3.

Wiem że pierwszą będzie X-men (najnowsza część) tylko się zastanawiam nad drugą.

Może byście co doradzili?Cena dowolna ( no chyba że rock band za 700zł cały zestaw :)

Rodzaj gry dowolny oprócz Rpg (na piecu jeszcze jest w co grać)

 

Weź troszkę sprecyzuj jakie gatunki lubisz albo coś.

Odnośnik do komentarza

Najbardziej lubię strzelanki/przygodówki jak kto woli (nie mówcie mi że cod 4 jest grą przygodową a nie strzelanką) z dobrym multi. Jeszcze wyścigi i piłka nożna może być. Napisałem że rodzaj gry dowolny bo interesują mnie też bijatyki (nie mam jeszcze żadnej na ps3) i coś typu x-men orgins wolverine.

Chociaż nad Little Big Planet też mogę się zastanowić.

 

W bioshocka grałem już na piecu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...