Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

prince of persia czy dead space?

 

Nie bierz POPA !!! Bron sie od tej gry jak mozesz.. Jedna z najgorszych gier tej generacji. Nudna, schematyczna, tempa, z durnymi dialogam i fabula.. System walki to parodia w porownaniu do poprzednich czesci.. Jezeli wybierasz tylko z tych 2 gier to zdecydowanie polecam CI Dead Space..

 

P.S. Szczerze mowiac taki Alone in the Dark Inferno stoi u mnie duzo wyzej niz nowy PoP..

Odnośnik do komentarza
Battlefield Bad Company , Little Big Planet , Army of Two czy FALLOUT 3 ?

Fallout 3, IMO najlepsza gra na chlebak. Bardzo długa (minimum 60-70 godzin uwzględniając questy), bardzo wciągająca i cholernie klimatyczna. Możliwe, że Ci akurat nie przypasuje (wiesz, kwestia gustu), toteż radziłbym w miarę możliwości wcześniej przetestować.

Odnośnik do komentarza

1. Jestes fanem gier konsolowych

Infamous

2. Jestes fanem gier platformowych i chcesz pograc z kims (dziewczyna, rodzenstwem, dzieckiem, rodzicami) to Little Big Planet

3. Jestes fanem pilki noznej to FIFA 09 (choc juz przebakuja o FIFA10 no i sezon sie skonczyl wiec troche moc zeszla z tytulu)

4. Lubisz postrzelac to Resistance.

 

Kolejnosc zakupu przeze mnie sugerowana taka jak napisalem. Jednak gdy jestes fanem pilki noznej to FIFke mozesz spokojnie wysunac na pierwsza pozycje. Jednak wez pod uwage to co w nawiasie - FIFA10 lada dzien wlasciwie.

FIFA 08 odstaje jednak wyraznie mimo wszystko stad nie musi byc dobrym pomyslem nawet za takie pieniadze. Choc jako druga gra faktycznie warta jest rozwazenia.

Odnośnik do komentarza
prince of persia czy dead space?

zdecydowanie Dead Space!!

gralem w PoPa jakies 6h. na poczatku wydaje sie fajna, ale pozniej juz tylko sama nuda (ale was zaskoczylem, nie? :D) ja mialem ja pozyczona od kumpla, sam bym jej nie kupil. dla mnie lipa straszna

za to Dead Space to miazga! mam ja od paru dni, jestem w polowie gry i naprawde gra sie wysmiecie. grafika (zwlaszcza swietna gra swiatel), muzyka, klimat, strach,... troszke przypomina mi bioshocka :) oczywiscie w to trzeba grac w nocy, samemu i z dobrym audio. efekt piorunujacy. szczerze polecam!

 

co do pozostalych gier:

LBP - fajna, ale dla singla nudna. warto kupic jak ma sie z kim grac

Resistance2 - widzialem, ale nie mialem okazji dluzej pograc. nie jest zla, ale lepiej ciupac w kilzone2 (multi :D)

far cry2 - tak jak z PoP. na poczatku fajna, ale staje sie nudna.

bierz Infamous, LBP/Fifa. a moze PES? :D

aha teraz zauwazylem, ze musi byc jedna. to moze wez infamous, bo to gra na raz. przejdziesz, sprzedasz i kupisz lbp+fifa09

Edytowane przez gianbuffon
Odnośnik do komentarza

Moze akurat jungla w MS: PR ci sie spodoba :P Chcesz sie poscigac z kumplem na split screenie? Zaoferuje ci to tylko MS: PR - w pierwszym Motorstormie nie ma tej opcji. Jesli ci na tym nie zalezy (i nie jestes trofeowym maniakiem) to lykaj pierwszego Motorstorma - zaoszczedzisz forse, a zanim przejdziesz calego i znudza ci sie trasy to MS: PR stanieje na tyle, ze za ta zaoszczedzona kase zakupisz sobie druga czesc. Sam bym tak zrobil - tyle ze mi akurat zalezalo na split screenie.

 

Widzę tu 3 opcje:

 

1 - wersja na PC jest jakaś niedorobiona

2 - grałeś na szybcika (olałeś połowę questów, grałeś na easy)

3 - jesteś hardkorem

Pewnie bardziej dorobiona niz na konsolach :P (gry nie patchowalem, a nie natrafilem na zadne bugi). Gralem na normalu (moze to dlatego?). Questow robilem naprawde sporo, a na dodatek tak jak powiedzialem - tak sie wczulem w klimat pustkowi, ze przemierzalem je przeszukujac wszystkie mozliwe katy w poszukiwaniu jakiegos przydatnego zlomu :P W tej grze samo zwiedzanie jej swiata jest strasznym funem :P

 

Odnośnik do komentarza

dzieki za odpowiedz choc cena nie jest glownym wskaznikiem bo mam zamiar najprawdopodobniej sprzedac gre po przejsciu, wiec w najgorszym wypadku strace 10-20zl a to jest do przelkniecia. za tym tytulem przemawia tez chyba fakt ze latwiej chyba bedzie mi ja wymienic na jakis inny tytul. ogladajac trailer inFamous bylem sceptycznie nastawiony do tej gry i postaci strzelajacej piorunami, ale po demie naprawde mi sie spodobala. no ale chcialbym wlasnie uslyszec opinie bo moze ktos gral w 2 lub kazda z nich i rowniez cos doradzi

Odnośnik do komentarza

Większość ludzi będzie tu wychwalać inFamous pod niebiosa, ale nie daj się zwieść. Gierka nie odkrywa koła no nowo. Jest po prostu dobra i tyle. Ot tak na 8+

 

GTA4 jest fajne, bo mamy duże miasto i dużo możliwości - teatry, kabarety etc. Niestety powtarzalny schemat misji skutecznie przynudza rozgrywkę. inFamous jest bardziej zróżnicowane w tym elemencie, więc imo daje po prostu więcej radości.

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

Ja jeszcze dodam, ze jesli lubisz wyscigi to MS: PR rowniez jest godne polecenia - jesli chodzi o pure arcade, to sa to chyba najlepsze wyscigi na konsole.

GTA IV - tiaaa, wszyscy na nie narzekaja, bo hype opadl. A wiecie co? Ja dla omiany powiem, ze gra mi sie naprawde podobala. Moze i misje sa monotonne, ale klimat, fabula, postacie i dialogi sa swietne. Do tego dochodzi swietne miasto i ekstra model jazdy. Ja tam gre polecam - z przyjemnoscia przeszedlem ja 2 razy (hehe, moze to rowniez zasluga tego, ze PS3 kupilem zbundlowane z ta gra i nie mialem w co innego na nim grac :P).

Wniosek: podobaly ci sie poprzednie czesci - bierz

jesli ci sie nie podobaly, albo uwazales je za sredniawe - odpusc sobie ta gre, bo od poprzednich czesci rozni sie jedynie grafika, jakoscia wykonania miasta i lepszym modelem jazdy.

Odnośnik do komentarza

ja gralem w GTA IV i inFamous aktualnie i powiem ci, ze mimo ze w GTA jest pare misji do siebie podobnych to ta gre lyknalem w pare dni i bylem zachwycony fabula i tym jak mnie wciagnela. osobiscie nastepna gra jaka kupuje to wlasnie GTA IV, bo tamta mialem na X360, to teraz chce ja odkupic na PS3 :) szczerze, to polecalbym ci ja najpierw ;)

Edytowane przez VoytecCFC
Odnośnik do komentarza

witam. dark sector warto?? da sie w to pograc?? jest jakas fajna fabula i dobra to w ogole jest strzelanka??w grze tylko sie chodzi i strzela czy tez czegos szuka i kombinuje troche?? a i ile zajmuje przejscie na normalu przecietniakowi ;)

troche duzo pytan ale jak kots gral to luzik dla niego :)

 

p.s. a lego batman jest tak samo fajnny jak lego indiana jones??

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...