Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

oba tytuly swietne. ja bym wzial re5 jest duzo zbierajek jak chcesz sie pobawic i gra motywuje do ponownego przejscia. inf tez swietny tytul jednak po gta4 moze byc troche za duzo otwartego swiata:) wiec zostawil bym sobie na pozniej na twoim miejscu. Jedno jest pewne obie gry sa warte przejscia.

PS. jak bedziesz szukal kogos na co-op w re5 daj znac mozemy razem cos zagrac

Edytowane przez danielskii
Odnośnik do komentarza
Kac_r - Odradzam FEAR 2 jako horror.

 

Dobry horror do pogrania z "dziewuchą" to Siren: Blood Curse

 

Polecam. Najlepszy horror na PS3. Zwłaszcza, że klimat ma bardzo filmowy i jest do dostania za śmieszną cenę. Poza tym, demko jest dostępne na PSN, więc sam zobacz.

 

 

łoooo fak ... widzialem trailer przed chwila i faktycznie klimatyczne, teraz tylko zassam demo i chyba faktycznie sie na to połasze.

 

a jak z dlugoscia ? starczy na pare wieczorow ? : )

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

ja proponuje najpierw ratcheta, bo jest krotszy, a pozniej wymiana na resa :) w resa nie gralem, bo demo mi nie przypadlo do gustu. ale cena jest tak smieszna, ze zastanawiam sie nad kupnem :P jednak, jesli Ty lubisz takie klimaty, to wydaje mi sie, ze bardziej przypadnie Ci do gustu res niz ratchet. ale radzilbym pograc w obydwie, w takiej kolejnosci jak napisalem :P

 

ja tez mam pytanko:

zastanawiam sie nad jakimis samochodzikami, bo na GT5 nie moge sie doczekac, a mam male cisnienie :)

co radzilibyscie z tej trojki: midnight club, gt5 prologue, grid? bo nfs chyba odpada, nie?

Edytowane przez gianbuffon
Odnośnik do komentarza
Zastanawiam się nad kupnem 'Resistance: Fall of Man' albo 'Rachet and Clank: Tools of Destruction'. Co lepiej wybrać? Lubię serię R&C, ale bardzo podoba mi się też klimat Res'a i walka z obcymi. Pomocy!

 

Jeżeli obie gry lubisz to wybór należy tylko do Ciebie. Oba tytuły są dobrze oceniane nie wiem jak mamy Ci pomóc wybrać. Za Resistancem stoi dobry multiplayer, co na pewno przedłuży rozgrywkę.

 

 

ja tez mam pytanko:

zastanawiam sie nad jakimis samochodzikami, bo na GT5 nie moge sie doczekac, a mam male cisnienie :)

co radzilibyscie z tej trojki: midnight club, gt5 prologue, grid? bo nfs chyba odpada, nie?

 

Tak jak kolega powyżej napisał nabądź Burnout: Paradise: The Ultimate Box. Gra pochłonie duży kawałek Twojeo życia, ale jeśli chcesz z tych które wymieniłeś to moim zdaniem Grid. Jest w tych klimatach co GT. A Prologa sobie już odpuść, lepiej poczekać do pełnoprawnej części niż grać w niedokończoną produkcję. NFSy oczywiście odpadają.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

burnouta mam i juz dawno zdobylem platyne :P super gra :) ale po zdobyciu platyny mi sie zaczela nudzic i nawet w multi za duzo nie pykalem. dlatego myslalem wiec nad czyms w stylu GT. typowe wyscigi :P a midnight club to chyba cos a'la nfs, czy burnout. w grida gralem w demo i troche na kompie i calkiem mi sie podobala :) no to chyba zdecyduje sie na grid heh dzieki za pomoc w wyborze!

Odnośnik do komentarza
Kupilem na aledrogo - Uncharted, Motorstorm 1 i Resistance, lacznie 165 zl, gry nowki w folii. o_O Bedzie w co grac. Na Little Big Planet i 2 czesc Motorstorm przyjdzie czas jak stanieja.

jeszcze dorzuc do kolekcji heavenly sword :) mi sie bardzo podobala. szkoda tylko, ze taka krotka.

a jak nadrobisz zaleglosci, to bierz infamous

Edytowane przez gianbuffon
Odnośnik do komentarza
szukam gierki do ok.60 zł(moze byc uzywka).Grałem w demka uncharted,ale mysle,ze bedzie dla mnie za trudna.Doradźcie coś,moze jakas starsza gierka.

uncharted za trudny? :o poczatkowo masz 3 poziomy trudnosci. przy hard w kilku momentach mozesz miec problemy. ale do przejscia. normal- bardzo prosty. easy - to juz naprawde latwizna. mozesz sobie latac kolo 5 gosci a i tak Cie nie zabija :P lamiglowki tez proste

naprawde polecam te gre, jest swietna!! w dalszej kolejnosci ratchety, heavenly sword, little big planet, assassins creed, condemned2, skate, mirrors edge, fight night round3

bierz uncharted :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...