Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

battlefield 1934 czy warhawk, obie gry w fajnej cenie teraz są na storze, i obie mnie kręcą, ale tylko jedną mogę kupić. jak to jest z ilością osób gdzie więcej gra?

Nie wiem jak jest z Battlefieldem pod wzgledem ilosci graczy, ale w Warhawka gra mnostwo osob.

BF 1943 jest taki troche...po(pipi)kowy, to nie jest pelnoprawna czesc serii - to taki mini Battlefield.

Na dodatek w miare niedlugo wychodzi Bad Company 2.

Z tych wzgledow polecalbym raczej Warhawka - gierka strasznie niedoceniona, a jest naprawde cudna. Ekstra grafa, plynna animacja, niesamowity fun, skillowosc, ogrom mozliwosci, maksymalne dopracowanie pod kazdym wzgledem.

Jesli chodzi o model latania samolotem, to jest to jeden z lepszych w grach online (na tyle prosty, aby kazdy mogl sobie polatac i czerpac zabawe, jednak na tyle rozbudowany, ze aby wymiatac na serwie to trzeba byc naprawde dobrym).

Odnośnik do komentarza

moze ta lista sie przyda

http://www.amazon.co.../R39H1C6Z0VO1QL

 

ooo dzięki Yano, nawet nie wiedziałem, że AMAZON ma taką kategorię. BTW, nie wiedziałem o istnieniu gry I AM ALIVE... Ktoś z Was zna? Idę się dokształcić w necie, ale Wasze opinie zawsze mają większą wartość

Odnośnik do komentarza

okejos, moi drodzy teraz pytanko ode mnie.

szukam tytułów horrowatych. jestem po residentach, silentach, alone in the dark, teraz młócę SIREN:BC. Co jeszcze? Wyczerpałem bibliotekę? Myślałem o DS, ale to jest chyba tylko ciupanina jak RE (bleee). Coś poza tym tytułem?

Dead Space to ostra strzelanina ale straszy. Nie porównuj do RE5. No i Condemned 2 świetny klimat, unikatowy gameplay. Też straszy. Innych gier nie ma. Mi pozostał Siren i SH do przejścia. Nie wiem tylko czy przejść poprzednie części.

Odnośnik do komentarza

okejos, moi drodzy teraz pytanko ode mnie.

szukam tytułów horrowatych. jestem po residentach, silentach, alone in the dark, teraz młócę SIREN:BC. Co jeszcze? Wyczerpałem bibliotekę? Myślałem o DS, ale to jest chyba tylko ciupanina jak RE (bleee). Coś poza tym tytułem?

Dead Space to ostra strzelanina ale straszy. Nie porównuj do RE5. No i Condemned 2 świetny klimat, unikatowy gameplay. Też straszy. Innych gier nie ma. Mi pozostał Siren i SH do przejścia. Nie wiem tylko czy przejść poprzednie części.

tez tak myslalem, az wczoraj przypadkowo wpadlem na Piłę. podobno cos lekko horrorowatego w tym jest, ale nie moge polecic bo nie gralem, jedynie co to gameplay na youtube sprawdzilem.

Odnośnik do komentarza

Co bardziej żywotne Bioshock czy Army of two? ile za pierwszy razem zajmuje przejscie, czy sa jakies dodatkowe tryby po przejsciu? (pewnie i tak kupie obie ale obecnie w zupelnosci starczy jedna, tak - mam z kim ciorac na coopie)

 

Bioshock - tylko single,dodatkowy tryb za 29 zł...gra jest genialna tyle ci powiem :) długość hmm z 10 h minimum ...zależy od poziomu trudności.

 

Army of Two - do coopa niezła gierka ;)

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

tez tak myslalem, az wczoraj przypadkowo wpadlem na Piłę. podobno cos lekko horrorowatego w tym jest, ale nie moge polecic bo nie gralem, jedynie co to gameplay na youtube sprawdzilem.

Jak masz ciśnienie na horrory to na amerykańskim PS Store jest Resident 2 i 3. Powinny dać radę bo tła są pre-renderowane, więc graficznie nie jest źle. Silent Hill też jest ale lepiej poczekać na remake bo oryginał pewnie wygląda "strasznie".

Odnośnik do komentarza

Nie wiem na jaką grę się zdecydować. Szukam action-RPGa, lub RPG-a w stylu Diablo 2 albo BG2. Zależy mi na rozległym świecie, pogłębionej możliwości kreowania i rozwijania postaci oraz na bogatym ekwipunku. To co mnie kręciło w D2 to właśnie niewyczerpane mozliwosci zbrojenia postaci. Nie wiem czy jest gra oferująca to na PS3. Myślałem o Sacred 2 lub Dragon Age. Demon's Souls kupię na pewno, ale dopiero gdy wyjdzie w Europie. Zastanawiałem się też nad Darksiders, ale w tej grze chyba elementów RPG jest stosunkowo mało. Jeśli macie do polecenia jakieś inne gry, które mogą spełnić moje oczekiwania, to proszę o sugestie.

Odnośnik do komentarza

Niestety wszystko wskazuje na to ze Demon Souls nie wyjdzie w Europie.

Sacred 2 ma skrajnie rozne oceny - ludzie glownie narzekaja na jakosc techniczna tego tytulu i liczne bugi zabijajace przyjemnosc z gry.

 

Dragon's Age daje rade. Na Konsolach wlasnie to jest jak rasowy action RPG. Jest dosc szablonowy ale milosnikom klasyki bardzo odpowiada.

 

O Darksiders nie wiem nic (ktos juz w to gral?). Dla mnie to taki kolejny God of War...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...