Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.allegro.p...nt_polecam.html za 155zł z tym że wersja angielksa, nie wiecie może czy śa w ang wersji polskie napisy?

 

Heavy Rain w wersji angielskiej (kupionej na wyspach) NIE MA języka polskiego. Jak chcesz mieć polski język to musisz kupić grę z polskiej dystrybucji

Demo HR jest ocenzurowane po Polsku, pełna wersja pewnie też. Lepiej kup sobie anglika, chyba, że nie znasz ang.

Odnośnik do komentarza

http://www.allegro.p...nt_polecam.html za 155zł z tym że wersja angielksa, nie wiecie może czy śa w ang wersji polskie napisy?

 

Heavy Rain w wersji angielskiej (kupionej na wyspach) NIE MA języka polskiego. Jak chcesz mieć polski język to musisz kupić grę z polskiej dystrybucji

Demo HR jest ocenzurowane po Polsku, pełna wersja pewnie też. Lepiej kup sobie anglika, chyba, że nie znasz ang.

 

O jakiej cenzurze Ty mówisz? Zarówno w demie bluzgi lecą konkretne, zielonej krwi też nie ma, więc nie wiem czemu takie głupoty pier****sz?

Łykajcie śmiało polską wersję - NIE MA ŻADNEJ CENZURY

Edytowane przez Look4z
Odnośnik do komentarza

http://www.allegro.p...nt_polecam.html za 155zł z tym że wersja angielksa, nie wiecie może czy śa w ang wersji polskie napisy?

 

Heavy Rain w wersji angielskiej (kupionej na wyspach) NIE MA języka polskiego. Jak chcesz mieć polski język to musisz kupić grę z polskiej dystrybucji

Demo HR jest ocenzurowane po Polsku, pełna wersja pewnie też. Lepiej kup sobie anglika, chyba, że nie znasz ang.

BQG co za brednie wypisujesz, jaka cenzura?

Odnośnik do komentarza

Jak gra dobra gra nadaje się do kooperacji ale na jednej konsoli, nie przez net, najlepiej gra która można zakupic do 50-60 (oczywiście używana)

 

 

Resistance - (niestety tylko) pierwsza czesc. To pierwsza gra jaka smigala na mojej ps3 i spedzilem przy niej sporo czasu. Oprawa nie powala ale fun z coopa jest olbrzymi. Resistance jest chyba w platynce wiec w cenie powinienes sie zmiescic (ja moze swojej bym sie pozbyl nawet).

 

Mozesz sprobowac tez z army of two albo borderlands ale nie polece ani nie odradze po jeszcze w nie nie grałem. Re5 w 60 pln sie nie zmiesci (raczej)

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem nie,tekturowe opakowanie ktore sie szybko niszczy,

Co ty z nim robisz, że szybko się niszczy? Mam kilka gier w tekturowym opakowaniu już kilka lat i wyglądają tak jak wtedy gdy je kupiłem.

 

Co do HR to skasowałem demo, bo nie mam miejsca na HDD i nie będę cytował miejsca o którym mówiłem... Jak uważacie, że nie ma, to wasza sprawa.

Odnośnik do komentarza

GoW 3 - zanim przejdziesz GoW 1 i 2 to raczej sie nimi nasycisz, wiec z GoW 3 bedzie mozna poczekac (ale to juz sprawa subiektywna) wiec ja bym wybieral miedzy Finalem i BF BC (dodatkowo obie gry starcza do dlugi okres czasu, w ktorym GoW 3 juz zdazy staniec). BF BC2 polecam - gierka swietna (a w zasadzie to multi, bo w single pogralem moze z 15min), aczkolwiek poki co z gra sa problemy techniczne (mam nadzieje, ze niedlugo je naprawia).

W Finala nie gralem, ale na dzien dzisiejszy polecalbym ci raczej go kupic, jesli lubisz takie gry (opisy i opinie w konciku RPG), bo z Battlefieldem jak juz powiedzialem - obecnie sa problemy.

Odnośnik do komentarza

Szukam jakiś wyścigów arcade. Coś w stylu NFS Undergroud 1,2 czy też Most Wanted. Są jakieś gry w tym stylu na Ps3 ?

 

I tak przy okazji cena 160 pln za DS3 jest najniższą jaką można znaleźć. Rozumiem, że poniżej tego pułapu cenowego to już podróbki ?

 

Moim zdaniem najlepsze arcade'owe wyścigi na ps3 to Burnout Paradise. Klimat inny niż w NFS, ale rajcują niesamowicie.

Edytowane przez Look4z
Odnośnik do komentarza

dzis rano widzialem way of samurai 3 na ps3 (w sumie mam okazje wyrwac nowke za 20euro) - warto? nie gralem wczesniej i szczerze mowiac pierszy raz slysze o tym tytule - gral ktos ( do czego mozna to porownac - od razu zaznacze z jRPG nigdy nie mialem do czynienia kupilem jedynie w ostatnich dniach nowego finala i troche odstrasza mnie kiczowatoscia ze tak to ujme)

Odnośnik do komentarza

Jeden z najtrudniejszych wyborów ever:

 

God of War 3(narazie 1 przechodzę i gra się ŚWIETNIE)

Final Fantasy XIII( IX jest dla mnie jednym z lepszych RPG'ów, XIII do niej daleko ?)

Battlefield Bad Company 2 (demo MP było przednie)

 

FF13 zaliczyłem w 52h (tylko fabuła).

 

GoW3 starczy ci na jakieś max 10h, może więcej jak jesteś ograniczony manualnie.

 

BC2 w multi to nieskończenie wiele godzin.

 

 

FF13 jest przednie i nie ma się co sugerować tym czarnym PRem, który krąży po forach.

 

GoW3 to odgrzewany kotlet w oprawie graficznej, która wprost masturbuje gałki oczne.

 

BC2 to kolejny shooter.

 

 

Ja bym łyknął Finala, potem BC2, a potem GoW3. No bo ile można trzymać gierkę, która nie ma multi? Na pewno szybko po premierze będą już latały używki za niższą cenę.

 

Edit: @fazzer

 

Ja bym Burnouta odradzał. Wg. mnie gra strasznie szybko się nudzi, bo cały czas polega na tej samej formule (zapier... na pełnej (pipi)e i niszczysz przeciwników). Przyznaje, że wrażenia są, ale ile można? Zamiast Burnouta polecam Midnight Club: LA.

 

Edit2: @danielskii

 

A jesteś zafascynowany Japonią i kulturą samurajów? Bo jak nie to ja bym odradzał. Z tego co widziałem na yt gra jest raczej przeciętniakiem z marnym systemem walki, ubogą grafiką i dziwnymi zadaniami pobocznymi (szukasz majtek dla staruszki czy coś takiego).

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

Edit: @fazzer

 

Ja bym Burnouta odradzał. Wg. mnie gra strasznie szybko się nudzi, bo cały czas polega na tej samej formule (zapier... na pełnej (pipi)e i niszczysz przeciwników). Przyznaje, że wrażenia są, ale ile można? Zamiast Burnouta polecam Midnight Club: LA.

Tobie się nudzi, a dla mnie jest to gra w którą przegrałem najwięcej godzin w swojej growej karierze :thumbsup: . Czy ciągle ta sama formuła ? Przecież nie musisz jeździć cały czas wyścigów i rozwalać przeciwników. W grze jest dużo rzeczy do znalezienia (bilbordy, bramki, jumpy), a i jeszcze jest Stunt przy którym tez można się świetnie bawić. Ja osobiście to potrafiłem jeździć bez większego celu przez 3h po mieście.

A to wszystko jedynie w singlu, a jest przecież jeszcze genialne multi (jak dla mnie), w którym jest do zrobienia 500 wyzwań (tak, część się powtarza), ale jak ma się zgraną ekipe znajomych to można grać i grać. Do tego dostępny w multi Marked Man daje o wiele większą radość niż ten z singla, a na dokładke zwykłe wyścigi (możliwość tworzenia swoich tras przejazdu).

Podsumowując, polecam wszystkim co jeszcze nie grali, gra jest dostępna za śmieszne pieniądze.

Ja z chęcią wracam do raju, aby ze znajomymi porobić wyzwania, pościgać się czy polować na zaznaczonych na lotnisku :D

Odnośnik do komentarza

Szukam jakiś wyścigów arcade. Coś w stylu NFS Undergroud 1,2 czy też Most Wanted. Są jakieś gry w tym stylu na Ps3 ?

tak jak powyzej kilka osob polecilo zdecydowanie Burnout zwlaszcza w multi, 500 wyzwan starczy na dluuuugie godziny dobrej zabawy

 

No ja też się zqwiodłem na Burnoucie. Jako fan poprzednich części nie mogłem jakoś pogodzić się z otwartym miastem i szukaniem wyzwań. Jeżeli nie lubisz otwartej mapy w wyścigach tylko kolejne eventy to odradzam.

Odnośnik do komentarza

Jestem fanem poprzednich częsci i nie miałem żadnych problemów z przesiadką na otwarty świat w tej serii. Tak jak pisałem mogłem całe godziny jeżdzić bez większego celu po Paradise City.

 

Jeżeli się myle to mnie poprawcie, ale czy w wymienionych przez fazzeer'a NFSach nie ma otwartych map ? Jeżeli są to BP jest w sam raz ^_^ .

Odnośnik do komentarza

BP to jest po prostu prymitywny arcade dla mnie. Nie mogłem nawet ulepszyć swoich wózków, co mnie bolało najbardziej. Tylko jazda po mieście i rozwalanie aut/billboardów/bramek/siebie/kogoś. 

 

W Midnight Club masz ulepszanie, masz wyścigi, masz drifty, masz zakłady, gdzie można przegrać swój wózek.

 

Nie wiem jak z multi, bo nie grałem (ani tu, ani tu).

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...