Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem ci, ze Matchmaking jest wygodniejszy w BC2 - zawsze wrzuca cie do takiej samej jakosciowo gry (EA stawia serwery gry). Natomiast w MW2 to gracze hostuja mecze, wiec czesto sie zdaza, ze nie mozemy znalesc dobrej gry w interesujacym nas trybie (miedzy srednim jakosci pingiem a dobrej jakosci jest imo spora roznica), natomiast w BC2 zawsze mamy pewnosc komfortowej rozgrywki.

 

Czasami w MW2 potrafilem stracic ze 3-5 minut caly czas od nowa wyszukujac serwer (aby w koncu trafic na jakis z lepszym pingiem).

Odnośnik do komentarza

Bad Company 2 czy Modern Warfare 2? Mówię tu o multi, single mnie nie obchodzi. Dodam, że nigdy nie byłem dobry w competitive FPS-ach i chodzi mi głównie o przystępność dla "nowych". Tzn, żeby był w miarę dobrze działający matchmaking i dobieranie graczy o doświadczeniu bliższym mojemu (żebym nie grał z lvl 77 pr0sami, którzy zgarną mnie na hita) i ogólny fun. Co z nich polecicie?

dobieranie graczy...takie rzeczy tylko w Halo

ja bralbym mw2 bo jest latwiejszy

 

Ja brałbym Bad Company....jest zdecydowanie bardziej przystępny i potrafi dać mnóstwo fanu... no chyba,że wolisz szybką jatkę na ciasnych mapach to bierz MW 2 :) Wszystko zależy od preferencji :)

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

White knight chronicles czy czekać na jakiegoś innego j-rpg.... (ff13 i resonance of fate już posiadam, eternal sonate i disagea3 również, folklore też za mną...) Jest wogóle coś jeszcze??Mówimy tylko o tytułach na ps3....

zgadzam się z kolegą powyżej star ocean :) To wg mnie 100 razy lepsza gra niż white knight chronicles

Odnośnik do komentarza

Potrzebuję SINGSTAR'a na PS3. I tutaj zaczynają się schody. Na PS3 jest kilka wersji, Polskie Hity, Vol2 itd. Czym one się różnią oprócz piosenek ? Jest jakaś różnica w wykonaniu ? Lepsza jakość teledysków itd.

Czy do wszystkich wersji możliwe jest dokupowanie piosenek z SingStore ? No i czy wszystkie posłużą do uruchamiania wersji z PS2, nie ma różnicy którą wezmę ?

Odnośnik do komentarza

Potrzebuję SINGSTAR'a na PS3. I tutaj zaczynają się schody. Na PS3 jest kilka wersji, Polskie Hity, Vol2 itd. Czym one się różnią oprócz piosenek ? Jest jakaś różnica w wykonaniu ? Lepsza jakość teledysków itd.

Czy do wszystkich wersji możliwe jest dokupowanie piosenek z SingStore ? No i czy wszystkie posłużą do uruchamiania wersji z PS2, nie ma różnicy którą wezmę ?

 

Singstary nie różnią się praktycznie niczym oprócz piosenek. Każdy ma dostęp do singstore, teledyski w jakości HD(jeśli nie to będzie to zaznaczone) i możliwość odpalania wersji z PS2.

 

Szukam godnego następcy Fallout'a 3, jakiegoś bardo dobrego RPG'a z trochę odmiennym mechanizmem rozgrywki. Obecnie zastanawiam się nad nowym FF'em ale opinie na jego temat są mieszane. Polecicie jakiegoś dobrego nowego RPG'a ?

Odnośnik do komentarza

Mam około 155zł i sobie tak myślę co sobie by kupić na wakacje?pardon.gif

 

BBC2 mam, GTA IV mam (pożyczone), COD 5 mam

 

Więc oprócz tych gier co byście polecili?

Czy np. jak bym miał kupować Uncharted to muszę, ale to muszę kupić pierwszą część?

Proszę nie radzić mi żadnych samochodówek (narazie nie mam ochoty na samochodówki).

 

PS. Gra musi być po polsku, nawet jak ma gówniany dubing itd. to i tak musi być po polsku :)

 

PS2 Aj... Zapomniałem 70zł idzie na LBP GOTY (na spółkę). Więc 155-70=85zł

Na co wydać tą kasę? na Uncharted1? Opłaca się ten Uncharted? Czy może coś innego?

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...