Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Co wybrać - Lost Planet 2 czy Bayonette? Albo obie gry? W sumie można kupić oba tytuły za około 150zł. Czekam na Waszą pomoc:)

Kup obie. Jednak, jeśli decydujesz się na jedną - LP2 jest niezłe, jednak jeśli kochasz się w szalenie efektownych, niebanalnych pozycjach, równie mocno co w koleżance Krysi, bierz z miejsca.

Sam do Bayo nie byłem przekonany. Okazała się natomiast jedną z najlepszych gier obecnej generacji. Jak już wspominałem, z pańską pogardą spogląda na nudę w grach.

 

To lepiej FN 3 czy 4 ?

 

UFC mam mały dystans przez demo MMA. Jakoś mnie nie porwało i wydaje mi się jakieś... z dupy.

UFC jest o wiele lepsze niż MMA. Jak dla mnie. Warto mieć. Szalenie uniwersalna pozycja. Jeśli koledzy nie kojarzą takich nazw, jak : custom, setup; kup tym bardziej. Wiedz, że nawet kobietom się podoba - zapewne przez tych spoconych, półnagich facetów.

 

Wg mnie zapewnia znacznie ciekawszą rozrywkę niż boks.

 

No i jest znacznie bardziej efektowna, takie akcje wręcz powalają (dosłownie):

 

mawashi geri

Odnośnik do komentarza

Osobiscie mnie UFC 2009 zapewnilo taka sama rozrywke jak Fight Night 3.

FN4 natomiast mi kompletnie nie podszedl. Ciosy nie maja poweru, postacie dziwnie sie poruszaja, grafika jest jakas taka plastikowa, z gry zrobili wieksza masherke. FN3 jest duzo bardziej realistyczny, ciosy maja power, gra jest skillowa a nawet taktyczna (wbrew pozorom w realu boks tez jest taki). Do tego nalezy dodac niesamowicie rozbudowana kreacje postaci (masa roznych stylow trzymania gardy, zadawania ciosow itd) co sprawia, ze kariera jest naprawde dobra i nawet jesli sie gra samemu to gra zapewnia nalezyta rozrywke.

 

W UFC 2010 gralem tylko w demo, a posiadam jedynie UFC 2009 i naprawde moge gierke polecic. Ogromny fun, rozbudowanie, gra we dwoch to juz wogole poezja. Minus jest taki, ze rozgrywka jest troche niedopracowana pod paroma wzgledami, ale wiekszosc osob pewnie nawet tego nie zauwazy (ja w ta gierke gralem masakrycznie duzo czasu).

A demo MMA faktycznie jest z dupy - to zupelnie nie ta klasa co UFC. Dodam, ze w FN4 ta cala animacja itp. itd. jest taka sama wiec naprawde polecam FN3.

Odnośnik do komentarza

Sprite - zwracam honory !

100% racji miałeś. Pograłem w demo ufc 2010 i nie ma żadnego porównania. To mma od ea to istny szczyt s(pipi)enia który może tylko zniechęcić. UFC zrobione jest świetnie i widzę że same długie godziny pójdą po zakupie na nauke sterowania. Bardzo grywalne. Dzięki !

No i od samego początku mówiłem Ci, że UFC 10 to zajebista gierka ) Pamiętaj tylko, aby na początku parę razy poprzechodzić tutorial, bo bez tego nie da rady. Musisz się po prostu nauczyć przynajmniej na początku parę tricków :thumbsup:

 

Jak będziesz miał jakieś problemy w gierce to uderzaj tutaj:

 

http://www.psxextreme.info/topic/84883-ufc-2010-undisputed/page__st__100

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry panowie w nabjbliższym czasie zastanawiałem się nad kupnem nowej pozycji.

Szukam jakiegoś dobrego rpg,lub slashera w stylu GOd of War 3 (tą pozycje akurat już mam)-ewentualnie dobrą strzelanke fps.

Z rpg zastanawiam się nad Dragon Age lub Sacred 2 (nie posiadam żadnej pozycji rpg-wcześniej podobał mi się Fable i D2 na pc oraz FF które po częsci 7 przestały mnie interesować już zupełnie)

fps (rpg) kusi mnie coś Fallout 3 (posiadam Killzone2,Resistance 1&2,Orange box)

ze slasherów wybrałem Dante's Inferno ,chyba pdobne do gow3 na dodatek klimat piekła co bym chciał zobaczyć-oraz X men-Origins Wolverine,które podobno okazało się całkiem całkiem (posiadam God of War 3 oraz Heavenly Sword -tej pozycji jakoś nie moge strawić).

Dołożyłem to tego jeszcze GTA 4-ale sam osobiście nie wiem,San andreas był jak dla mnie świetny.

Która z tych pozycji była by najlepsza?Zależy mi żeby to była w miare długa, dynamiczna gra ,lecz żeby nie nużyła.

Edytowane przez jankes
Odnośnik do komentarza

Z FPSów to Bad Company 2. Polecam także Dragon Age. Nie grałem w Sacred a słyszałem że jest dobry także wypadałoby zaliczyć dwie pozycje, które są obecnie w niskich cenach. Dante's Inferno jest świetny. Grałem tylko w demo ale słyszałem pochlebne recenzje. No i GTA IV też polecam zaliczyć. Ja u siebie miałem ponad 100h na liczniku (na PS3) i kolejne 50h na PC. Zaliczyłem dwa zakończenia i z chęcią przeszedłbym gierke jeszcze raz.

 

Tak więc jeśli szukasz długich i ciekawych gier myśl nad GTA i BC2. Sama fabuła w GTA zajmuje 20-25h (!), a jest co tam robić nawet po jej przejściu. W Bad Company 2 singiel jest krótki ale multi miażdży. Wybieraj między tymi dwoma.

Odnośnik do komentarza

Co wybrać - Lost Planet 2 czy Bayonette? Albo obie gry? W sumie można kupić oba tytuły za około 150zł. Czekam na Waszą pomoc:)

 

 

Bierz Bayonette. Tytuł jest genialny! Tutaj liczy się fun oraz japońskie "zakręcenie". Do tego dochodzi mega zaawansowany system walki, który z początku przytłacza. Jeśli lubiłeś Devil May Cry, to masz tutaj do czynienia z duchowym, o wiele lepszym następcą. Polecam z całego serca. Dla mnie jest to gra na: 9/10

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry panowie w nabjbliższym czasie zastanawiałem się nad kupnem nowej pozycji.

Szukam jakiegoś dobrego rpg,lub slashera w stylu GOd of War 3 (tą pozycje akurat już mam)-ewentualnie dobrą strzelanke fps.

Z rpg zastanawiam się nad Dragon Age lub Sacred 2 (nie posiadam żadnej pozycji rpg-wcześniej podobał mi się Fable i D2 na pc oraz FF które po częsci 7 przestały mnie interesować już zupełnie)

fps (rpg) kusi mnie coś Fallout 3 (posiadam Killzone2,Resistance 1&2,Orange box)

ze slasherów wybrałem Dante's Inferno ,chyba pdobne do gow3 na dodatek klimat piekła co bym chciał zobaczyć-oraz X men-Origins Wolverine,które podobno okazało się całkiem całkiem (posiadam God of War 3 oraz Heavenly Sword -tej pozycji jakoś nie moge strawić).

Dołożyłem to tego jeszcze GTA 4-ale sam osobiście nie wiem,San andreas był jak dla mnie świetny.

Która z tych pozycji była by najlepsza?Zależy mi żeby to była w miare długa, dynamiczna gra ,lecz żeby nie nużyła.

 

Zastanów się nad Borderlands. Wyborny miks FPS i RPG, a i tryb dla pojedynczego gracza wystarczy na znacznie dłużej niż odpowiednik w MW2. W przygody Wolverine'a inwestuj śmiało. Ja w ubiegłym roku zapłaciłem za nią niemal dwieście zł i bardzo sobie ów tytuł chwalę - niespecjalnie się zetarzał, a gra obecnie jest kilkukrotnie tańsza, co tym bardziej kusi. Wg mnie, jej oceny są zaniżone.

GTA IV również zachwyca. DA lepszy, jest na PC, ale i na konsolach zapewni niejeden sympatyczny wieczór przed TV.

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam 130 zł i nie wiem jaka gre kupic, moze doradzicie. Nie lubie gier sportowych, zastanawialem sie nad heavy rain move edition, ale czy jest tam tylko obsuga kontrolera, czy tez mozna zagrac padem. Bo chyba nie oplaca sie kupowac zwyklej wersji dlatego pytam, czy jak zakupie ta wersje heavy rain move edition to czy bede mogl normalnie w opcjach zmienic gre padem. Z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza

Ciężkie pytanie bo obie gry dopiero co miały premierę. Enslaved wiedziałem że kupie po obejżeniu pierwszego trailera, demo mnie w tym utwierdziło. Natomiast demo Castlevanii, jak dla mnie jest takie nijakie, grałem żeby sprawdzić co to jest. Polecam sprawdzić demka jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś, bo chyba nie ma na forum posiadaczy chlebaka, którzy skonczyli już obie pozycje.

Odnośnik do komentarza

Ciężkie pytanie bo obie gry dopiero co miały premierę. Enslaved wiedziałem że kupie po obejżeniu pierwszego trailera, demo mnie w tym utwierdziło. Natomiast demo Castlevanii, jak dla mnie jest takie nijakie, grałem żeby sprawdzić co to jest. Polecam sprawdzić demka jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś, bo chyba nie ma na forum posiadaczy chlebaka, którzy skonczyli już obie pozycje.

Widzisz właśnie w tym kłopot że po demie jeszcze bardziej zgłupiałem:) Enslaved boję się kupić bo wcześniejsza gra Ninja Theory nie przypadła mi do gustu. Castlevanie darzę dużym sentymentem ale demko jakieś takie dziwne było... W sumie poczekam na opinie i zakupie tą która będzie miała fajniejszą otoczkę fabularną i lepszy klimat.

Odnośnik do komentarza

Ciężkie pytanie bo obie gry dopiero co miały premierę. Enslaved wiedziałem że kupie po obejżeniu pierwszego trailera, demo mnie w tym utwierdziło. Natomiast demo Castlevanii, jak dla mnie jest takie nijakie, grałem żeby sprawdzić co to jest. Polecam sprawdzić demka jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś, bo chyba nie ma na forum posiadaczy chlebaka, którzy skonczyli już obie pozycje.

Widzisz właśnie w tym kłopot że po demie jeszcze bardziej zgłupiałem:) Enslaved boję się kupić bo wcześniejsza gra Ninja Theory nie przypadła mi do gustu. Castlevanie darzę dużym sentymentem ale demko jakieś takie dziwne było... W sumie poczekam na opinie i zakupie tą która będzie miała fajniejszą otoczkę fabularną i lepszy klimat.

 

 

Ja na twoim miejscu wziąłbym nową Castlevanie. Z tego, co czytałem to gra jest długa oraz klimatyczna. Na Enslaved bym się nie napalał, bo po jakimś czasie, gdy emocje opadną, może skończyć, jak Hevanly sword. Zresztą wszystko zależy od twojego gustu. Obejrzyj sobie video recenzje na www.gametrailers.com może one dodatkowo pomogą w wybraniu odpowiedniego tytułu.

Edytowane przez Guts
Odnośnik do komentarza

Szukam FPSa z mocnym singlem. Miałem Bad Company 2 i MW 2. Leje na multi. Zależy mi tylko żeby gra była realistyczna. Żadnych kosmosów, robotów itp. Chcę normalnej wojny :) Są jeszcze takie? :(

Operation Flashpoint Dragon Rising.

Czy mocny to nie wiem, ale gierka podobno jest calkiem niezla. Na 100% za to spelnia twoj drugi wymog dotyczacy realistycznosci.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Witam. Mam 130 zł i nie wiem jaka gre kupic, moze doradzicie. Nie lubie gier sportowych, zastanawialem sie nad heavy rain move edition, ale czy jest tam tylko obsuga kontrolera, czy tez mozna zagrac padem. Bo chyba nie oplaca sie kupowac zwyklej wersji dlatego pytam, czy jak zakupie ta wersje heavy rain move edition to czy bede mogl normalnie w opcjach zmienic gre padem. Z gory dziekuje.

Kup HR i się nie zastanawiaj. Będziesz pod wrażeniem.

 

Szukam FPSa z mocnym singlem. Miałem Bad Company 2 i MW 2. Leje na multi. Zależy mi tylko żeby gra była realistyczna. Żadnych kosmosów, robotów itp. Chcę normalnej wojny :) Są jeszcze takie? :(

MoH, OF: Dragon Rising (tak, jak poradził Yabollek007). W tej drugiej ustaw poziom trudności na najwyższy i odechcesz realistycznych wrażeń.

 

Castlevania czy Enslaved ?

Castlevania. Lepsza, ładniejsza. Wystarczy na dłużej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...