Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od dawna szukam informacji o grach wspierających to rozwiązanie i jedno co mogę stwierdzić to, że są bardzo porozrzucane. Proszę więc was o wpisywanie gier pozwalających na zabawę z move i krótką opinię, czy warto zainteresować się grą, biorąc pod uwagę ten sposób sterowania.

Obecnie zastanawiam się nad kupnem Killzone 3 ponieważ wiele opinii wskazuje na to, że ten model sterowania sprawdza się tam bardzo dobrze. No ale proszę o Wasze opinie, co warto kupić, żeby maksymalnie wykorzystać możliwości PS3 Move.

Odnośnik do komentarza

Panowie nie wiem czy ktoś z was jest fanem Pinballi ale jesli tak to którą gre wybrac ZEN Pinball czy Marvel Pinball chodzi tutaj glownie o efektownosc wodotryski i bonusy ktora z tych dwoch gier byla by lepsza pod tymi wzgledami - Gdyby ktos mial z tymi grami stycznosc prosilbym o opinie - dzieki wielkie

 

Edit

 

Na szczescie na psn są "triale" wiec sobie potestuje dzieki raz jeszcze

Edytowane przez mattpsx
Odnośnik do komentarza

Niestety na naszym polskim psn z demowek to jest tylko Marvel wiec nie mam porownania ale biore Zena [cena i tak ta sama] ze wzgledu na wiekszą ilosc trofeów a co za tym idzie dluzszy czas rozgrywki, tymczasowo znalazlem pinbala w lbp2 - nie ma moze fajerwerkow ale z braku laku..

wbić trofea w ZEN to trzeba być pierd olniętym i w czepku urodzonym :)

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza

Warto brać się za nowy Deus Ex? W poprzednie części nie grałem, co to za gra w sumie...? Jakas strzelanko-skradanka? Takie cos by mi mega podpasowało :)

 

Będę pewnie jednym z nielicznych którzy nie będą głosić peanów na cześć tej gry ale cóż :)

Warto byłoby zagrać przed zakupem bo oglądanie filmików z gier w procencie nie odzwierciedla co nas czeka. Ani to strzelanka ani skradanka. Na pewno gra dla ludzi b.cierpliwych. Granie jak w FPS powoduje zgon przy drugim przeciwniku lub brak amunicji przy trzecim więc definitywnie dead. Poza tym skradanie wymaga cierpliwości i mnóstwa czasu bo przeciwników dużo a okazji do skuchy mnóstwo bo droga długa.

Gra specyficzna to na pewno.

Odnośnik do komentarza

Najpierw sam sobie odpowiedz czego oczekujesz i jakie klimaty bardziej lubisz, bo w sumie mozna byloby kazda gre wybrac. jesli nie gralesw ktoras poprzednia czesc AC to Revelations sobie odpusc, bo fabularnie to jest kontynuacja i nie ma co sie zabeirac do tej czesci nie znajac tego, co wydarzylo sie wczesniej. Nie wiem jak jest z Batkiem bo w druga czesc nie gralem, ale tez lepiej pewnie zaczac od jedynki i mimo wszystko klimat zupelnie inny niz w AC. Seria MGS to klasa sama w sobie, jesli jednak ktos nie lubi ogladac filmikow, ktorych w tym tytule nie brakuje to moze sie zdenetwowac. Szczegolnie osatnia czesc to0 pol film i pol gra :)

Odnośnik do komentarza

Batman: Arkham City, Metal Gear Solid HD collection czy Assassin's Creed: Revelations? co mozecie polecic? jesli MGS to z kad najlepiej importowac? jakis sklep etc?

 

Nie ma się nad czym zastanawiać Batman Arkham City. Najlepsza gra action adventure w ostatnim czasie, do tego całkiem długa i będzie co robić. Polecam brać nówkę by mieć online pass na Catwoman.

Odnośnik do komentarza

Saints Row 3 , Uncharted 3 , AC Revelations?

 

Dodam że w Unchartedy przeszedłem wszystkie wcześniejsze części , AC to samo , a Saint's Row nie grałem dwójki ale jak kupie trójkę to będę mięć też za darmo dwójke do pobrania to wtedy też przejde.

 

Co doradzicie?

 

 

Maddest wez AC:Revelations:P ja ci pozycze U3 bo mam a z tego co pamietam to mieszkasz niedaleko:)

Edytowane przez p3r3z
Odnośnik do komentarza

Powoli zaczynam nadrabiać zaległości growę z tego roku i nie wiem an co się zdecydować. L.A. Noire vs Castlevania vs Mortal Kombat vs Deus Ex. Szukam czegoś na dłuższe pogranie.

Ja bym lykal na twoim miejscu Castlevanie, gra jest dluga piekna i rajcowna, do tego mozna ja zlapac za dobra cene i gra jest na kilka przejsc. Lub Deusa

Odnośnik do komentarza

Powoli zaczynam nadrabiać zaległości growę z tego roku i nie wiem an co się zdecydować. L.A. Noire vs Castlevania vs Mortal Kombat vs Deus Ex. Szukam czegoś na dłuższe pogranie.

 

Jak na dłuższe pogranie to Deus Ex. Można kończyć kilkukrotnie wybierając za każdym razem inne drogi do celu.

Odnośnik do komentarza

Chciałbym przejść jakiś tytuł jeszcze przed U3 i wybieram między Infamous 2 a Mass Effect 2. Dodam, że grałem w poprzednika Infamous i gra mi sie podobala chociaz po czasie nuzyla ( mam nadzieje ze 2 pod tym wzgledem jest lepsza ). W ME1 grałem kilka h na kompie troche ale plynnosc i niewygoda grania mnie odstraszala, takze mozna powiedziec ze druga czesc bedzie dla mnie pierwsza. Generalnie powoli sie wciagalem pomimo nie moich klimatow. Interesuje mnie ta pozycja bo slyszalem dobre opinie ( chodzi mi szczegolnie o fabule ) :)

 

Czyli upraszczajac, brac sprawdzone ( imo ) Infamous 2 czy sprobowac nie moje klimaty wybierajac ME2 a po przejsciu tego tytulu spuszczac sie nad wychodzącą trójką? Czy wziać infamous 2 a pozniej ME3 bo i tak nie zrobi mi roznicy ze nie grałem w ME2 ;P

Edytowane przez Redmitsu
Odnośnik do komentarza

Sam sobie odpowiedziałeś. Właśnie kończę IF2, a jest świetnie. Oczywiście nie uchronili się przed powtarzalnością działań, ale jet IMO lepiej niż w jedynce. Głównie z powodu zmiany otoczenia, mocy, kolegów i koleżanek Cole'a. Nie pożałujesz. ME2 z drugiej zaś strony to gra prześwietna więc zagrać w nią zaraz po IF2 byłoby wskazane. Ja miałem mokro kiedy ją splatynowałem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja bym brał zdecydowanie COD'a. W singlu bardzo dobry, fajne bonusowe tryby spec ops i zajebisty survival (coś jak nazi zombies, ale lepsze). Oczywiście trzeba brac pod uwagę, że oprawa już nie robi wrażenia, ale skrypty to nadrabiają. Taka burza piaskowa robi lepsze wrażenie niż w Uncharted.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja bym brał zdecydowanie COD'a. W singlu bardzo dobry, fajne bonusowe tryby spec ops i zajebisty survival (coś jak nazi zombies, ale lepsze). Oczywiście trzeba brac pod uwagę, że oprawa już nie robi wrażenia, ale skrypty to nadrabiają. Taka burza piaskowa robi lepsze wrażenie niż w Uncharted.

 

dzięki za odpowiedź wyrazie ktoś jeszcze swoje zdanie na temat CoD MW3 czy BF3

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...